Geslaagden 10 2 BRIEVEN U kunt uw brief (maximaal 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC ow Lezersbrieven Postbus 5046,4380 KA Vlissingen lezersredacteur@pzc.nl Oordopjes 'Iedereen aan de oordop', schrijft de PZC van 29 juni. Dat lijkt verstandig. Maar waarom de muziek niet zachter zetten? Dat blijft na lezing van het artikel ondui delijk. Het niveau waarboven het geluid niet mag komen, lijkt meer een mini mumnorm waar je als muzikant of als fes tivalorganisator niet onder mag blijven. In het artikel komt de hinder voor omwo nenden van festivals niet aan de orde. Zo zullen de omwonenden van het Abdij plein in Middelburg binnenkort tijdens het Nazomerfestival weer worden gecon fronteerd met geluidshinder. Deuren en ramen sluiten voorkomt niet dat het gedreun de huizen binnendringt, ruim 10 avonden lang. Niet alleen de festi valbezoekers, maar ook de omwonenden zouden meer gebaat zijn bij een minder harde versterking dan bij oordopjes. Sam van der Zee Spanjaardstraat 46, Middelburg Truckers Het lijkt mij niet zo moeilijk om de over last van overnachtende truckers (28 juni) op te lossen, liefst door Europese regelge ving. Ook de burgemeester van Hulst pleit daarvoor. De scheepvaart betaalt ook lig- en havengelden. Personenauto's moeten op veel plaatsen betalen om te kunnen parkeren. Leg in alle regio's vol doende parkeerplaatsen aan voor vracht wagens met goede toilet- en douche voorziening en laat de truckers daarvoor betalen. Je verbetert zo hun arbeidsom standigheden. Geef ze in het rijtijdenbe sluit extra tijdruimte om de parkeer voorziening te bereiken. Stel het gebruik ervan verplicht, zo niet dan een boete en meteen betalen. Besteed het beheer en het onderhoud uit. De aanleg kan wor den betaald uit de vele Europese subsi diepotjes. Thon Bastiaansen Drostlaan 1, Sluiskil Linie De 'puinhoop'die ik aantrof op Schans Middelburg - onderdeel van de Staats- Spaanse Linies in de buurt van Turkije/ Waterlandkerkje - staat wel in schrille tegenstelling met het jubelverhaal (30 juni) met als titel 'Verwondering in ei gen streek'. Ik heb me inderdaad ver wonderd over de metershoge wilde plan ten die het informatiebord overwoeke ren. Het Zeeuwse Landschap start op 'n enthousiaste manier projecten; maar on derhoud, ho maar. Guus Langeraert 't Schuttebocht 21, Oostburg donderdag 27 juli 2017 SD Easl - West IcL 004H 798J6J13? Vooral Oost-Europese truckers gebruiken parkeerplaatsen als kampeerplek en laten veel afval achter, foto marcel horck PRAKTIJKSCHOOL DE WISSEL GOES Schoonmaken in de groothuishouding Traditioneel Hanane Bourabouaa, Goes; Malissa van den Heuvel, Goes; Céline Hofmann, 's-Heer- Arendskerke; Danielle de Jonge, Yerseke; Michael Louws, Goes; Ramla Ahmed Moha- mud, Schore; Sarah Mutombo, Heinkens- zand; Jennifer Petit, Goes; Kim Polderdijk, Kloetinge; Abigail Snoeck, Hoedekens- kerke; Sanne Verburg, Kapelle; Marije Ver schelling, Eindewege; Jennifer van der Welle, Goes; Kimberley de Wilde, Goes; Zoë Willeboer, Kruiningen; Yanniek Zuijdweg, Kamperland Microvezel Hanane Bourabouaa, Goes; Jessica van Gastel (gastleerling Auris College); Malissa van den Heuvel, Goes; Céline Hofmann, 's- Heer-Arendskerke; Daniëlle de Jonge, Yer seke Ramla Ahmed Mohamud, Schore; Sarah Mutombo, Heinkenszand; Jennifer Petit, Goes; Kim Polderdijk, Kloetinge; Abi gail Snoeck, Hoedekenskerke; Sanne Ver burg, Kapelle; Axelle Verhasselt, Goes; Ma rije Verschelling, Eindewege; Kimberley de Wilde, Goes; Zoë Willeboer, Kruiningen; Yanniek Zuijdweg, Kamperland; Rayenne Zuurveld (extern ZSM), 's Heer Arendskerke Werken in de kinderopvang Hanane Bourabouaa, Goes; Sarah Mu tombo, Heinkenszand; Abigail Snoeck, Hoe dekenskerke Sanne Verburg, Kapelle; Ma rije Verschelling, Eindewege Zoë Wille boer, Kruiningen; Yanniek Zuijdweg, Kam perland Werken in de zorg Malissa van den Heuvel, Goes; Jennifer Petit, Goes; Marije Verschelling, Eindewege; Jennifer van der Welle, Goes; Rayenne Zuurveld (extern ZSM), 's Heer Arendskerke Maatschappelijke stage Malissa van den Heuvel, Goes; Elvira Hoon- dert, 's Heerenhoek; Sharona de Jonge, Goes; Ramla Ahmed Mohamud, Schore; Demi van Mook, Kapelle; Sarah Mutombo, Heinkenszand; Jennifer Petit, Goes; Demi Rooze, Lewedorp; Leo Simoskie, Goes Sanne Verburg, Kapelle; Axelle Verhasselt, Goes; Marije Verschelling, Eindewege; Jen nifer van der Welle, Goes; Kimberley de Wilde, Goes; Rayenne Zuurveld (extern ZSM), 's Heer Arendskerke MEE cursus Yoël Blom, 's-Heer-Arendskerke; Céline Hofmann, 's-Heer-ArendskerkeRamla Ahmed Mohamud, Schore; Axelle Verhas selt, Goes; Sabrina van der Waal, Borssele; Ricky in de Weij, Rilland Winkelmedewerker Hanane Bourabouaa, Goes; Maik Grigoryan, Goes; Céline Hofmann, 's-Heer-Arends- kerke; Kim Polderdijk, Kloetinge; Kimberley de Wilde, Goes Beheren van het schoolmagazijn Yanniek Nahon, Goes; Sabrina van der Waal, Borssele Word deel A 2013 Mert Albayrak, Krabbendijke; Dylan Boog aard, Lewedorp; Céline Hofmann, 's-Heer- Arendskerke; Daniëlle de Jonge, Yerseke; Bas Lodewijk, Zierikzee; Jason Notebaart, Colijnsplaat; Ruben Paulino, Heinkenszand; Kim Polderdijk, Kloetinge; Nieck Rooze, 's- Heer-Arendskerke; Sabrina van der Waal, Borssele; Kimberley de Wilde, Goes Word deel B 2013 Mert Albayrak, Krabbendijke; Dylan Boog- aard, Lewedorp; Céline Hofmann, 's-Heer- Arendskerke; Daniëlle de Jonge, Yerseke; Nieck Rooze, 's-Heer-Arendskerke Praktijk Powerpoint 2013 Dylan Boogaard, Lewedorp; Céline Hof mann, 's-Heer-Arendskerke; Daniëlle de Jonge, Yerseke Jason Notebaart, Colijn splaat; Kim Polderdijk, Kloetinge Nieck Rooze, 's-Heer-Arendskerke; Kimberley de Wilde, Goes Digiveiligheid 2016 Dylan Boogaard, Lewedorp; Bas Lodewijk, Zierikzee; Michael Louws, Goes; Kim Pol derdijk, Kloetinge; Kimberley de Wilde, Goes Outlook 2010 Dylan Boogaard, Lewedorp; Nieck Rooze, 's-Heer-Arendskerke Werken in de keuken, SVA1 (kpc groep) Benjamin Blok, Kruiningen; Daniël Braat, Goes; Maik Grigoryan, Goes; Malissa van den Heuvel, Goes; Céline Hofmann, 's-Heer- Arendskerke; Daniëlle de Jonge, Yerseke; Sarah Mutombo, Heinkenszand; Jennifer Petit, Goes; Kim Polderdijk, Kloetinge; Adri- aan Scheepstra, Goes; Abigail Snoeck, Hoedekenskerke; Sanne Verburg, Kapelle; Axelle Verhasselt, Goes; Jennifer van der Welle, Goes; Kimberley de Wilde, Goes; Yanniek Zuijdweg, Kamperland Werken in de keuken plus (via PRO Bol werk) Yanniek Nahon, Goes HACCP Malissa van den Heuvel, Goes; Elvira Hoon- dert, 's Heerenhoek; Sep Jaspars, Ove- zande; Sarah Mutombo, Heinkenszand; Nieck Rooze, 's-Heer-Arendskerke; Adriaan Scheepstra, Goes; Sanne Verburg, Kapelle; Sabrina van der Waal, Borssele VCA Thye van Halst, Kamperland; Martijn Hoon- dert, Heinkenszand; Sep Jaspars, Ove- zande; Dennis Noordhoek, Kamperland; Dave Raas, Lewedorp; Dennis Pollemans, Kwadendamme; Jordy Rijk, 's-Heer Abts- kerke; Jaymie Sandifort, Middelburg; Leo Simoskie, Goes; Niels de Smit, Heinkens zand; Jorben Suijkerbuijk, Kapelle; Jarmo van Tatenhove, Lewedorp; Sabrina van der Waal, Borssele; Ricky in de Weij, Rilland; Lu- ciënne de Werk, Bruinisse EHV Daniël Braat, Goes; Youri van der Bel, Goes; Martijn Hoondert, Heinkenszand; Sep Ja spars, Ovezande; Ramla Ahmed Mohamud, Schore; Sarah Mutombo, Heinkenszand; Dennis Noordhoek, Kamperland; Kim Pol derdijk, Kloetinge; Dave Raas, Lewedorp; Adriaan Scheepstra, Goes; Abigail Snoeck, Hoedekenskerke; Jorben Suijkerbuijk, Ka pelle; Jarmo van Tatenhove, Lewedorp; Sanne Verburg, Kapelle; Marije Verschel ling, Eindewege; Sabrina van der Waal, Borssele; Kimberley de Wilde, Goes; Zoë Willeboer, Kruiningen MIG/MAG lassen (NIL niveau 1) Joey Doenbeek (extern ZSM); Dennis Noord hoek, Kamperland; Kevin Schouwenburg, Goes; Jarmo van Tatenhove, Lewedorp; Gert- Jan van der Vliet, 's-Heer-Arendskerke MIG/MAG lassen (NIL niveau 2) Dennis Moreauw, Baarland Lassen TIG 1 Dennis Moreauw, Baarland; Demy Polder man, Hansweert Lassen TIG 1 rvs Dennis Noordhoek, Kamperland Lassen BE1 Demy Polderman, Hansweert; Dennis Polle mans, Kwadendamme Brommertheorie Marciano Cabenda, Goes; Sep Jaspars, Ovezande; Jordy Rijk, 's-Heer Abtskerke; Jarmo van Tatenhove, Lewedorp Brommerrijbewijs Sep Jaspars, Ovezande; Jarmo van Taten hove, Lewedorp Autotheorie Dylan Boogaard, Lewedorp; Kevin Schou wenburg, Goes; Niels de Smit, Heinkens zand Autorijbewijs Demy Polderman, Hansweert; Nieck Rooze, 's-Heer-Arendskerke; Kevin Schouwenburg, Goes Heftruck Yoël Blom, 's-Heer-Arendskerke ;Remco de Baar, Lewedorp; Daniël Braat, Goes; Martijn Hoondert, Heinkenszand; Patrick van Iwaar- den, Yerseke; Sep Jaspars, Ovezande; Niek van Mourik, Zierikzee; Dennis Noordhoek, Kamperland; Victor Ooms, Goes; Jordy Rijk, 's-Heer Abtskerke; Jaymie Sandifort, Mid delburg; Leo Simoskie, Goes; Niels de Smit, Heinkenszand; Jorben Suijkerbuijk, Kapelle; Jarmo van Tatenhove, Lewedorp; Gert-Jan van der Vliet, 's-Heer-Arendskerke; Lu- ciënne de Werk, Bruinisse; Yanniek Zuijd weg, Kamperland Werken met de minigraver André Brandsma, Goes; Martijn Hoondert, Heinkenszand; Niek van Mourik, Zierikzee; Dennis Noordhoek, Kamperland; Jeremy van Wel, Wolphaartsdijk Werken met de bosmaaier André Brandsma, Goes; Martijn Hoondert, Heinkenszand; Dennis Noordhoek, Kamper land; Dennis Pollemans, Kwadendamme; Jordy Rijk, 's-Heer Abtskerke; Niels de Smit, Heinkenszand; Jeremy van Wel, Wol phaartsdijk; Yanniek Zuijdweg, Kamperland Werken met de kettingzaag André Brandsma, Goes; Martijn Hoondert, Heinkenszand; Niek van Mourik, Zierikzee; Dennis Pollemans, Kwadendamme; Jordy Rijk, 's-Heer Abtskerke; Jeremy van Wel, Wolphaartsdijk Reachtruck Patrick van Iwaarden, Yerseke; Michael Louws, Goes; Leo Simoskie, Goes; Lu- ciënne de Werk, Bruinisse Schoolverlaters/uitstroom met een baan Martijn Allewijn Goes (Dirk van den Broek);Daniël Braat, Goes (Slot Oostende); Patrick van Iwaarden, Yerseke (ZuidWest- Transport); Nikita Lindhout, Goes (Wibra); Dennis Moreauw, Baarland (ZSB); Demy Polderman, Hansweert (Koster auto schade); Kevin Schouwenburg, Goes (ZES); Jeroen Simonse, Goes (Drogist.nl); Jeremy van Wel, Wolphaartsdijk (Camping de Paar dekreek); Luciënne de Werk, Bruinisse; An- gelo van der Zee, Goes Geslaagd voor MBO, niveau 1 (PRO/Scal- datraject 2016/2017) Jameelah Ali, Venlo; Sameerah Ali, Venlo; Amal Dachouite, Goes; Kaylee Dekker, Ou- werkerk; Demi Goedegebure, Kapelle; Bas Hermes, Nieuwerkerk; Jermain Kalau, Ril land; Nicky Kopmels, Kloetinge; Wendy Lambregtse, Nieuwdorp; Karuna Sukhraj, Goes; Gaby Wagenaar, Zierikzee Schoolverlaters/uitstroom naar het MBO, niveau 1 Mert Albayrak, Krabbendijke; Musse Ali Mo- hamed, 's Heerenhoek; Nieck Rooze, 's- Heer-Arendskerke Schoolverlaters/uitstroom naar het MBO, niveau 2 Jameelah Ali, Venlo; Sameerah Ali, Venlo; Amal Dachouite, Goes; Kaylee Dekker, Ou- werkerk; Bas Hermes, Nieuwerkerk; Nicky Kopmels, Kloetinge; Wendy Lambregtse, Nieuwdorp; Karuna Sukhraj, Goes; Gaby Wagenaar, Zierikzee Schoolverlaters Axelle Verhasselt, Goes (Zuidwester) VSO DE ARGO Certificaten voor Vmbo-basis Nick van Opdorp, Hulst; Dylan Bosua, Ter- neuzen; Jeffrey Vuijk, Terneuzen; Peter Ap peldoorn, Terneuzen; Merijn Libbenga, Hulst; Nikki Lockefeer, Axel Certificaten voor Vmbo-kader Nick van Opdorp, Hulst; Reny Kipp Sluiskil Boudewijn Hoogenberg, Axel; Suzanne Dees, Zaamslag; Peter Appeldoorn, Terneu zen; Nick van Cadsand, Philippine; Merijn Lib benga, Hulst; Tobias Jonker, Terneuzen; Ar thur Michielsen, Terneuzen Certificaten voor Vmbo-theorie Dion van de Wege, Terneuzen; Samira Har ding, Terneuzen; Lars Otjes, Zaamslag; Inez Otjes, Zaamslag; Bram Loos, Axel; Suzanne Dees, Zaamslag; Corné Matthijssen, Hulst; Queeny de Plucker, Hulst;Tobias Jonker, Ter neuzen; Levi Moerbeek, Terneuzen; Nick Heijne, Sas van Gent; Jordy Dees, Terneuzen Marcel de Jong, Sas van Gent; Laurens Wil- laert, Clinge; Stijn de Kraker, Terneuzen; El vira van den Avyle, Axel; Tristan Geelhoedt, Axel Certificaten voor havo Matthijs Dieleman, Axel; Myrthe Potvlieger, Terneuzen; Danny van Schaik, Oostburg; Jori de Jaeger, Zuiddorpe; Deny de Ruijter, Terneuzen; Queeny de Plucker, Hulst; Robbe Bryssinck, Huls; Wessel Moerbeek, Terneuzen; Derik Buurman Kloosterzande Certificaten voor vwo Jasper Durinck, Terneuzen; Rick de Bruijn, Hulst; Zina van Ettinger, Hulst; Thomas van der Bent, Terneuzen; Esmee Clijsen, Terneuzen Diploma voor Vmbo-kader Jeroen Krols Sas van Gent Diploma voor Vmbo-theorie Joost van der Kuijl, geheim; Maarten Potvlie ger, Terneuzen; Ramón Polfliet, Hulst; Pepijn Kaijser, Axel; Inti van Damme, Terneuzen; Gi anni 't Hooft, Kloosterzande; Christian Veld kamp, Hulst Diploma voor havo Esmee Clijsen, Terneuzen; Amber van Dron- gelen, Hoek ODYZEE COLLEGE VMBO-t diploma Sherayvo van Belzen, Stefan Boers, Sander Broeks, Fern Fase, Marijke Flikweert, Bo Hil- lebrand, Wilbert Huige, Angel Jansen, Max de Kam, Max Koopmans, Koen van Krugten, Marien de Leeuw, Scott van der Ploeg, Job van Reijen, Zdenko Steketee, Jiri Swart, Ste fan Traas, Ruben Timmer, Sylvian van de Ven, Kenny Verheydt, Bram van der Vossen, Nain van der Wel, Anouk Witkam en Remco van Zalen VMBO-BB diploma Iwan van den Berge, Rowdy Bijster, Dylan Heus, Noa Pleijte, Quinten van der Puil, Jiri Swart, Kenny Verhijdt, en Margo Zuidhof VMBO KB diploma Shania Heijsman, Gydo Kosten, Ricardo Lauffer, Jody Reimens, Danique Snoodijk en Yanieck Spek havo-diploma Dennis van Anrooij, Gijs de Bruine, Timea Heringa, Robin van der Meer, Luka Mrak, Pa trick Nijs, Hugo Pluijgers en Diego Schnei- derberg MYTYLSCHOOL DE SPRIENKE IVIO ENGELS Miranda Goedel, Oosterland; Kyara van Til burg, Hoogerheide; Christian Bonarius, Vlis singen IVIO BIOLOGIE Christian Bonarius, Vlissingen IVIO NEDERLANDSE TAAL Wesley Huizinga, Waarde; Maurice Nieuwen- huijse, Hoedekenskerke; Anouk Schuiling, Wissenkerke; Ilse Mieras, Meliskerke; Jeroen Hendrikx, Wolphaartsdijk IVIO REKENEN en WISKUNDE Marlin Matthijs, Middelburg; Kyara van Til burg, Hoogerheide; Lucas van der Westen, Lepelstraat IVIO DATABASE Christian Bonarius, Vlissingen; Xander Kes- selaar, Kapelle; Edwin Schreuders, Rilland; Abigaila Vermare, Goes; Jesse Wernsing, Brouwershaven IVIO SPREADSHEET Christian van Ast, Rilland; Ruben Boers, Baarland; Wesley Huizinga, Waarde; Xander Kesselaar, Kapelle; Sem van Lomwei, Middel burg; Marlin Matthijs, Middelburg; Edwin Schreuders, Rilland; Abigaila Vermare, Goes; Jesse Wernsing, Brouwershaven; Lucas van der Westen, Lepelstraat VCA Maurice Nieuwenhuijse, Hoedekenskerke Rekentoets 2F Xander Kesselaar, Kapelle; Edwin Schreu ders, Rilland; Abigaila Vermare, Goes; Jesse Wernsing, Brouwershaven; Anthony Dirks, Middelburg; Christian van Ast, Rilland; Ru ben Boers, Baarland; Anenmaria Bouma, Goes VMBO Nederlands Ruben Boers, Baarland; Annemaria Bouma, Goes; Jesse Wernsing, Brouwershaven VMBO Engels Annemaria Bouma, Goes; Wesley Huizinga, Waarde VMBO wiskunde Anthony Dirks, Middelburg VMBO maatschappijleer! Christian van Ast, Rilland; Ruben Boers, Baarland; Athina Dingemanse, Goes; Xander Kesselaar, Kapelle; Sem van Lomwei, Middel burg; Kelsey Marinisse, Vlissingen; Edwin Schreuders, Rilland; Abigaila Vermare, Goes; Jesse Wernsing, Brouwershaven VMBO biologie Anthony Dirks, Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 65