7 zocht tijdens zijn verblijf in Nederland steeds opnieuw werk via een uitzendbureau. Achteraf vragen we onszelf af: hoe hebben we dit voor elkaar gekregen? De situatie was niet ideaal." Arie en Liesbeth bezoeken de camping één- of tweemaal per jaar buitenom het hoogsei zoen. Ze maken gebruik van de vaste accom modaties. De motoren nemen ze mee op een trailer. „De rust is enorm prettig", ervaart Lies beth. „Je loopt zo het bos in. In het voorjaar ko men we voor de reekalfjes en in het najaar is het bronstijd." In het hoogseizoen vinden veel gezinnen de weg naar de camping. „We hebben hoofdzake lijk Nederlandse gasten", vertelt Carla. „De Je loopt zo het bos in. In het voorjaar komen we voor de reekalfjes en in het najaar is het bronstijd laatste jaren bezoeken steeds meer Belgen en Hongaren onze camping. De kinderen die re gelmatig de camping bezoeken hebben een groepsapp aangemaakt. Ook nieuwe kinderen mengen zich bij die groep. Het verschil in na tionaliteiten maakt ze gelukkig helemaal niets uit." Het echtpaar uit Schore houdt ook in Honga rije vast aan haar Zeeuwse identiteit. Er prijkt een Zeeuwse vlag op de locatie en René draagt soms shirts als 'ioo% Zeeuw'. „Onze gasten ko men voornamelijk uit het oosten van Neder land. In de toekomst hopen we op meer Zeeu wen, zodat we vaker Zeeuws kunnen praten met onze gasten." PZC ONLINE Je kunt beter biologische #eieren voor je geld kiezen. woensdag 2 augustus 2017 3D A Carla en René Joosse hopen op meer Zeeuwse gasten om Zeeuws met ze te kunnen praten, foto familie joosse -Liesbeth Bevelander, campinggast Meer over camping Maré Vara en de omge ving rondom is te vinden op www.camping- marevara.com. A Arie Bevelander bij de blokhut, fotos ARIE EN LIESBETH BEVELANDER Johan Verburgt en Geert-Jan in 't Groen. V Carla Joosse, John Keukelaar, René Joosse, Arie Bevelander. UW REACTIE Dominee Gerrit Bredeweg van de Gereformeerde Ge meente in Kruiningen heeft maandag apparatuur onder zijn auto aangetroffen. Vol gens zijn advocaat Peter den Boef gaat het vermoe delijk om afluister- en/of volgapparatuur. „Ik verbaas me hier nergens meer over", zegt R. de Bruijn. „Waar is het respect voor het gebod: Oordeelt niet, opdat gij niet geoordeeld worde? Dit is een schanda lige vertoning het geloof onwaardig", vindt Jan Wil lem Hajee. Jane Bloom zegt: „Kijk hier toch niet echt van op. Dat afluiste ren, gebeurt niet alleen op bij kerklieden." TWITTER Ibrahim Doslu @lbrahimDoslu Wie eieren in de koelkast heeft met code X-NL-40155XX kan deze maar beter weggooien. Volgens de Nederlandse Voedsel- en Warenautori teit (NVWA) is de dosis fipronil in deze eieren dus danig hoog dat het gevaar lijk kan zijn voor de ge zondheid. Bredanaar Cees Nieuwkerk (foto) at voor zijn dieet al een week twee trays eieren met een te hoge dosis van de schade lijke stof: „Ik heb er meer dan dertig op." ONLINE TOP-5 Meest gelezen op pzc.nl 1. Dominee in Kruiningen treft afluisterapparatuur aan onder zijn auto 2. Burgemeester roept op tot respect in kwestie kerk- rel Kruiningen 3. Nieuw Goes blaast dis cussie over koopzondag in Goes nieuw leven in 4. Dode tonijn van ruim 2 meter gevonden bij de Brouwersdam 5. Doel viert voorzichtig overwinning Kijk op www.pzc.nl of @pzcredactie n facebook.com/depzc @pzcredactie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 65