X X V FAMILIEBERICHTEN 15 Madelein de Taeye-Dezutter Alie Gerritse COLOFONFamilieberichten O ITIensen inq.nl Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze goede vriend Wim Buysschaert Wij zullen hem blijven herinneren als een vriendelijk en medelevend mens met hart voor de Visserijfeesten. Wij wensen zijn vrouw Patricia en Axel en Mauro en overige familieleden veel sterkte toe. Wij zullen hem missen. Namens Comitee Visserijdagen de dagen werden eenzaam de uren stil een levendige vrouw veranderd in een fragiel mensje de herinneringen van ver weg heel nabij dat is het leven het begin van het einde... Dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en overgrootmoeder Engelina Cornelia Kort-van Marion - Leny - sinds 8 maart 2007 weduwe van Klaas Kort Nieuwenhoorn, 20-2-1926 t Terneuzen, 6-8-2017 Zaamslag Riny Kort - in liefdevolle herinnering - Riet Kort-Dobbelaar Berkel en Rodenrijs Riny en Ingrid - Max, Mauro Leidschenveen Joyce en Alejandro - Robin, Miguel Terneuzen Els van der Zegen de Beer-Kort Siem van der Zegen de Beer - in liefdevolle herinnering - Terneuzen Monique en Ronny - Timon, Jade Terneuzen m/s Laila M Daniellë en Jan - Laila, Nikki Zevenbergen Arjan en Astrid - Daan, Tessa Correspondentieadres: Emmalaan 9 4532 AB Terneuzen Vrijdag 11 augustus is er van 13.30 - 13.50 uur gelegen heid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het uitvaartcentrum. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het zorgteam van 'Bachten Dieke', afd. het Baken, voor hun inzet en goede zorg. Enige en algemene kennisgeving Dirk Izaak Mookhoek Breskens, 21 november 1927 Breskens, 5 augustus 2017 Speciaal woord van dank voor de liefdevolle verzorging die Dirk heeft mogen ontvangen tijdens zijn jaren in zorgcomplex Goedertijt. Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma, schoonma, oma en over- grootoma Lydie Boutens Echtgenote van Rogier Thilleman In de leeftijd van 80 jaar Aardenburg: Rogier Thilleman Breskens: Marion en Peter t Bril -Thilleman Cassie en Danny Jady, Mea Davey en Daisy Aardenburg: Frank en Carla Thilleman Buyck t De Honte Terneuzen, 7 augustus 2017 Correspondentieadres Haven 7 4527 AA Aardenburg De afscheidsdienst waarbij u bent uitgenodigd, vindt plaats op vrijdag 11 augustus 2017 om 10.30 u in de aula van uitvaartverzorging De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. Gelegenheid tot begroeting en afscheid nemen dagelijks van 14.00 u tot 18.30 u in bovengenoemd uitvaartcentrum. Gelieve enkel schriftelijk te condoleren. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl We zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen van de medewerkers van ZorgSaam thuiszorg Aardenburg O weduwe van Joos Sponselee Alleen schriftelijke condoleance. dinsdag 8 augustus 2017 kijk ook op Ma, wat was je sterk en arbeidzaam, steeds heb je voor ieder klaar gestaan. Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het einde gebleven. Flink wil je dat ook wij zijn, maar het afscheid nemen doet zo'n pijn. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve ma, oma en meme weduwe sinds 1987 van Lothair de Taeye Sluis, 4 december 1930 Aardenburg, 4 augustus 2017 Eede: Jackie en Sabine Nathalie en Jonas Marithé Lothar Jorinde Aardenburg: LucenJeannet Denny en Sheila Fenna Fleur Danielle Mito'i Sluis: Vivian Correspondentieadres: Gaaiperswei 17, 4527 HD Aardenburg Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Coensdike en dokter Goethals voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 12 augustus om 11.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Door de tranen van dit uur sluipt de glimlach van de herinnering, de fijne uren met die goede mens, die stem, die ogen en dat hart, dat hart vooral, lieve herinnering. Na een leven vol liefde en zorg voor allen die haar dierbaar waren, is tot ons grote verdriet overleden, onze geliefde moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder 4 september 1928 17 augustus 2017 Kloosterzande: Els Cybelle en Manuel Britte en Mats Kuitaart: Ans en Eddie Cindy en Lesly Leoniek en Ruben, Yana Edwin en Mathilde Wemeldinge: José en Ko Brianda en Remi, Levi, Bo, Fender Francella en Danny, Luna San Diego: Jan Quentin en Romany, Kaia Melanie Den Helder: Arnold en Suzette Manuel en Ching Carlos en Tamara, Zoë Hulst: Cor en Corine Laurens en Saskia Jasper en Lotje Hulst: Henny en Gert Manon Lars 7 augustus 2017 Correspondentieadres: Grootmoedersdijk 5, 4584 RT Kuitaart De uitvaartdienst, waarbij u bent uitgenodigd, zal plaatshebben op donderdag 10 augustus om 14:00 uur in de kapel van de Heilige Elisabeth van Thüringen van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. De crematie vindt plaats in besloten kring. Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 9 augustus van 19:00 tot 20:00 uur in Afscheidshuis De Koestering, Groenendijk 51 (ingang Pastoor Smuldersstraat) te Kloosterzande. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de verzorgers van afdeling "Somatiek 2" van de Blaauwe Hoeve. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43