4 BED, BAD BROOD In de bosrijke omgeving van Huijbergen schuilt de knusse camping Costa Kabrita, dat 'geitenkust' betekent. Dat is geen willekeurig gekozen naam: de eigenaars hebben ook een boerderij met melkgeiten. K iK - Wat deze camping onder scheidt van andere? Je kunt er in een heus wijnvat slapen. Ik krijg van de gast vrije eigenares Marie-Louise het Bueno Vida vat toegewezen. Het wijnvat is, zoals het hoort, ge maakt van hout. Bij binnenkomst oogt het wat klein, maar de mogelijk heden blijken groter dan je in eerste instantie zou denken. Zo biedt een vat plaats aan vier gasten. Het twee persoonsbed achterin het vat is be reikbaar via een kleine, houten trap. Aan de zijkanten van het vat zijn Ik word in de vroege ochtend gewekt door hanen die een nieuwe dag aankondigen twee bankjes geplaatst, die uitgeklapt als extra bedden dienstdoen. Ook heeft het een uitschuifbare tafel. Met een beetje verbouwen, kom je in deze wijnvaten een heel eind. Mijn buren slapen in Vida Feliz. De familie Lub komt uit Enkhuizen. Avontuurlijk dat ze zijn, namen ze hun fietsen, tent en slaapzakken mee naar Huijbergen. Aanvankelijk zou den ze een weekje op het veld van de camping verblijven, maar bij het zien van de wijnvaten wilden ze die graag een nachtje uitproberen. Walhalla Buurmeisjes Isa (12) en Evie (9) lei den me rond over de camping. Als ik 8 jaar was geweest, was dit voor mij een walhalla. Trampolines, speeltoe stellen, een kabelbaan in het bos en skelters. Waar je ook kijkt, is er volop amusement voor de kleinere cam- pinggasten te vinden. De twee geitjes, het zwijn en de al paca die op een omheind stukje veld staan, zijn ook een grote plus voor zij die ouder zijn dan 8 jaar. Het hok be treden mag, maar wél op eigen risico: de witte geit wil niks liever dan een hapje uit mijn blouse nemen. Mijn avond spendeer ik, hoe toe passelijk, met de fles wijn die ik bij aankomst kreeg. Een wijnvat zonder EINDOORDEEL vrijdag 11 augustus 2017 R2 Wegdommelen in een IlqT Sandra Moerland 44 Locatie: Costa Kabrita, camping met plaatsen voor caravans en tenten en twee wijnvaten, Weg naar Wouw 1 4635 RE Huijbergen Info: costakabrita.nl Prijs: 60 euro per nacht voor twee per sonen en 10 euro per extra persoon. Ont bijt: 7,50 euro p.p. Plus: Kindvriendelijk Schoon sanitair Sfeer Min: Ik kan me voorstel len dat niet iedereen in de vroege morgen wakker gemaakt wil worden door kraai ende hanen. Ontbijt: Comfort: Karakter: Ligging: Prijs-kwaliteit:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48