Haal méér uit uw abonnement met Topics 14 ZE Vorig jaar gingen ruim 3.300 abonnees mee met onze vaartocht door de Biesbosch. Een ongekend succes, dat dit jaar natuurlijk voortgezet moet worden. We varen met de nieuwste rondvaartboot langs de prachtige natuur van het Nationaal Park. De hele maand augustus wordt er gevaren. „Er zijn twee vertrektij den", legt eigenaar Adriaan Schul- ler uit. „We hebben een lunch- tocht. Die vertrekt om 11.00 uur en we serveren een uitgebreide lunch. De mid- dagtochten starten om 14.30 uur. Dan hebben we hapjes en snacks." De schipper geeft onderweg uitleg over wat er buiten te zien is. „We komen langs het nest van de zeearenden, mogelijk zien we ook vis arenden en bevers maar in ieder geval veel wei devogels", zegt Schuller. „Een unieke mogelijk heid om de Biesbosch van dichtbij te verken nen. Drie uur doorbrengen in een hoogwaar dige en comfortabele omgeving die uitzicht biedt op de prachtige natuur van de Bies bosch." De Zilvermeeuw verzorgt al meer dan een halve eeuw rondvaarten, bedrijfsevenementen, excursies en dagtochten door de Biesbosch. Ook met abonnees van deze krant zijn al di verse succesvolle tochten naar tevredenheid uitgevoerd. De vloot bestaat uit een zestal sche pen, maar de grootste trots van Schuller is de 'Z8'. De boot ziet er schitterend uit. „Het is Ne derlands nieuwste rondvaart- en partyboot die elektrisch vaart. Dat is goed voor het milieu én voor het comfort. Het is heel stil aan boord en trillingvrij. De gasten kunnen hierdoor nog meer genieten van de Biesbosch." Comfortabel „We gebruiken de nieuwste technieken om zo milieuvriendelijk mogelijk en zo comfortabel mogelijk te varen", vertelt de reder. „Daarnaast is het ook nog eens een heel mooi schip met een fraaie vormgeving en een luxe interieur waarin hoogwaardige materialen zijn gebruikt. De raampartijen zijn groot en bieden een uit stekend uitzicht." De Z8 kan maar liefst ruim 100 passagiers meenemen. „Maar door de speciale vorm is de diepgang gering. Daardoor kunnen we op de kleinste en smalste kreekjes varen. We hebben dan ook een hele mooie route kunnen uitzet ten dwars door het nationale park." Speciaal en alleen gratis voor abonnees: Topics. Een ser vice waarbij u op uw com puter, tablet en smartphone een voudig alles kunt lezen over uw fa voriete onderwerpen. Omdat wij als krant een belangrijke rol spelen in het brengen van nieuws en ach tergronden. Maar over sommige verhalen zou u misschien meer willen weten, omdat het dichtbij komt of uw interesse heeft. Daarom is er nu Topics. Een website (en app) waar het eenvou dig is om zelf nieuws te kiezen uit de inhoud van 13 kwaliteitskran ten. Een 'krant' op maat gemaakt, door bijvoorbeeld de leeslijsten die u persoonlijk kunt opstellen. Uniek! De verhalen zijn geschreven door de meer dan 2.000 journalisten van De Persgroep, uitgever van de PZC en 12 andere kranten. Zo wordt ons aanbod uitgebreid met onder meer verhalen uit de Volks krant, Trouw, Belgische kranten en andere regiotitels in Nederland. Bij Topics zit u aan het roer. U geeft aan over welke onderwerpen u dagelijkse bijgepraat wilt wor den. Gaat u naar het theater, wilt u meer lezen over de formatie of was u nog lang niet uitgelezen over het sportnieuws van afgelopen week end dan gaat u gewoon naar To pics. PZC kan Topics aanbieden om dat het onderdeel is van De Pers groep. Wij doen dit om u als abon nee zoveel mogelijk waarde te ge ven voor u geld. De dienst is exclu sief voor abonnees en niet apart aan te schaffen. Een groot aantal abonnees maakt al gebruik van To pics: 'Topics is een waardevolle aanvulling op mijn abonnement' en 'ik vind het handig om ver schillende kranten bij elkaar te hebben in één platform', zijn veel gehoorde reacties. zv Eendrachtig op Zee Urker MANS Formatie Zeeland Nazomerfestival donderdag 27 juli 2017 Biesbosch anders gezien Ochtendtocht, inclusief lunch: 11.00 uur, max. 100 pers. 34,95 euro Middagtocht, inclusief snacks: 14.30 uur, max. 125 pers. 19,95 euro Vaardata: tochten in augustus (onder voorbe houd van boekingen) Adres: Biesboschweg 2 in Drimmelen Gratis parkeren in de nabijheid. Boeken via: pzc.nl/club Wilt u ook gebruik maken van To pics? Ga dan naar pzc.nl/topics en meld u gratis aan. 1 m CLUB I PZC-lezers kunnen een dag avontuurlijk zeezeilen op drie mastschoener Eendracht. Op stapplaats: Vlissingen. „Aan boord doen we alles samen, het is teamwork", zegt Anne Terdu, een van de bootslie den. Het arrangement is inclu sief drie-gangendiner, vindt plaats op 27 augustus en duurt de hele dag. Meer informatie en reserve ren op pzc.nl/club De zangers van de Urker MANS Formatie komen met veel genoegen het laatste zo- merconcert op 19 augustus naar Burgh Haamstede. De dertien mannen zingen onder leiding van de bekende orga nist en dirigent Martin Mans. Aan het einde van de voor stelling geeft Martin Mans de luisteraars gelegenheid om op het podium met het toegift mee te zingen. Als lezer van de PZC ont vangt u korting op uw ticket én per twee kaarten een gra tis CD of DVD. Reserveren via pzc.nl/club In samenwerking met het Zeeland Nazomerfestival biedt de PZC de gehele maand augustus unieke aan biedingen op diverse concer ten en voorstellingen. Zo kunt u met korting naar enkele unieke locatievoorstellingen op bijzondere plekken en be leeft u de concerten op het Abdijplein nog intenser met een aanbieding via de PZC. Houd daarom pzc.nl/club goed in de gaten in augustus of schrijf u in voor de Club nieuwsbrief via pzc.nl/nieuwsbrieven! Vanaf het dek van de Zilvermeeuw hebben de passagiers een prachtig uitzicht over de Biesbosch.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42