Juimaun Dvtr leden 3 FAMILIEBERICHTEN 25 y TESSA DE ROO x2 O fTlensen inq.nl Addie Gillissen-van Hoeve O I- zaterdag 22 juli 2017 Mevr. M. M. de Pooter-Wisse (juffrouw De Pooter) Maria Louise Theodora Zagers- Desitter Marja Joost Petrus Paulus Zagers Gerrie Luijten H Z Tessa de Roo kijk ook op Op woensdag 26 juli 201 7 hoopt onze moeder 100 jaar te worden U kunt haar deze dag komen feliciteren van 15.00-17.00 uur in Het Stropievat, Molenstraat 12, Zaamslag. (naast Verzorgingshuis de Molenhof) Bep en Riet Adres: Molenstraat 14, k114 4353 CM Zaamslag Wat diep in je hart zit, kan je door de dood niet verliezen. Wij geven u kennis van het overlijden van onze moeder weduwe van Yerseke, 16 augustus 1944 t Aardenburg, 19 juli 2017 Marcel Peter Correspondentieadres: Weststraat 85, 4527 BS Aardenburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 25 juli van 9:15 tot 9:45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal om 10:00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in de aula van het Monuta crematorium, gelegen naast het voornoemde uitvaartcentrum. Na de plechtigheid bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium voor een informeel samenzijn. Verdriet is de prijs die je betaalt als je heel veel van iemand houdt en dat is helemaal niet erg. Vandaag moesten we afscheid nemen van onze stoere en lieve moeder, oma, zus en tante. Ze was voor ons allemaal een fijne steun en toeverlaat. Rotterdam, Goes, 22 mei 1943 20 juli 2017 Petra en Marian Ivo en Marieke Yara en Timmy Sjoerd Eric en Laura Maaike en Wesley, Mats Tim en Bianca Reneé en Ronald Loes en Frits t Dana en Steven, Ayla Remco en Ciska, Tristan, Lenny De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in familiekring. Correspondentieadres 's-Heer Elsdorpweg 314461 WH Goes Eindelijk rust.. Met liefde en verdriet hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en omi weduwe van Kees Gillissen Westdorpe, 17 februari 1932 t Middelburg, 20 juli 2017 Veere: Miriam en Willem Slaakweg-Gillissen Middelburg: Marloes en Ad Olivier, Isabel, Julian Amsterdam: Matthijs en Judy Amsterdam: Linda en Andrey Vlissingen: Lilian Gillissen Correspondentieadres: Kolibriesprenk 9,4386 DW Vlissingen De begrafenis vindt in kleine familiekring plaats. Onze dank gaat uit naar iedereen die heeft bijgedragen aan de liefdevolle verzorging in Zorgcentrum 't Gasthuis afdeling Noordbolwerk. Ongeloof, verbijstering, en intens verdriet over het plotselinge overlijden van onze lieve dochter, zusje, kleindochter en nichtje LU Q CO LU 14 mei 2002 17 juli 2017 Je schoonheid, je lach, je humor, je liefde voor je vrienden, vriendinnen, voetbal en je mobieltje, je harde en foute muziek, je rommeltjes, je eeuwige gesnoep, al je toekomstplannen, maar vooral jou... We missen je zo onbeschrijflijk veel. 1 I i I Aller allerliefste Tessa, we houden zo ongelofelijk veel van je Walter, Ellen en Sander de Roo Jan en Jenny de Roo Jolanda, Peter, Daphne en Kevin Andriessen Lionel en Ineke Kay Robin Kay Tessa hield van feestjes. We willen in haar stijl afscheid nemen. Hierbij nodigen we je uit op maandag 24 juli 2017 om 13.00 uur in de Vacalis aula van Crematorium Beuningen, Schoenaker 12 te Beuningen. Dresscode: casual Correspondentieadres: Patrijslaan 28, 6641 ZG Beuningen Wij zijn diep geschokt en intens verdrietig door het volkomen onverwachte overlijden van dochter van onze vrienden Walter en Ellen de Roo We wensen Walter, Ellen Sander en familie veel sterkte met het onbegrijpelijke verlies. Jan Piet, Natasja, Fleur, Ingrid, Jordy, Dennis, Marcel, Esther, Johnny, Heidi, Melanie, Lexie, Rudy, Jill Lois

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 61