familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 Lijdia Gesina Louisa de Ronde-Bout Lieve oma Lij Lijdie familieberichten O IHensen inq.nl Bij donkere nacht en het morgenlicht, het oog op Hem gericht... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons en anderen heeft betekend, geven wij kennis dat, na een moedige strijd, door de Heere tot Zich is genomen onze lieve, zorgzame moeder en trotse oma echtgenote van Dingeman de Ronde f 2 mei 1999 Tholen, 11 maart 1943 f Zierikzee, 1 augustus 2017 Cora Grevink-de Ronde René Grevink Dingeman Jolanda en Antoine Jozé Braam-de Ronde Marcel Braam Richard Jeanette Muller-de Ronde Han Muller Melissa Lotte Jan de Ronde Mandy Merema Nobia en Arno, Ziva Yannick "De Hertenhof" Dokter de Kockstraat 81-2 4311 EL Bruinisse Maandag 7 augustus is er van 12.30 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Ichtus", Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal de rouwdienst worden gehouden in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. We zullen je missen en nooit vergeten. Dingeman Jolanda Melissa Richard Lotte Na een moeizaam lijden is van ons heengegaan onze lieve en zorgzame zuster, schoonzuster en tante. Lijdie de Ronde- Bout Bruinisse: Wim Bout Ria Bout- Marijs janny Bout- Manni in liefdevolle herinnering Ina de Waal-Bout Steven de Waal in liefdevolle herinnenring Piet Bout Willy Bout-Schouls Achthuizen: Jan Bout Dian Bout- Stoop Sommelsdijk: Cobie Mackloet- Bout in liefdevolle herinnering Izak Mackloet Pia Mackloet-Terhorst Neven en nichten Wij wensen de kinderen veel sterkte toe met dit zware verlies. Wilhelmus Petrus Franciscus Neve - Wim - H. Asma Met droefheid hebben we kennis genomen van het over lijden van: JANS BAKKER - RIEMENS Vele jaren heeft zij de wekelijkse kerkdienst begeleid in Huize Emmaus. Met dankbaarheid kijken we terug op die mooie tijd. We wensen haar man Kees en verdere familie veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Namens de Pastorale Werkgroep van Huize Emmaus te IJzendijke Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 3 augustus 2017 kijk ook op Hoe dromerig denk ik de wei zo'n eerste zomer zonder mij. Het huis is leegde tuin is vol. De paardebloemen pluizen bol. De vogels maken geen geluid. Het gras groeit boven de rozen uit. Heel voorzichtig gaan de bomen liggen om in slaap te komen. Uit hun rompen rijst een woud. En het huis wordt niet herbouwd. Mijn lieve man en onze lieve vader, schoonvader en trotse opa, heeft thuis in het bijzijn van zijn geliefden rust en stilte gevonden. echtgenoot van Sophia Henriëtte Anna Louisa d' Hooghe Hontenisse, 3 september 1945 Philippine, 1 augustus 2017 Sophie Neve - d' Hooghe Sophie Neve, Tom de Klerk en Mette Waterdijkbos 20 4553 DB Philippine We nemen afscheid van Wim op maandag 7 augustus om 14.00 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk, Philipsplein 10 in Philippine, waar gelegenheid is om schriftelijk te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Bijzondere dank gaat uit naar Petrus van Looy, onze huisarts in Philippine. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van de heer De heer Asma was van 1971 tot 1990 politiek verbonden aan de voormalige gemeente Zierikzee, als wethouder en jarenlang als raadslid voor de PvdA. De heer Asma was een markant en bevlogen politicus, die op karakteristieke wijze invulling gaf aan zijn sociale betrokkenheid in en buiten de gemeenteraad. Daarnaast zette hij zich met enthousiasme in voor de jumelage met Saint Hilaire (Frankrijk) en Hatfield (Engeland). Voor zijn maatschappelijke betrokkenheid ontving hij de erepenning van de Stad Zierikzee. Ook was hij ereburger van Hatfield en drager van de eremedaille in goud, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau. We wensen zijn naaste familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, gemeentesecretaris Zierikzee, 3 augustus 2017 G.C.G.M Rabelink, burgemeester COLOFONE-mail: familieberichtenbndestem@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 96