Vakantiebezorgers gezocht Krantenbezorgen.nl reiskatern.nl Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) 25,- korting op uw boeking 25,- korting op uw boeking Exclusieve Lezersreizen Bijzonder Moravië, Blansko Het Prinsdom Andorra Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Meer informatie en aanmelden: Vanaf (Boek met actiecode PRINS25) 10 dagen (Boek met actiecode BLAN25) 10 dagen U 10-daagse excursiereis 10-daagse excursiereis boldErman.nl Het Prinsdom Andorra is één van de ministaatjes in Europa midden in de Pyreneeën tussen Frankrijk en Spanje. De geschiedenis van het dwerg- en bergstaatje is dan ook buitengewoon interessant. Dat komt tot uitdrukking in de kleine dorpjes en stadjes die tussen de machtige toppen van de Pyreneeën ingeklemd liggen. De omlijsting van het geheel bestaat uit prachtige natuur. Dichte bossen op de flanken van de grillige bergreuzen worden Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 28 augustus €479,- Maandag 11 september €479,- Maandag 25 september €459,- Maandag 9 oktober €399,- doorkruist door woeste bergriviertjes, waar talloze wilde dieren hun drinkplaatsen hebben gevonden. Andorra bestaat uit drie valleien, namelijk het dal van de Valira del Norte, het dal van de Valira del Orient en het dal van de Gran Valira, waar de bergstromen samenkomen. Pas in het jaar 1993 werd Andorra onafhankelijk verklaard. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Midden-Frankrijk 7 overnachtingen in het 4-sterren Hotel Magie la Massana Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner of dinerbuffet Water en wijn bij het diner inbegrepen Wifi in Hotel Magie la Massana gratis Excursies, exclusief entreegelden (behalve de excursies genoemd in het Bolderman Pluspakket) Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Bolderman brengt u naar de provincie Moravië in Tsjechië, een bijzonder gebied. De omgeving is rijk aan historische steden, burchten, kastelen, kloosters en culturele bezienswaardigheden. In Zuid-Moravië zijn de heuvels bedekt met wijngaar den. Ten noorden van Brno ligt de Moravsky Kras, beroemd om zijn fantastische druipsteengrotten. Een tocht over de ondergrondse rivier de Punkva is een belevenis. Ook bezoekt u de Macochakloof Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 28 augustus €499,- Maandag 4,11,18 september €489,- Maandag 25 september €469, met zijn 138 m hoge wanden. Voorts bezoeken wij interessante steden zoals Olomouc en Kromeriz. Ook de prachtige stad Bratislava ontbreekt niet in het programma. Onze standplaats in dit prachtige gebied is het plaatsje Blansko, waar wij logeren in het Holiday Hotel Macocha. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 3-sterren Holiday Hotel Macocha Dagelijks een ontbijtbuffet en 3-gangen diner Drankjes van 18.00 uur tot 22.00 uur in het Holiday Hotel Macocha gratis (frisdrank, wijn, bier en koffie of thee) Barbecue-avond met muziek Wifi in het hotel gratis Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata 2017 Verzorging op basis van "light all-inclusive" Dagelijks ontbijt en 3-gangen diner Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Diverse vertrekdata 2017 4 sterren hotel Magie la Massana Wifi in hotel gratis Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Meer informatie en boeken: Ga voor de reis Bijzonder Moravië naar onze website reiskatern.nl/pzc/BOL1759 en voor dereisPrinsdomAndorranaarreiskatern.nl/pzc/BOL1754ofbelmetBolderman.nl0318-580958 (tg) Niet geldig op reeds geboekte reizen. Korting is geldig t/m 13 augustus 2017 (niet geldig in cnmbinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. calamiteitenfonds reserveringskosten. rxtüfsiereizen: - Fouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26