Graafmachine zoekt naar spoor van Joey L «S corendon 10 Nederlandse speurhonden r* gMm Santa Cruz Village Savoy Saccharum Dom Pedro Carajau corendon nl 023 75106 06 Iets voor 07.00 uur rijden vijf auto's en busjes het pad op naar de kam- peerplek waar Joey en zijn reisge noten Björn en Derya Breukers-Ün uit Haaksbergen begin juli over nachtten. In een van de busjes zit ten twee speurhonden die speciaal zijn overgevlogen uit Ankara. „Ze zijn getraind om lijken te vinden", vertelt de Turkse hondengeleider. Ook een afdeling van het Turkse leger is gisteren opgetrommeld voor de zoekactie. Bewapende sol daten besturen een legervoertuig met apparatuur aan boord waarmee ze onder meer kunnen zien of de grond recentelijk is omgewoeld. In totaal speuren zo'n twintig agenten en soldaten naar Joey. Rond het middaguur rolt ook een graafmachine het onherbergzame terrein op. „Een van de honden heeft een spoor gevonden", zegt de hondengeleider. „Mogelijk gaat het :<V, M m-A mPms om een bloedspoor." De politie kan dat niet bevestigen. Op de plek waar de hond aansloeg, wordt de grond afgegraven en worden rotsen ver plaatst, maar de politie vindt niets. Het is de tweede keer dat de Tur ken een zoekactie naar Joey op touw zetten. Afgelopen zaterdag zochten zo'n 75 mensen in het ge bied naar sporen van de vermiste man uit Haaksbergen. Toen werden ook drones ingezet, die de omge ving minutieus in kaart brachten. „We geven niet op", zei de politie chef van Silifke eerder. Niet verdacht Ook Björn en Derya waren aan wezig bij de zoekactie van gisteren. Zij werden - afgeschermd van jour nalisten - naar de plek vervoerd waar de politie ging graven. Het stel is op vrije voeten en staat niet als verdachten te boek. Toch mogen ze Turkije voorlopig niet verlaten. Joey Hoffmann verdween op 8 juli spoorloos in de heuvels bij Silifke. Hij was samen met Björn en Derya naar de kustplaats gereisd om te helpen met de bouw van hun huis. Hij kampeerde met het stel op een stuk land dat ze wilden kopen. Hoffmann wilde op een ge geven moment naar huis, verklaar den Björn en Derya. Hij kwam echter nooit aan op het vliegveld. De politie hield Björn en Derya be gin deze maand enkele dagen vast, maar ze werden vrijgelaten omdat er geen bewijs is voor een misdrijf. Madeira Canico de Baixo Madeira Santa Cruz Madeira/Calheta v.a. €499 I v.a. 449 I v.a. €399 v.a. €529 I v.a. €479 I v.a. €429 v.a. €549 I v.a. €499 I v.a. €449 I madeira vrijdag 11 augustus 2017 GO De zoektocht naar de vermiste Joey Hoffmann (21) in de heu vels van de Zuid-Turkse stad Silifke gaat door. Een lijkenhond uit Ankara rook gisteren een spoor, maar de inzet van een graafmachine leverde niets op. Peter Winterman Silifke ï3¥r. - 'V"-; Een lijkenhond van de politie pikte een spoor op, maar een graafmachine vond niets, foto peter winterman In de zoektocht naar Joey Hoffmann, die al sinds 8 juli wordt vermist, worden Neder landse speurhonden ingezet. Een team van Signi zoek- honden reist morgen af naar Turkije. Zondag worden de speurhonden aan het werk gezet, met instemming van de Turkse politie. Bij officiële onderzoeken van justitie worden vaker Signi zoekhonden ingezet. Op haar website schrijft de stichting dat hun honden gespeciali seerd zijn in het zoeken naar verdronken personen, het vol gen van een spoor en het zoeken naar vermiste perso nen in rampgebieden. Logies Ontbijt Logies Ontbijt 8 DAGEN V.A 8 DAGEN V.A 8 DAGEN V.A Logies Ontbijt SANTA CRUZ VILLAGE Rustig gelegen in Garajau Prachtig uitzicht Meerdere zwembaden Door u beoordeeld met een 7.8 Volledig gerenoveerd in 2017 Uitstekende locatie in Santa Cruz Halfpension ook mogelijk Door u beoordeeld met een 8.8 Nieuw super-de-luxe resort Unieke ligging vlak bij het zandstrand Winnaar "Beste Spa van Portugal 2016 Door u beoordeeld met een 8.7 AUGUSTUS MSEPTEMBERM OKTOBER AUGUSTUS MSEPTEMBERM OKTOBER AUGUSTUS MSEPTEMBERM OKTOBER Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en reserveringskosten per boeking. Prijzen zijn exclusief zomerkorting (per boeking). Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 10