p.V ft aM _Q CD 6 Op Motorcamping De Brakke Zeeuw in Lewedorp vieren bikers hun vakantie. Lange baarden, tattoos en Harley Davidsons. En geen trailers. DE BRAKKE ZEEUW MOTORCAMPING WAT IS ER TE DOEN? Zeeuwse Luchtvaartdagen, Arnemuiden Een luchtvaartevenement van Wings to Victory op vliegveld Midden-Zeeland. Twee dagen vol met luchtvaart en diverse activiteiten voor kinderen, van 10.00 uur tot 18.00 uur aan de Calandweg. Voor meer info: zeeuwselucht- vaartdagen.nl Kermis, Middelburg Vandaag begint de kermis in Middelburg. Zes dagen lang staan er op de Markt en Plein- 1940 meer dan dertig attracties opgesteld. Met dit keer speciale aandacht voor Middelburg 800 jaar. Wandeling, Philippine Een wandeling maken door het mosseldorp Philippine kan van daag van 14.00 uur tot 15.30 uur. Er loopt een gids mee die u alles vertelt over het dorp waar ooit de eerste mosselhaven van ons land lag. De wandeling begint om 14.00 uur bij het mosselmo- mument midden in het dorp. Voor meer info: gidsenteam-zvl.nl Zeeuws Wijnfeest, Dreischor Een tweedaags evenement op Wijnhoeve de Kleine Schorre gelegen aan Zuiddijk 4 gaat van daag van start. Het evenement begint om 16.00 uur en duurt tot 0.00 uur. Een gezellige avond met livemuziek en waar eten en drinken centraal staat. Voor meer info: dekleineschorre.nl Viswedstrijd, Retranchement Vanaf 18.00 uur kan men zich inschrijven voor een avondvis wedstrijd aan de afwatering Re tranchement. Een wedstrijd voor jong en oud en iedereen krijgt een kleine prijs tijdens de uitreiking die om 22.00 uur zal plaatsvinden op Camping Cas- sandria-Bad. De kosten bedragen 5 euro per hengel met een maximum van twee hengels. Inschrijven kan op het grindpad tegenover de Koksmuts. Workshop fotograferen met je mobiel, Zoutelande Tijdens de workshop staat het fotograferen met je mobiel cen traal. Professioneel fotografe Ka rin de Boer legt de kneepjes van het vak uit. Na een kort theore tisch gedeelte, verplaatst de workshop zich naar het strand, waar de tips en trucs in de prak tijk worden gebracht. De workshop begint om 19.00 uur aan de Boudewijnskerke 42 en duurt tot 21.00 uur. Tip 7 Sjezenrijden, Biggekerke In Biggekerke wordt er vandaag van 16.00 uur tot 20.30 uur sjees gereden. Deze Zeeuwse traditie is te bewonderen aan het Kerk plein. Escape Room, Renesse Laat je met jouw familie of vriendengroep opsluiten in de Escape Room in Renesse. Je krijgt 60 minuten de tijd om zo snel mogelijk uit de kamer te ontsnappen door middel van cryptische aanwijzingen en puzzels. Voor meer info: escaperoomdeover- stroming.nl of bel met 06-34559189 Visserijfeesten, Breskens Het feestweekend in Breskens barst vanaf vandaag los! De vis serijfeesten zijn een begrip in Zeeuws-Vlaanderen. Vanaf 21.00 uur trappen Feestband Forever en Django Wagner afin de Vismijn tot 02.00 uur. Eerder op de dag is er ook al een hoop te beleven. De toegang is gratis en voor meer info: visserijfeesten.com Bezoekerstuin, Koudekerke Tuinliefhebbers kunnen een be zoekje brengen aan de Houten- handsche hof. Het is een tuin met veel diversiteit en oog voor kunst met stenen sculpturen en ijzeren vogels. Voor de kunstliefhebber is de tuin een bijkomende verrassing en de tuinliefhebber zal verrast worden door unieke kunst in die tuin. Meer info is te vinden op: sites.google.com/site/tuinwb4/ De smalle toegangsweg naar Motorcamping De Brakke Zeeuw van Lydia Janse en Bertje Koens, in het bui tengebied van Lewedorp, leent zich niet echt voor toeristen die de motor achter op de trailer of de cam per meenemen. Zo'n camping is het niet. De enige trekhaak hier zit achter de Harley Davidson Ultra-glide van Anton Gouma. Samen met zijn vrouw, die eveneens Lydia heet, komt hij voor het derde jaar vanuit Deventer naar de camping van Lydia en Bertje. De grote tent zit in de aanhanger achter de mo tor. Hij op de Ultra-glide, zij op de Har ley Davidson Streetglide. Ieder op de eigen motor want Anton wil haar niet achterop hebben. „En ik wil hem hem niet bij mij achterop!", bijt Lydia direct terug. Er hangt een lacherig sfeertje op het terras van De Brakke Zeeuw. Aan tafel worden herinneringen opgehaald en moppen getapt. Van die mevrouw die aan de motorrijders vroeg 'hebben jul lie dan ook zo'n vaginatiesysteem'. Ze bulderen van het lachen. Een andere gast vertelt hoe hij een keer op een fa- Ja, badminton, dat was het! Badminton, getverdemme! VANDAAG AAN DE TREKHAAK Tip1 TT Vliegveld Midden-Zeeland. Tip 2 Tip 3 Tip 4 Tip 5 Tip 6 Tip 8 Tip 9 Visserijfeesten Breskens. Tip 10 Guido van der Heijden - gast De Brakke Zeeuw vrijdag 4 augustus 2017 Anton Gouma. De trekhaak zit achter zijn Har ley Davidson Ultraglide. Samen met zijn vrouw Lydia komt hij vanuit Deventer naar Motorcamping De Brakke Zeeuw in Le wedorp. De grote tent zit in de aanhanger achter de motor

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 34