In de serie klassieke zomer-items, deze week: Tips van stylist Pascalle Koldenhof TREND Bij de mannen zien we veel shirts met spreuken en logo's en blou ses in bloemenprint. Een al te bonte boel wordt het niet: de opdrukken zijn meestal in twee kleuren. Tip1 Combineer een shirt met opdruk met een overhemd of jeansblouse. Draag het hemd open, rol de mouwen op, trek er een oude spijkerbroek bij aan en je bent helemaal hip. Probeer ook eens een blouse met opdruk, de palmbomenprint zie je bijvoorbeeld veel. Tip 2 De safari-look staat veel mannen. De kleuren legergroen en kaki kunnen een fletse indruk maken. Als dat het geval is: trek een smetteloos wit T-shirt aan onder je blouse of een shirt in oranje of geel. Tip 3 Kies bij een polo eens voor een retro- print uit de jaren 60. Denk aan psychede lische motieven in oranje en bruin. Leuk met een korte survivalbroek of een nette aansluitende broek met instappers eronder. De klassieke polo kan natuurlijk ook. Neem voor de variatie eens een opvallende kleur. Tip 2 Heel comfortabel is de blouse in jurk lengte. Blote benen, slippers, hakken of gympen eronder en klaar. Leuk in een streep of met panden van ongelijke lengte. Voor de durfal: in drukke print. Tip 3 Draag je blouse eens als jasje. Van kort in de taille tot over de knie: alles kan. Bij een korte blouse zou je met lagen kunnen werken, zoals een T-shirt en strakke rok. Onder een lange blouse staat een hemdje altijd goed. Ideaal voor het strand. De trend voor deze zomer is de blouse met motieven. Je kunt er zowel een strakke als bohémien look mee creëren. Vrouwen kunnen gerust print op print dragen. Tipl Niet te missen zijn de ruffles: volants, ruches en andere plooisels maken je outfit vrolijk. Let er hier wel op dat het niet te druk wordt. Speel op safe door te kiezen voor effen of een bloemenprint in zachte kleuren. Een off-shoulder top met ruffles geeft je iets Spaans. Ook mooi: ruffles die schuin naar beneden lopen. Leg dan het accent op je taille. magazine 19 Opvallend veel T-shirts met een slogan zien we deze zomer. Voor als je een statement wilt maken zonder wat te zeg gen. Van politieke boodschap tot grappige tekst; keus genoeg. (Voyar La Rue) Stive water, Vrink champagn de top Casual Met open hemd en spijkerbroek. (Pepe Jeans) Comfortabel Blouse in jurk lengte, slippers eronder en klaar. (mByM)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 83