m O 20 MEDIA &CULTUUI EN WAT DOE JIJ VANDAAG? Het zou zijn laatste seizoen worden. Maar Johan Derksen betwijfelt of hij daadwerkelijk stopt met de roemruchte talkshow. Een verrassend argument: de 'warme' band met collega's Wilfred Genee en René van der Gijp. 'Ik vind het lullig om ze in de steek te laten.' Presentator Manuel Venderbos kampeert met zijn gezin bij de Spaans-Franse grens. Mel C naar Nederland Nieuwe weerman ee, ik kan me niet voorstellen dat dit het laatste sei zoen wordt. Wilfred en René willen zeker nog jaren door met Voetbal Inside. Ik ben eigen lijk de enige die twijfelt, maar ook zonder mij zullen ze heus wel verdergaan." Op de dag voor het begin van een nieuw seizoen klinkt johan Derksen anders dan in het afgelopen voorjaar, toen hij aankondigde te willen stop pen bij de populaire voetbaltalk show op RTL 7. Nog één seizoen, en dan was het mooi geweest. Toen Johan Derksen (68) in 2013 besloot te stoppen als hoofdredacteur van het week blad Voetbal International, deed hij zichzelf een belofte: voortaan alleen nog dingen doen die écht leuk zijn. Meer doen met zijn liefde voor de bluesmuziek bij voorbeeld. Het resulteerde onder meer in de succesvolle muzikale voorstelling De Pioniers van de Nederpop, waarmee hij alle denkbare theaters aandoet. Daarnaast is hij veelvuldig te ho ren op verschillende radiostati ons. „Het was niet helemaal de be- Wim Kieft zou prima op mijn plek kunnen. Jammer dat hij bij Ziggo Sport zit. doeling natuurlijk, maar ik heb het nog nooit zo druk gehad", lacht de goedgehumeurde Derk sen. „Misschien ook omdat ik zo bang ben voor die geraniums. Alleen, ik woon tegenwoordig in Grolloo (Drenthe, red.) en rij me helemaal de pleuris door het hele land. Voor het theater én VI. Ik wil de komende tijd eens kij ken hoe dat bevalt. „Eerlijk, mijn vrouw Isabelle is niet de grootste fan van het tv- programma. Zij vindt het verve lend om de volgende dag door iedereen te worden aangekeken in de Albert Heijn: daar heb je de vrouw van die vreselijke Derk sen. En we wonen nu heerlijk rustig hier. 'Laten we daar nou toch van genieten', zegt ze dan." Maar een belangrijke reden om toch niet te stoppen - ten minste, als RTL het trio volgend jaar weer een nieuw contract aanbiedt - zal menig tv-kijker 16JAAR Quote van de dag Altijd als mijn manager belt, slaat de schrik me om het hart. Het zal toch niet... Bij afwezigheid van Angela en Vincent bellen we elke dag een BN'er met de vraag wat zijn of haar plan voor de dag is. Hoe laat ging vanochtend de wekker? „Op vakantie staat er geen wekker, maar mijn zoontje wordt rond half acht al wakker. Dan gaan we naar de bakker stokbrood halen, terwijl de dames nog even doorslapen." Voor De Hotelpolitie bezoek je slechte ho tels. Koos je daarom voor een camping? „Nee hoor. Ik ben gewoon gek op kamperen. Al merk ik wel dat ik door het programma nu ook zelf kritischer kijk naar hygiëne." En is de camping goedgekeurd? „Ja hoor. Met dank aan mijn vrouw, want zij heeft de camping uitgekozen." vrijdag 11 augustus 2017 MUZIEK Voormalig Spice Girl Melanie C komt eind dit jaar naar Neder land. De zange res is op 18 no vember een van de artiesten tij dens Night of the Proms, waar ook soulzange res Joss Stone en de 16-jarige pianiste Emily Bear optreden. TELEVISIE RTL heeft een opvolger voor Helga van Leur. Maurice Mid dendorp neemt de weerpraatjes in het RTL Nieuws en Edi tie NL voor zijn rekening. Mid dendorp pre senteerde al het weer bij het Ontbijtnieuws en RTL Z. PC Derksen in Gudo Tienhooven —Johan Derksen Vanaf de eerste l/oef- bal Insite in 2001 is Johan Derk sen er al bij. Later heette het Voetbal International, nu Voetbal In side. Waarom kozen jullie voor Spanje? „Ik heb ver weg Spaans bloed. Al sinds de eerste keer dat ik in dit land kwam, heb ik het gevoel dat ik hier thuishoor. Nog meer dan in Nederland. Bovendien vind ik Barcelona een van de mooiste steden ter wereld. Dat wilde ik mijn kinderen graag laten zien." Deelt je vrouw die liefde voor Spanje? „Niet echt. Zij is gek op bergen. De vakantie bestemming is ieder jaar weer een grote dis cussie, die mijn vrouw vaker wint dan ik." En wat kiezen de kinderen? „Als ze maar kunnen zwemmen, vinden zij alles goed. Deze vakantie hebben ze het snorkelen ontdekt, dus ik denk dat we van middag maar weer even naar de zee gaan." - Hanneke Marcelis —Actrice Jennifer Lawrence, driejaar geleden slachtoffer van hackers die naaktfoto's van haar verspreidden, is nog steeds bang dat haar privacy geschonden wordt. 2004

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20