Ovsr leden familieberichten FAMILIEBERICHTEN 15 O IHensen inq.nl Pieter van der Peijl familieberichten - Piet- Jacob Jansens Nellie Meijers-Ovaa Marina de Vos Betsy de Zeeuw - Bep - Maurice Cornelius Debusschere Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl COLOFON Familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN dinsdag 25 juli 2017 kijk ook op Nooit meer je lach Nooit meer je sterke verhalen Nooit meer je humor Nooit meer je nieuwe ideeën Nooit meer "begrijp je wat ik bedoel" Nooit meer... Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzaam leven voor ons heeft betekend hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Terneuzen, 29 april 1929 t Oost-Souburg, 22 juli 2017 A.G. van der Peijl-Oppeneer Willy en Leen Rachel en Marjos, Jonna Gijs Addy en André Marinka en Thijs Hans en Riënta Anniek Karlijn en Thijs Ben Gouwestraat 89 4388 RB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Piet op vrijdag 28 juli van 14.00 tot 14.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier de samenkomst plaatsvinden waarin wij met elkaar zijn leven gedenken. Na de samenkomst is gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 73 jaar. Wij wensen Anneke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Adrie en Jo Cor en Corrie Marie en Adrie t Johan en Ineke Mimi en Jaap Neven en Nichten Cadzand, 23 juli 2017 Met verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Christina Ovaa- van Schelven Bram en Bep Ovaa- de Nooijer Betsie Bertijn-Ovaa Wim Ovaa Tonnie Ovaa-van Liere Gerrit Ovaa Neven en nichten Vlissingen, 23 juli 2017 Onze gedachten gaan uit naar onze collega Danny de Vos na het overlijden van zijn vrouw Wij wensen Danny, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's QS afdeling Dow benelux Terneuzen Terneuzen, 25 juli, 2017 In dankbaar gedenken vertrouwen wij aan God toe mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Cornelis de Witte Terneuzen, 3 juni 1942 t Terneuzen, 22 juli 2017 C. de Witte Ko en Tatiana Daan Niels Elianne en Ronnie Fabiënne Joshua Cornelis en Geraldine Nathalie Evert en Alicja Anneth en Stijn Churchilllaan 662 4532 JB Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 28 juli om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de buurtzorg voor de liefdevolle verzorging. Dankbaar dat wij hem zo lang in ons midden mochten hebben is na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve man, vader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Simonne De Rutter leper (B), 13 juni 1925 Terneuzen, 23 juli 2017 Terneuzen: S.M.C. Debusschere-De Rutter Karin en Marc van Damme-Debusschere Richard en Marleen van Damme-Neels Marit Stijn Stefan en Wendy van Damme-Dieleman Stuvesande 146 4532 MJ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 28 juli om 14.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Donderdag 27 juli van 19.00 - 19.30 uur kunt u afscheid van Maurice nemen in het genoemde uitvaartcentrum. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam, afd. B2, voor de liefdevolle verzorging. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43