familieberichten OyarJadan - familieberichten - FAMILIEBERICHTEN 15 Willem Nijsse Wim Buysschaert O IHensen inq.nl We zijn samen aan een mooie reis begonnen, maar helaas heb jij een andere afslag genomen. Anita van Beek Apeldoorn, 24 maart 1967 Wroclaw, 4 augustus 2017 Selena Henk Marco Pirn 's! We nodigen je uit om samen met ons afscheid van Anita te nemen op zaterdag 12 augustus om 12.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er tijd om samen te zijn en nog te praten over Anita. Anita hield veel van bloemen, maar ze zou een gift aan Topsport for Life' ook erg waarderen. Correspondentieadres Willem de Goedestraat 3 4431 BM 's-Gravenpolder Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon. Wij hebben kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Patricia, Axel, Mauro en dierbaren veel sterkte toe. Namens Nobus Niewenhuijse Advocaten Heden overleed op 82-jarige leeftijd onze broer en zwager Wij zijn bedroefd, maar hebben dankbare herinneringen aan hem. A. Hannewijk-Nijsse A. Hannewijk Izaak Nijsse t Nel Nijsse-Meertens We zijn bedroefd door het overlijden van de moeder van ons kleinkind Selena Poley Anita van Beek Hansweert, Huib en Manja Poley Marinus Meeuwis Boogerd - Rini - Met familieberichtenonline. nl kunt u op een eenvoudi ge, snelle en zekere ma nier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN familieberichtenonline.nl vrijdag 11 augustus 2017 kijk ook op zo krachtig zo kwetsbaar zo dierbaar Na vele jaren van hoop en vrees, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben we op veel te jonge leeftijd afscheid moeten nemen van onze geliefde, dappere zoon, broer en schoonbroer 24-4-1971 t 9-8-2017 Zaamslag Mees Boogerd Tannie Boogerd-Haak Terneuzen :Annemarie van Hoeve-Boogerd Bas van Hoeve Hoek van de Dijk 19 4543 NE Zaamslag De begrafenis zal geheel in de stijl van Rini in besloten kring plaatsvinden. Langs deze weg willen wij graag neurochirurg dr. Hallaert bedan ken voor de medische zorg en begeleiding gedurende vele jaren. Ook huisarts dr. Penne, de Buurtzorg, dr. Van Hoeve en de verple ging van afdeling Neurologie van Zorgsaam Zeeuws Vlaanderen willen wij bedanken voor hun goede zorgen en betrokkenheid gedurende de laatste periode thuis en in het ziekenhuis. COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43