üysrJsilso Hlensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Carla Dieleman-Vrielijnck Carla Dieleman-Vrielijnck Carla Dieleman-Vrielijnck Htookoi (TlensenLinq.nl FAMILIEBERIC 15 "Van het concert des levens krijgt niemand een program..." Met veel verdriet hebben we toch nog plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere en altijd zorgzame ma en oma. We zullen haar missen, maar de mooie herinneringen blijven voor altijd bij ons... Clara Mathilda Virgenie weduwe van Jan Dieleman Zij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Hulst: Frans Dieleman en Anne-Marie Hartog Tim, Mitch Breskens: Gertjan en Jolanda Dieleman Martijn tPepijn, Marieke Axel, 1 augustus 2017 Correspondentieadres: Leeghwaterstraat 35, 4561 MC Hulst U kunt afscheid nemen van Carla in het uitvaart centrum van DELA Hulst, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 7 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 8 augustus om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart, Philipsplein te Philippine. Daarna zal ze bij haar man worden begraven op de begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis kunt u de familie ook persoonlijk condoleren op de begraaf plaats. Aansluitend bent u uitgenodigd voor de koffietafel in restaurant Mia's, Kanaalkade 3 te Axel. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Dankbaar dat zij voor verder lijden gespaard is gebleven, is voor ons nog onverwacht overleden onze schoonzuster en tante Onze gedachten zijn bij haar kinderen en kleinkinderen. Hoek Piet Dieleman in herinnering Riet Dieleman-van Doezelaar Axel Toon Boeije Anneke Boeije-Dieleman Vogelwaarde Herman Riemens Marleen Riemens-Dieleman Axel Rinus Dieleman Ineke Dieleman-Bolleman Neven en Nichten Met de wetenschap dat ze de strijd tegen haar ziekte niet kon winnen, is Carla positief gebleven en was ze tot op het laatst vol levenslust. Met veel verdriet nemen we afscheid van mijn zus, schoonzus en tante Herman Vrielijnck Ineke Vrielijnck-van Harn Rick Vrielijnck Mika Vrielijnck Nooit meer samen op vakantie, nooit meer samen lachen.. Carla, bedankt voor alle vriendschap. Christien, Lenie, Riet. Ruud Perdaen Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande vrijdag 4 augustus 2017 Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van echtgenoot van onze collega Saskia Perdaen-de Ryck Wij wensen Saskia, Hailey, Jacey en verdere familie veel sterkte toe. Collega's Accon avm SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43