Zo is geluk heel gewoon Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Jan: „Zeker, we sla pen hier altijd beter dan thuis in Utrecht. Daar heb je stadsgeluiden en we wonen tegenover een garage, dus we horen nogal eens wat. Hier hoor je alleen de vogels, en als we uit bed stappen, zien we eekhoorntjes. We heb ben een vaste eekhoorn die elke ochtend uit de vijver komt drinken. Hij neemt soms zelfs de kluif van onze hond mee de boom in." „Ik werk al 43 jaar voor Douwe Eg berts en ik vind het lang zamerhand wel mooi geweest, ook omdat ik na enkele schouderoperaties wat fysieke klachten heb. Ik hoop volgend jaar november te stoppen, dan word ik 65. Dat wordt tijd vind ik, want ik ben op m'n 14de begonnen. Als ik met pensioen ben, wil ik vaker en langer naar de camping. Dat kan prima, want de kinderen zijn de deur al uit. Hun namen, en die van de kleinkinde ren, draag ik door mijn tatoeages altijd bij me. Als ik niet meer hoef te werken wil ik ook vrijwil ligerswerk doen voor mijn Utrechtse tafeltennis vereniging. „Nadat we de hond hebben uitgelaten, ontbij ten we lekker samen; de broodjes hebben we al binnen. Daarna willen we een rondje fietsen op de Veluwe. Fietsen vind ik heerlijk, en ik moet in beweging blijven omdat ik diabetespatiënt ben. Daarna zoeken we een terras op hier in Voort huizen of in Kootwijk. Wij zijn niet van die grote avonturiers, en we zijn geen mensen die per se naar het buitenland moe ten om het leuk te heb ben. Ooit hebben we met de camper in één vakantie alle twaalf provincies doorkruist. Dat was fan tastisch. Nederland is zó prachtig." 07.30 uur Jan (63) en Esther (50) Schrijver doe je geen groter plezier dan met een lang weekend in hun stacaravan op camping Vrede Oord in Voorthuizen. Het is de perfecte uitvalsbasis voor het stadsleven. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? Wat brengt de dag? —Leo van Marrewijk H Meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 29 juli 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 68