OyarJadan ^^ygnkueiuigirig René Pierar Freddy Renique Anky van Li ere -van Rij lena Goossen-Eversdijk Jo Spelier-de Jonge Frits Camiel Verhelst Steef Krocké-Temmerman Rinus Jansen Wim Boezaard Wim Boezaard Mien de Maesschalck 'J Dankbetuiging Anja Hofman Wij danken u hartelijk voor uw medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn, onze Anja Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Fonnie en de kinderen Ko en Joke Axel, juli 2017 Odilon Hermans Adriana Meertens-Buijze De Heer /s mijn herder Psalm 23 Gisteren was hij gestrest, vandaag doet hij het rustiger aan. Met verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde zoon, onze lieve broer, oom en neef Rotterdam, 5 januari 1959 t Clinge, 27 juli 2017 Ma Boezaard Ome Rinus f Pa Boezaard t Jeannette en Bert Léon en Leontien John Marina en Roel Markt Ooms en Tantes Neven en Nichten Correspondentieadres: Hoofdstraat 35 4416 AB Kruiningen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 3 augustus om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar 'Tragel Zorg' en 'De Sterre' voor alle goede zorgen en aandacht. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wim woonde op Sterredreef 35. Wim was een uniek persoon die in alle aspecten van het leven echt ten volle geleefd heeft. Hij heeft in alle rust afscheid van ons genomen. Namens de bewoners en het personeel van Sterredreef 35 Tra gel Wim, Aanwezigheid wordt nu afwezigheid, maar nooit verleden tijd. Annick, Patrick, Frits, Rob, Cees, Kurt, Margy, Sonja, Sharon, Eva, Nathalie, Marijn, Douwe, Robbert-jan, Kevin, Lauran. Polderzicht 1. Het is goed zo. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Tot het eind zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig ingeslapen sinds 17 maart 2014 weduwnaar van Maria Van Hoof 6 augustus 1929 24 juli 2017 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Diaconiestraat 20 4543 CP Zaamslag De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzonder woord van dank gaat uit naar alle medewerk sters van ZorgSaam Thuis en huisarts J. Hensels. Zij die ik liefheb, ga ik verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. weduwnaar van 26-01-1934 28-07-2017 Sas van Gent Sas van Gent Philippine: Hans en Jacqueline Nicole en Kim, Rens Lars Cindy Manon en Niek, Lieke Zeger Onze dank gaat uit naar Drs. Deleu en het personeel van de thuiszorg voorde goede en liefdevolle verzorging. Sas van Gent, 28 juli 2017. Corr. adres: Markiezenstraat 9 4553 BN Philippine De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op woensdag 2 augustus om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bijzondere dank voor de ontelbare kaarten, brieven, telefoontjes, en de overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en op de afscheid bijeenkomst van mijn vrouw en onze moeder overl. 07-06-2017. Uw aandacht heeft ons gesteund om te verwerken. Ook bijzondere dank aan hen die doneerden aan de stichting Ambulance wens. Hartelijk dank: Han van Liere, kinderen en kleinkinderen. Troelstrapad 12, 4463 VM Goes. Graag willen wij u dank zeggen voor het medeleven en troost die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma En een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. Ina en Rudie van de Vijver-Goossen Suzie en Ids Zijlstra-Goossen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, juli 2017 Wegens de overweldigende belangstelling na het over lijden van onze liefste (schoon)moeder en trotse oma is het voor ons helaas onmogelijk iedereen daarvoor persoonlijk te bedanken. Hartverwarmend was uw medeleven en ontroerd bedanken wij u voor alle belangstelling en steun. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Tevens willen we van deze gelegenheid gebruik maken om Uitvaartverzorging Quataert, de medewerkers van de Stelle, afdeling Klaverblad en diegene die ma regelmatig bezochten, van harte te bedanken voor hun inzet en medeleven. Kinderen, schoondochters en kleinkinderen Sluis, juli 2017 Via deze weg willen wij U danken voor uw blijken van medeleven, na het overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Uw steun, in welke vorm ook, en uw aanwezigheid bij het afscheid hebben ons goed gedaan. Rie Verhelst-de Nijs Kinderen en kleinkinderen Westdorpe, juli 2017. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Hoofdplaat, juli 2017 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Uw medeleven was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Mevrouw C.F. Hermans-Rijckaert, kinderen en kleinkinderen IJzendijke, 29 juli 2017 hebben ons erg geroerd. Dit zal ons helpen tijdens het verwerken van dit verlies. De vele warme en soms onverwachtse blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Those who make us happy deserve our thanks. Cathy en de kinderen Hoek, juli 2017 De vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van onze lieve moeder, trotse oma en 'kleine oma' waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een troostrijke gedachte dat Adri in haar leven voor zo velen veel heeft betekend. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Axel, juli 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 63