Disney's The Lion King Als vandaag op gisteren lijkt, zullen we het dan eens over morgen hebben? Vakantiebezorgers gezocht Dit zijn wij II Krantenbezorgen.nl Het grote generatie boek T Hét 1 zomerboek van PZC intermediair Koning der Musicals GRATIS RANG UPGRADE! Ga naar pzc.nl/lionking Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: 6 generaties in woord en beeld Vol herinneringen, ervaringen en veranderingen Inclusief interviews met André van Duin, Hans Wiegel, Mel C, Ruud Gullit, Lil'Kleine en veel meer celebrities Bestel via pzc.nl/wij of ga naar de winkel H brunci flU L ill InHEI QSS3 Vtiviint Joop van den Ende en Albert Verlinde presenteren de Stage Entertainment productie the Lion Kino Maak uw zomervakantie extra bijzonder bij Disney's The Lion King in het AFAS Circustheater Scheveningen. Laat u meevoeren door de meeslepende Afrikaanse ritmes en leef mee met Simba, de toekomstige Leeuwenkoning. Profiteer nu van een uniek zomeraanbod: een gratis rang-upgrade! Zo boekt u bijvoorbeeld le rang kaarten voor 2e rang prijzen en 2e rang kaarten voor 3e rang prijzen. Boek nu voor de beste plaatsen! Tickets vanaf 43,-* *Prijzen zijn exclusief servicekosten. intermediair.nl Sta je stil in je loopbaan? Vraag je dan eens af waar je heen wilt. Waar je echte ambities liggen. Waar je écht voor warm loopt. Wil je dat morgen anders wordt dan vandaag? Begin dan bij Intermediair. Daar kun je terecht voor loopbaanadvies. En natuurlijk voor een baan met perspectief. op elk® in je carrière 2-32-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 150