Overige tv
ueruolg zaterdag 29 juli 2017
!TL"" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
BBC1
TV5
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.30 RTL GP: WTCC - Argentinië
17.00 RTL Transportwereld 17.30Truck
Tractor Puiling
18.00 DE STERKSTE MAN 2015
Verslag van de finale van de
Sterkste Man van Neder
land 2015 vanuit Borculo.
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
Realityreeks.
20.00 RTL 7 DARTS: WORLD
MATCHPLAY
Verslag van de World
Matchplay.
23.00 EE] MONEY TRAIN
Actiethriller van Joseph
Ruben (VS 1995) met Wes
ley Snipes (John) en Woody
Harrelson (Charlie).
John en Charlie zijn stief
broers: de ene blank, de
andere zwart. Ze werken als
agenten in burger bij de
metropolitie, maar erg
gemotiveerd zijn ze niet. Wat
hen wel mateloos boeit, is
de gepantserde 'geldtrein'.
01.10 TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.46 Annedroids 16.11 Rox 16.36
Marjolein en het geheim van het
slaapzand 16.49 Zoë Silos 17.00 Glee
18.00 Uitstel van executie 19.00 Help,
mijn man is klusser! 20.00 CSI: Miami
20.55 CSI: Miami 21.50 CSI: Miami
22.45 CSI: Miami 23.40 House on
Haunted Hill: Thriller. Vijf vreemden
belanden in een huis met een
beangstigend verleden.
06.00 Hart van Nederland 08.00
Hochanda 11.00 Thane 12.00 AstroTV
13.00 Thane 15.00 Alles over wonen
15.30 Robs grote tuinverbouwing 16.40
Huizenjacht 17.35 Vtwonen doe-het-
zelf 18.05 Vtwonen doe-het-zelf 18.35
Vtwonen verbouwen of verhuizen
19.35 Vtwonen 20.30 De grote verhuiz
ing 21.35 De grote verbouwing 22.35
The Money Pit: Komedie. 00.20 Je
eigen droomhuis 01.10 AstroTV
11.30
ATP500: SWISS OPEN
Live verslag van de eerste
halve finale van het
tennistoernooi in Gstaad.
13.30
FORMULE 1 GRAND PRIX
HONGARIJE
Live verslag van de kwali
ficatie op de Hungaroring.
17.15
EMIRATES CUP 2017
Live verslag van Arsenal -
Benfica op het toernooi
om de Emirates Cup.
19.15
ATP500: SWISS OPEN
Verslag van de tweede
halve finale van het
tennistoernooi in Gstaad
van eerder op de dag.
21.30
FORMULE ER11:
MONTREAL
Live verslag van race 11 in
Canada van de Formule
E, de elektrische klasse.
advertentie
06.001 Live With Models 06.20 Brook
lyn Nine Nine 07.00 Last Man on Earth
07.40 How I Met Your Mother
(marathonuitzending) 12.50 Bob's
Burgers 13.10 Family Guy (marathon
uitzending) 19.50 South Park 21.05
Brooklyn Nine Nine 22.00 Friends
22.55 How I Met Your Mother 23.55
Modern Family (marathonuitzending)
05.15 Life in Pieces 05.35 Bob's
Burgers
08.15 Watts 08.30 Zwemmen: WK
in Boedapest (Hongarije) 13.45
Voetbal: EK dames (Nederland)
15.30 Wielrennen: Clasica San
Sebastian (Spanje) 17.30 Voetbal: EK
dames (Nederland) 19.55 Nieuws:
Bulletin 20.00 Voetbal: EK dames
(Nederland) 22.40 Nieuws: Bulletin
22.45 Zwemmen: WK in Boedapest
(Hongarije) 23.30 Formule E: FIA
Championship in Montreal (Canada)
00.15 Nachtprogramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 15.00
Le jardin extraordinaire
15.30 Sporza: Clasica
San Sebastian 17.35
Clips 18.00 Het Jour
naal 18.10 Nature's
Perfect Partners 19.00
Het Journaal 19.35
Dagelijkse zomerkost
20.05 Animal Airport
20.30 Le gendarme a
New York: Komedie.
22.10 Amazing Hotels:
Life Beyond the Lobby
23.05 Het Journaal
23.30 Profilage 00.25
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 12.30
Rolkrant 19.05 Atlantic,
Wildest Ocean on Earth
20.00 Het Journaal
20.10 Vranckx 20.40
Follow the Money 22.40
Johnny Cash: American
Rebel 00.10 Nachtpro
gramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.00
Salvage Hunters 18.00
Combat Dealers 19.00
Alaskan Bush People:
Book Of... 20.00 Devil's
Canyon 21.00 Fast N'
Loud 22.00 Unique
Rides with Will Castro
23.00 Street Outlaws
23.55 Naked and Afraid
00.50 Nachtprogram-
ma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 16.20
To Catch a Smuggler
17.15 Airport Security:
Colombia 18.10 Forbid
den Tomb of Genghis
Khan 19.05 The Incredi
ble Dr Pol 20.00 Amer
ica's Hardest Prisons
21.00 Border Wars
Compilation 22.00
Drugs Inc. 23.00
Science of Stupid 00.00
Nachtprogramma's
07.00 Ochtend- en dag
programma's 15.00 Live
Challenge Cup Rugby
League 17.30 Flog It!
18.00 Sister Act 2: Back
in the Habit: Komedie.
19.45 BBC News 20.00
Pointless Celebrities
20.50 Would I Lie to
You? 21.20 Who Dares
Wins 22.05 Casualty
23.00 BBC News -
Weather 23.20 Indiana
Jones and the Kingdom
of the Crystal Skull:
Avonturenfilm. 01.15
Nachtprogramma's
BBC 2
07.10 Ochtend- en dag
programma's 12.00
Homes Under the Ham
mer 13.00 Nigel and
Adam's Farm Kitchen
14.00 Natural World:
Jungle Gremlins of Java
15.00 Mastermind 15.30
University Challenge
16.00 Only Connect
16.30 Gardeners' World
17.30 Jessica Ennis-Hill
and the Next Generation
18.00 Live Swimming:
World Championships
19.00 Cycling: Women's
Grand Prix 19.50 Proms
Extra 20.30 Grand
Tours of Scotland 21.00
Dad's Army 21.30 All
Families Have Secrets -
Patrick Gale's Art of Fic
tion 22.00 Queer as Art
23.00 Ql XL 23.45
Imagine - Mapplethorpe
01.40 Nachtprogram-
ma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 16.00 W
wie Wissen 16.30 Welt-
spiegel-Reportage
17.00 Tagesschau 17.10
Brisant 17.50 Tages
schau 18.00 Sportschau
18.50 Sag die Wahrheit
20.00 Tagesschau
20.15 Donna Leon - Das
goldene Ei 21.45 Donna
Leon - Reiches Erbe
23.15 Tagesthemen
23.40 Hinterland -
Devil's Bridge 01.15
Nachtprogramma's
ZDF
05.35 Ochtend- en
dagprogramma's 13.10
Father Brown 14.40
Inga Lindström: Emma
Svensson und die Liebe:
Tv-melodrama. 16.15
Stadt, Land, Lecker
17.05 Landerspiegel
17.40 ZDF SPORTextra
20.15 Der Samstags-
krimi: Ein starkes Team
21.45 Der Kriminalist
22.45 Heute-journal
23.00 Filmnacht im
ZDF: James Bond 007 -
jagt Dr. No: Bondfilm.
00.45 Nachtprogram
ma's
WDR
07.20 Ochtend- en
dagprogramma's 17.45
Kochen mit Martina und
Moritz 18.15 Freitag
Friends 18.45 Aktuelle
Stunde 19.30 Lokalzeit
20.00 Tagesschau
20.15 Die Schlager des
Sommers 23.00 Unser
Westen 00.25 Nacht
programma's
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.30
Fort Boyard 20.30 Jour
nal (France 2) 21.00 Le
plus grand cabaret du
monde 22.50 Tour de
France a la voile la
minute du jour 23.00
Journal (RTS) 23.30
8es Jeux de la Fran-
cophonie 01.45 Nacht-
programma's
461 zaterdag 29 juli 2017
PZ