II 23 en Jacqueline inmiddels bekend ter rein. Ze kennen de restaurantjes in de buurt, maar eten het gros van de tijd bij de caravan. „We hebben een vierpits fornuis, dus we eten hetzelfde als thuis", vertelt Jacqueline. „We probe ren gezond te eten", voegt Sjoerd eraan toe. Afhaal eten Eén van hun favoriete happen is cous coussalade. „De Amsterdamse invloed hè", lacht Jacqueline. „Het is zo smake lijk en lekker. We koken altijd zelf. We halen nooit Chinees of een patatje." Af en toe gaan ze uiteten, maar niet vaker dan normaal. En één keer per week eten ze bij de moeder van Jacqueline. „Als we zin hebben in iets uit de oven, kunnen we daar terecht." Sjoerd maakt het eten klaar. „Lucky ben ik hè", lacht Jacqueline luid. Sjoerd schatert het uit. „Een enkele keer wordt er lekker gekookt", vervolgt de Amsterdammer. „En dan kook ik", grapt zijn vrouw. Onmiddellijk ont kracht ze haar stelling. „Nee hoor, hij kookt heerlijk." Sjoerd kookt dan ook Het contrast met Amsterdam is groot. Daar hoor je altijd lawaai graag. „Het is mijn meditatiemo mentje." Dineren op de camping is iets speci aals, stelt Jacqueline. „Iedereen is rond dezelfde tijd klaar", weet ze. „De loca tie waar de douches, wc's en wastafels zich bevinden, vormt een centraal punt. Het is net een hangjongeren- plek", vertelt ze schaterlachend. „Tij dens de afwas hoor je eikaars levens verhaal. Je leert elkaar kennen." Over 25 jaar: „Weet je nog wel dat ene EK?* „Met van Basten, Gullit, Rijkaard? Nee! In 2017 Met Miedema, Spitse en Van de Sanden PZC ONLINE maandag 7 augustus 2017 Kijk op www.pzc.nl of @pzcredactie fj facebook.com/depzc 1 @pzcredactie - Jacqueline Eversdijk De lente-uitjes worden gesneden. A Een heerlijke couscoussalade als eindresultaat. TWITTER Wim Hienstra @DPMMusic De Oranjevrouwen hebben historie geschreven door de EK-finale te winnen van Denemarken. In een uitzin nige Grolsch Veste werd Denemarken met 4-2 ver slagen. Nederland door breekt met de historische prestatie de zes opeenvol gende zeges van Duitsland. ONLINE TOP 5 Meest gelezen op pzc.nl 1.39-jarige man zwaarge wond door messteken in zorgcomplex Emergis 2. Een onkruidvrije straat is verleden tijd 3. Wegen Oostenrijk onbe gaanbaar na noodweer en modderstromen 4. Met modder gooien tij dens de Dag van 't Ouwe land 5. Onzekerheid bij vismijn door Brexit WHATSAPP REDACTIE De PZC is ook bereikbaar via WhatsApp. Heeft u een video of foto van een nieuwsgebeurtenis die u wilt delen met de rest van Zeeland? Stuur hem ons door via WhatsApp. Het nummer van de PZC-re- dactie is 06-20418849. Voeg de redactie toe aan uw contactenlijst in uw te lefoon. Zo kunt u snel nieuwstips, foto's of video's aan de PZC doorsturen. Vergeet daarbij niet uw naam en woonplaats te vermelden, zodat we die bij de foto kunnen plaatsen. Voor de ingezonden foto's wordt geen financiële vergoeding gegeven. A Jacqueline Eversdijk en Sjoerd Mulder tijdens het koken bij hun caravan op minicamping Zwartenburg in Kattendijke. fotosziggymarlissa A Samen met Willy Verdonk, eigenaresse van de minicamping, wordt een toast uitgebracht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23