Overleden 26 FAMILIEBERICHTEN V Benny Crabbe Gors^ Albertus Zappeij O [flensen inq.nl Benny Crabbe Marinus Jobse Rinus Adrie Faasse Adriaan Cornells Hettie Faasse - Oele Lieve Pa en Opa Lieve (O)pa Rust zacht.... We weten dat er daarboven iemand op je wacht.. Sandy, Peter, Jeremy, Mackenzie Cassidy Papa Opa We hadden je nog zo hard nodig. We missen je! -X- Je meisjes Wendy Jaydee Skye Ad Faasse Ad Oom Ad Albert kijk ook op zaterdag 12 augustus 2017 Mei je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Onverwacht moest je afscheid nemen van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen onze vader, schoonvader, opa, stiefzoon, broer, zwager en oom Hij overleed op 10 augustus 2017 in de leeftijd 58 jaar. van Hulst: Dominique en Denise Caithlin, Beau, Noah Familie Crabbe-Poppe Familie de Saegher Familie van Delft Familie Vandaele Oostelijk Bolwerk 53, Temeuzen Correspondentieadres: Dullaertstraat 15, 4561 KA Hulst U kunt afscheid nemen van Benny in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 15 augustus van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 16 augustus om 10.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enig en Uniek Op 58-jarige leeftijd is zeer onverwachts onze mede cliënt overleden We wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Cliënten en medewerkers, Cavalier Temeuzen Activiteitencentrum Zeeuwsch Vlaanderen Na een periode van afnemende gezondheid hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en bijzondere opa in de leeftijd van 76 jaar. Ina Jobse-Arendse Evert Jobse Iris Max Jessica Jobse Nadia en Gino Julia Isa 10 augustus 2017 Steenwijkstraat 1, 4388 AE Oost-Souburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 16 augustus om 11.00 uur in kerkgebouw de Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de Ark. Na de condoleance wordt Rinus door zijn gezin naar het crematorium begeleid. Leven zo frafel Verlies zo plotseling Ons hart zo gebroken Intens verdrietig zijn wij na het plotselinge overlijden van onze lieve pa, opa en oom weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Robin en Chantal Léon, Pascal, Franpois t Sandy en Peter Jeremy, Mackenzie, Cassidy Wendy en Wesley Jaydee, Skye, Alysa, Kjell Danny en Cindy Devin.cp Edward en Danièle Laura, Aran, Niels Gent (B), 10 augustus 2017 Correspondentieadres: Klipperwerf 6,4533 JJ Terneuzen U kunt afscheid nemen van Adrie in het uitvaartcentrum, Bellamystraat 2öc te Terneuzen, op dinsdag 1 5 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 16 augustus om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 2öc te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtig heid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen, bent u van harte welkom. Ineens weg maar voor altijd bij ons Robin, Chantal, Léon, Pascal en Frangois t Diep bedroefd en geheel onverwacht moeten wy afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Cathy en Frans Kees en Ida Ria en Wim Jo en Rosaliek Neven en nichten Op een onverwacht moment en in een onwaarschijnijk tempo hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom. Leen en Frannie Anne en Jurre Maarten en Christa 'Ja, maar...', horen we nu, helaas, niet meer. Vol ongeloof, verbijsterd, maar met onuitwisbare herinnering, moeten we afscheid nemen van Hij heeft zoveel voor ons gedaan; we zullen hem nooit vergeten. Edward en Danièle Laura en Randy, Aron, Niels Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt ais een bevrijden Tot ons groot verdriet hebben we veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van Adrie Zappeij - Cabboort Middelburg, 3 mei 1948 Oostburg, 9 augustus 2017 Adrie Zappeij - Cabboort Richard en Sylvie Quinten, Lauranne Robbert en Nicole Krijn, Teun, Pien Prins Willemstraat 16 4501 EL Oostburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Albert op zondag 13 augustus van 19.00 uur tot 19.30 uur in de aula van het mortuarium aan het Antonius ziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 14 augustus om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c Terneuzen. Na de dienst krijgt u allen de gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Speciaal woord van dank aan het personeel van ZorgSaam ziekenhuis Terneuzen en woonzorgcentrum De Stelle in Oostburg voor hun geboden zorg en bijstand in de laatste weken. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62