Bakkers klaar? Beginnen maar! 21 Harry Potter- acteur Hardy overleden Kortingsbon „Zeker niet. Het is ook weer geen puinhoop, maar dat komt alleen door de twee geweldige vrouwen die ik ooit heb getrouwd. Die hebben het bij elkaar gehouden. Ik zelf was er niet zo goed in." Onmiddellijk: „Natuurlijk wel. Ik heb prachtige kinderen." Dan met een bewust langgerekte geeuw: „En al mijn schone werk voor de liefdadigheid natuurlijk." „Nee, maar het gaat me wel erg natuurlijk af. Ik wist ook niet pre cies hoe ik het moest aanpakken, een meeslepend leven leiden. Je moet er waarschijnlijk op uit om allerlei dingen te gaan proberen. Een keer naar de Wimbledonfi- nale, naar het WK voetbal. Maar ik heb er gewoon nooit aan ge dacht zoiets te ondernemen. Mis schien was het gewoon luiheid." „Weet je wat het is? Omdat ik liedjes maken altijd zo moeilijk vond, moest ik er gewoon veel tijd in steken. Ik heb het ook nooit echt leuk gevonden. Ja, dat meen ik echt. Het is soms zó moeilijk. En de teleurstelling is zo groot als je iets briljants gemaakt denkt te hebben en de volgende dag tot de conclusie komt dat het weinig voorstelde." „Ik heb altijd aan mijn werk afge meten hoe het met me gaat. De kwaliteit van mijn laatste liedjes was de kwaliteit van mijn stem ming. Ik voel me ook altijd schul dig als ik niet aan het werk ben. Ik weet heus wel dat het stom is, maar een dag voelt toch een beetje nutteloos als ik niet ten minste een poging heb gedaan iets te schrijven." „Het ziet ernaar uit dat dat klopt. Ik voel nog steeds geen behoefte om naar Nieuw-Zeeland te ver huizen en te beginnen met schil deren met olieverf. Of een kudde schapen gaan hoeden. Ik kan het eigenlijk amper geloven, maar ik vrees dat ik eerlijk moet zijn: de kwaliteit van mijn leven was voor mij minder belangrijk dan de kwaliteit van mijn liedjes." De Britse acteur Robert Hardy is op 91-jarige leeftijd overle den. Hardy werd bij het grote publiek vooral bekend door zijn rol in de Harry Potter-films, waarin hij de Minister van To verkunst (Cornelis Droebel) speelde. Al ver voor die succes films, kroop hij in de huid van het personage Siegfried Farnon in de populaire Britse serie All Creatures Great And Small (in Nederland uitgebracht onder de titel James Herriot). Verder speelde hij gastrollen in televi sieseriesals The Saint, Upstairs, Downstairs, Inspector Morse, Le wis, en MissMarple. In de bios coop was hij te bewonderen in onder meer The Spy Who Came In From The Cold (1965), Berserk! (1967), How I Won The War (1967), Sense Sensibility (1995) en Mrs. Dalloway 1997). Nieuw seizoen Heel Holland Bakt bruncj JUMBO ESIS3 Ga naar de winkel of bestel op pzc.nl/doeboek vrijdag 4 augustus 2017 Randy Newman komt voor het eerst in negen jaar weer met een plaat: Dark Matter FOTO WARNER MUSIC BENELUX Uw leven is geen meester werk? Werkelijk? Uw heeft naast uw liedjes geen betekenisvol leven? Heeft u uw leven dan bewust saai gemaakt? U heeft zoveel liedjes geschre ven. U bent vast niet lui. Waarom gaat u door als u het zo moeilijk en onprettig vindt? Een collega van u zei ooit: Echte artiesten gaan niet met pensioen. Naam: Marjolein Leeftijd: 27 Beroep: functioneel beheerder Naam: Gwenn Leeftijd: 30 Beroep: hoofd klanten service Naam: Ine Leeftijd: 44 Beroep: persoonlijk begeleider Naam: Maarten Leeftijd: 32 Beroep: fysiotherapeut Nog even geduld: op 3 september is Heel Holland Bakt weer op tv. Deze tien kandidaten krijgen de strenge ogen van de jury op zich gericht. Wie volgt de Haagse Annemarie (2016) op als meesterbakker? Naam: Corrie Leeftijd: 49 i Beroep: doktersassistente Naam: Hans Leeftijd: 22 Beroep: student Naam: Heidi Leeftijd: 56 Beroep: acquisitiemede werkster HCEl HOlUHp D A 1ST HER - C'.l- Naam: Nico Leeftijd: 62 Beroep: werkzoekende Naam: Vanessa Leeftijd: 31 Beroep: arts Primeral Verschrikkelijke Ikke 3 Doeboek Lever deze bon in en ontvang 1,- korting bij o.a. »i\:l Geldig t/m 2 september 2017.0P=0P

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21