Yolanthe volgt Wesley naar Mee Mr - EN WAT DOE JIJ VANDAAG? 20 M Presentator en kersverse vader Sascha Visser moet voor opnames naar Friesland. Carter breekt met vriendin Daten met Van Dam Quote van de dag De opnames voor het vijfde seizoen van comedyserie Jeuk-volgend jaar op tv - zijn in volle gang. Opnieuw spelen Thomas Acda, Jelka van Houten, Peter Heerschop en Rosa Reuten de hoofdrollen. Deze krant keek mee op de winderige set in het Noord- Hollandse Spaarndam. Sinds twee maanden runt het echtpaar Sneijder op het nabijge legen Spaanse partyeiland loungeclub XaXa, maar Yolanthe volgt haar man naar de Zuid- Franse kust om zich daar met zoontje Xess Xava te vesti gen. Op Ibiza, waar Yolanthe werd geboren, is drie jaar gewerkt aan de renovatie van de villa waar zij als kind opgroeide. Het is het 'enige echte huis dat echt van ons is', liet zij opteke nen. Haar werkzaamheden voor de loungeclub en de relatief korte vliegafstand naar Nice (anderhalf uur) betekenen echter niet dat zij nu al permanent op het eiland gaat wonen. Ook zij kiest voor de Cöte d'Azur. „Uiteraard gaat zij mee", stelt haar manager Xenia Kasper, „ze heeft met hem in Istanboel gewoond, in Milaan en in Madrid. Ik vind dat niet meer dan normaal." De verhuizing zal minder stress opleveren dan vier jaar geleden. Toen speelde Sneijder bij Inter Milaan, tekende hij op het laatste moment bij Galatasaray en moest Yolanthe in een mum van tijd ac tie ondernemen. „Die hele ver huizing ging allemaal in een kleine zeven uur tijd! Pittig, om dat Milaan echt ons thuis was", vertelde de presentatrice des tijds. „Zo halsoverkop vertrekken was dus slikken. Het blijft onwerke lijk als je hoort: We zijn eruit en over een paar uur verhuizen we." De verhuizing naar Nice zal waar schijnlijk minder stress opleveren. Sneijder liet half juli al zijn contract ont binden bij Galatasaray, waarna Yolanthe met een emotioneel be richt op Instagram afscheid nam van Turkije. „Een land waar ik van hou, dat het hart voor mij heeft geopend en waar ik me thuis voel", schreefYolanthe, die op 15 oktober 2015 in Turkije be viel van zoon Xess Xava. „God gaf me het mooiste geschenk in Tur kije: een zoon! Ik zal het land missen en zal er altijd respect voor hebben." 'Ik ben een beetje^ een rare dude en daar ben ik oké mee.' Bij afwezigheid van Angela en Vincent bellen we elke dag een BN'er met de vraag wat zijn of haar plan voor de dag is. Hoe laat ging vanochtend de wekker? „Er staat bij mij al zo'n zeven weken geen wekker meer. Mijn zoontje Jagger is de wek ker. Hij moet rond 06.30 uur de fles." Veel gebroken nachten dus deze zomer? „Ja, maar hij begint nu net een beetje door te slapen. Dus dat is heel fijn." Jij bent gewoon aan het werk vandaag? „Ja, ik heb opnames voor Zapp in Friesland. Heel erg leuk, maar helaas wel twee uur rij den. En 's middags heb ik generale repetitie voor mijn eerste weekend bij Ziggo Sport." Kun jij je werk loslaten op vakantie? „Absoluut niet. Dat is heel irritant. En je zou zeggen dat Jagger voor veel afleiding zorgt, maar hij slaapt natuurlijk best veel. Dus aan hem heb ik ook nog niks, haha." Ben je al op vakantie geweest met je gezin? „We zijn vijf dagen naar Venetië geweest. Daar is mijn vriendin opgegroeid. Haar vader woont er nog en werkt er als gondelier. Het was een prachtige vakantie. Maar ik kan je wel vertellen dat al die bruggetjes in Venetië niet ideaal zijn met een kinderwagen." Is het afkicken om niet meer te kunnen feesten op vakantie? „Normaal gesproken waren mijn vriendin en ik inderdaad wel van een feestje. Dus dat is een hele omschakeling. Maar hoe cliché ook, ik zou natuurlijk nooit meer terug willen." - Hanneke Marcelis dinsdag 8 augustus 2017 GO SHOWBIZZ Een dag nadat hij bekend had gemaakt dat hij biseksueel is, heeft zanger Aaron Carter (29) zijn relatie met Madison Parker beëin digd. Volgens zijn woordvoer der is de breuk een gezamen lijke beslissing. TELEVISIE Nicolette van Dam presen teert het nieuwe Net 5-dating- programma Veel liefs uit Holland, waarin Neder landse expats een Neder landse partner zoeken. De kan didaten wonen over de hele wereld, van Pa rijs tot Bangkok. 'Ongemak Mark den Blanken Peter Heerschop (I) met vaste gastrolspeler Diederik Ebbinge. De twee vrienden strikken el- kaars vlinderdasjes bewust zo slecht mogelijk. Heerschop: „Kij kers geloven vaak dat we in het echt net zo vervelend zijn als in Jeuk. Laatst werd ik op straat aangesproken: Wat bent u een verschrikkelijke man'." A FOTO'S PIM RAS De overgang van profvoetballer Wesley Sneijder naar OGC Nice is voor zijn vrouw Yolanthe nog geen aanleiding om zich defini tief te vestigen op Ibiza. Dennis Jansen Rapper Typhoon (Glenn de Randamie, 33) doet aan zelfanalysen een interview mêfhetr Cultureel Peubureatr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20