Uniek: Vlaklanders Hét zomerboek van PZC ttrJÏ*w 17, pÉ|-Tl| Gastvrij en zonnig Oostenrijk Het grote generatieboek 50 P/T yi «v/J OP=OP Bestel via pzc.nl/wij of ga naar de winkel Nu slechts Vlaklanders is een nieuw toneelstuk dat gaat over twee oude mannen en een jonge vrouw. De twee mannen hebben besloten om na een lang Leven eindelijk uit te spreken wat er te zeggen valt. Vlaklanders is de allerlaatste voorstelling in een al afgetakelde Schouwburg Middelburg. Zeeland Nazomerfestival Data: 25 (première) I 26 I 27 I 29 I 30 aug. Aanvang: 21.00 uur. Locatie: Schouwburg Middelburg. Bestel nu op pzc.nl/znf Oostenrijk voordeel! Andreashof Gerlos Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83244 Boek vóór 22 augustus op Kras.nl/LR83244 IEL ty 2-32- pineut jKBElïEEty URDimoi EE" VECHTER- 6 generaties in woord en beeld Vol herinneringen, ervaringen en veranderingen Inclusief interviews met André van Duin, Hans Wiegel, Mel C, Ruud Gullit, Lil'Kleine en veel meer celebrities bruna <55 PrimeraBDfREADSHOP VtrviHNiT Vriendelijke en gastvrije eigenaren Inclusief ontbijtbuffet Lezersreisvoordeel: Gratis liftpas en wande len/fietsen met gids! Andreashol Zodra u de frisse Oostenrijkse berglucht inademt, maakt het vakantiegevoel zich echt meester van u. De groene alpenweides, hoge bergtoppen, heldere meren en hier en daar een typisch houten chalet... Dat is Oostenrijk in een notendop! Het kleinschalige en gastvrije Andreashof ligt op een rustige locatie aan de zonnige kant van Gerlos. Een zonneterras met grote ligweide, panoramisch uitzicht en comfortabele kamers zijn de perfecte setting voor een aangenaam verblijf. Geniet tijdens een wandeling of fietstocht van de groene bergweides van de Zillertaler Alpen. U verblijft in een comfortabele kamer met televisie, wifi, balkon en badkamer. Inbegrepen: verblijf in Andreashof met heerlijk ontbijtbuffet, welkomstdrankje, gratis liftpas Gerlos/Königsleitn, Nederlandstalig activiteiten programma met o.a. georganiseerde wandelingen en een mountainbiketocht. Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 12 augustus t/m 26 september 2017. Lezersprijs 5 dagen vanaf 79,- 8 dagen vanaf 129,- 12 dagen vanaf 199,- Meer reisduren mogelijk. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 22 augustus 2017. Ga naar Kras.nl/LR83244 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83244 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Dit zijn wij It

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44