ij zorgen voor de allerbeste prijs! i I Tii corendon 13 Rimondi Grand Resort Aegean View Aqua corendonnl ©0237510606 zaterdag 12 augustus 2017 M Tunku Aminah Maimunah Is- kandariah heet de aanstaande vrouw van Dennis. fotosafp Dennis' familie heeft bijna heel Lisse gevraagd uit de publiciteit te blijven. Ambulancemedewerker Frans ten Have redde destijds Den nis' leven: „Mijn zoon speelde ook, dus ik stond te kijken", zegt Ten Have. Nee, Frans gaat niet naar het huwelijk. „Zo lang geleden, joh. Ik heb geen contact meer met hem." Noodgedwongen verruilt Den nis zijn ambities om profvoetballer te worden in 2011 voor een bijbaan tje als fotomodel, op aandringen van een schoon zus. Marjolein van der Lans van het Haagse Dune Agency weet Dennis vooral weg te zetten in Azië. „Europese mannen waar Aziaten zich toch mee kunnen identificeren zijn daar populair. Dat werkte voor Dennis, met zijn donkere haar." In Nederland valt Verbaas' carrière niet op. In 2013 duikt hij op in een artikel in een lokaal blad, waaruit blijkt dat het leven hem wel toelacht: 'Mijn werk bestaat niet alleen uit fotomodel zijn. Ik doe ook films, televisiereclames, modeshows, cas tings, showrooms en andere publieke activiteiten.' Daarna horen we pas weer in juli 2017 van Den nis Verbaas, als hij inmiddels Dennis Muhammad Abdullah heet en is bekeerd tot de islam om te mo gen trouwen met een prinses met een niet te ont houden lange naam: Tunku Aminah Maimunah Iskandariah (31). Hij leerde haar kennen op de Tampines Rovers Football Club, waar hij werkte en waar haar broer eigenaar van bleek te zijn. Maandag trouwt hij dus. Dennis' familie is al meer dan een week in Maleisië, vertelt een glimla chende collega van moeder Henriette in Miss Etam in Lisse. „Henriette blijft hier gewoon werken. We willen alles zo normaal mogelijk houden." Maleisiër Dennis de Witt (met Nederlandse voorou ders) schreef ooit een boek over Nederlanders in Malei sië. Hij ontmoette 'prins Dennis' eerder dit jaar. „Op een expositie over 60 jaar Maleisië. Ik hoorde dat hij Dennis heet en gaf hem een hand: 'Hi, ik heet ook Den nis'. Maar ik wist niet wie hij was", zegt De Witt. „Nu wel. Een lucky guy, hè. Hij komt bij een rijke familie." De Witt weet dat Ver baas een keer heeft ge doken om aandacht te vragen voor het ko raalrif. Dat was goed. Een beetje populariteit kan de poenerige sultanfamilie wel gebrui ken: de opa van Dennis' aanstaande bruid sloeg ooit een caddy dood toen het even niet lukte op de golfbaan. Hij kreeg geen straf om dat hij onschendbaar was. De Witt kent het verhaal, maar wil er niet op worden geciteerd: slecht spreken over koningshuizen is niet han dig. „De huidige sultan van Johor, de zoon van die man, is net weer wat populairder omdat hij kritiek heeft geuit op de premier, die in een corruptieschandaal zit." Noodlot met gouden randje Ondertussen blijft het verhaal van Dennis Verbaas (28) bijzonder. Hij komt uit Lisse en kon ooit goed voetballen. Maar op 21 oktober 2006 slaat het noodlot toe: tijdens een vriend schappelijk potje voetbal met FC Lisse Ai zakt hij in elkaar. Rudy van der Voort was de leider en beschreef het ooit als een dieptepunt dat hij nooit meer zal vergeten: „Hartritmestoornis sen. In de regen, jankende spelers, hysterisch publiek.Rudy wil er niet op terugkomen. 8 DAGEN Kiev scVn'\vSg 6e Kreta Stavromenos All Inclusive rr-^-^ Kos/Kos-stad All Inclusive r --tr^na v.a. €549 €449 499 Privégedeelte op het strand Bijzonder All-Suite Boutique concept Gratis wifi Luxe kamers Suites met privé zwembad (met toeslag) Beoordeeld met een 7.8 v.a. €499 Waterglijbanen watertoestellen Ruime kamers in bungalowstijl Zelfgemaakte producten uit eigen boerderij Gevarieerd animatieprogramma Gratis wifi in de lobby Beoordeeld met een 7.9 v.a. €599 v.a. €5 4 9 vertrek oktober de komende 14 dagen De weersverwachting Kreta de komende Stavromenos De weersverwachting en in Griekenland.. ..„in, vertrek augustus vertrek september vertrek oktober vertrek augustus vertrek september Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden. De €50 zomerkorting is per boeking en niet verwerkt in de genoemde prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 13