üvsrJsden 1 niensen.mq.nlFAMILIEBERIC25 Willem Mechiel Riemens Wim Raymond Firmin Buysschaert Alan van Reenen Alan van Reenen Antoinette Bijsterbosch-Hondsmerk Jakobus Herman van Harn -KO- Lodewijk Frans Bolleman - Frans - Wim Poulina Elisabeth de Feijter-Dieleman maandag 7 augustus 2017 Geraakt en verdrietig zijn we door het bericht dat onze oud-directeur kort na zijn pensionering, na een kortstondig ziekbed, is overleden. Hij heeft 15 jaar met hart en ziel leiding gegeven aan onze school. We zullen hem blijven herinneren als een humoristisch, vriendelijk en betrokken mens. We wensen zijn vrouw Dieneke en zijn kinderen veel sterkte en Gods kracht toe. Kinderen, ouders, AC, MR en collega's CBS 't Noorderlicht te Goes 'Mijn hulp is van de Heer' (Psalm 121) Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega en voormalig directeur van CBS 't Noorderlicht te Goes. We wensen zijn vrouw en kinderen veel kracht en sterkte toe. Namens College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeuren, personeel bestuurskantoor en medewerkers van Alpha Scholengroep. Goes, augustus 2017 De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 De Here heeft tot Zich genomen onze zorgzame en lieve vader, opa en overgroot opa sinds 29 december 2014 weduwnaar van Adriaantje Rietveld Axel, 19 januari 1925 Middelburg, 4 augustus 2017 Wassenaar: Wim (in liefdevolle herinnering) en Marcelle Maarten en Afke; Saar, Mette Matthijs en Willemijn; Casper, Feline Harmen en Kikianne Middelburg: Gert Lisa en Mike Juliëtte en Daan Lavina en Matthijs Chris en Valery Amsterdam: Bromiley Hattem: Peter en Jacqueline Tomas en Frederiek Anne-Line Lotte Myrte Middelburg: Karin Onze dank gaat uit naar de medewerkers van 't Gasthuis voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Ooststraat 2 4333 KP Middelburg De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden donderdag 10 augustus 2017 om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Sint Laurens. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Herinner mij zoals ik was Mijn herinnering aan u allen heb ik meegenomen... Met verdriet in ons hart maar vol bewondering zoals zij gesterkt door het geloof en nuchterheid haar ziekte heeft verwerkt en gedragen, hebben wij veel te vroeg in vertrouwde omgeving afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Juda Johannes Bijsterbosch Jutphaas, 7 maart 1944 t Terneuzen, 30 juli 2017 Terneuzen: Jo Terneuzen: Wilfried en Annelies Amber in herinnering Drongen: Patricia en Mario Dennis, Manon Hoek: Jacqueline en Ludwig Marc, Danielle van Diemenstraat 79, 4535 AR Terneuzen De plechtigheid en crematiedienst heeft geheel naar wens van Nettie in besloten kring plaatsgevonden. Na een periode van afnemende gezondheid is uit de familie kring overleden Spui, 29 maart 1949 Axel, 3 augustus 2017 de familie van Harn De crematie zal plaatsvinden op woensdag 9 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum DE RIDDER, Hughersluys 22 te Terneuzen. Hij wilde nog lang blijven hij wilde nog zoveel doen het is hem niet gegeven.... Geheel in zijn eigen stijl is stilletjes van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, toffe opa, broer en schoonbroer echtgenoot van Tilly Moes Hij is 68 jaar geworden. Tilly Bolleman-Moes Edwin en Cindy - Sven Saskia en Edwin - Jasmijn broer, zus, schoonzussen en schoonbroers 5 augustus 2017 Churchilllaan 1100 4532 JK Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 10 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het uitvaartcentrum. Dinsdag 8 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid afscheid te nemen in voornoemd uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar dr. Nieuwoudt en het team van ZorgSaam Thuis voor hun inzet en goede zorg. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Algemene kennisgeving. Naar menselijke maat te kort, de jaren van zijn leven, maar wat heeft hij in weinig tijd ons mateloos veel gegeven. Door liefde omringd is thuis in zijn vertrouwde omgeving van ons heengegaan echtgenoot van Patricia Buysschaert-Simpelaar vader van Axel en Mauro Sint Amandsberg, Breskens, 18 mei 1967 4 augustus 2017 Zijn vaders en moeder Zijn broers, zwagers en schoonzussen Correspondentieadres: Het Heem 44, 4511 PN Breskens We herdenken Wim zijn leven, waarbij u wordt uitgenodigd, op donderdag 10 augustus om 14.00 uur, Deltahoek 34 te Breskens. Voorafgaand bent u in de gelegenheid om te condoleren op voornoemd adres van 13.00 tot 13.55 uur. Zoals Wim het heeft gewild proosten we op zijn leven na de herdenking. De crematie vindt in besloten kring plaats. Alles is ijdelheid. Prediker 12-11 In dankbare herinnering geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame moeder en schoonmoeder, onze lieve oma en omaatje weduwe van Adriaan de Feijter Zaamslag, 11 januari 1922 t Terneuzen, 4 augustus 2017 AxelRian de Feijter-de Feijter Jan de Feijter haar dochter en schoonzoon Vogelwaarde Paul Jan de Feijter Ria de Feijter-Vervoorn Ilias Axel Zaamslag Anne Focker-de Feijter Bram Pieter Focker Pieter Daniël Isabelle Correspondentieadres: Beoostenblijsestraat 10 4571 PA Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehou den op woensdag 9 augustus om 11.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden en vrijwilligers van verpleeghuis "Ter Schorre", woning A31 en Maxima 0B, voor hun grote inzet en liefdevolle zorg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25