7 Tips voor de huurder 2-Ü' - 4 dan was ik niet meegegaan, maar dit wilde ik niet missen, hoor!" Het is dat de oudste dochter van Linda en William in middels een eigen gezin heeft, anders was zij vast en zeker ook meegekomen. De familie Hulzink brengt de week door met relaxen. De koelkast is gevuld met bier en rosé. De zoons flippen door hun mobiele telefoon, als ze niet op het strand liggen of in de zee bezig zijn. William en Linda hebben hun eigen tablet bij zich, maar gebruiken die nauwelijks. William: „Dat ding heb je eigenlijk helemaal niet nodig. Je hebt hier het mooiste en leukste uitzicht wat je je maar wensen kunt. Ik kan me er uren mee bezig houden. Al is het maar een wandelaar die op het strand zijn hond uitlaat en dat beest wil niet luisteren; dan ga ik er toch even voor zit ten en kijken hoe het afloopt. Heerlijk!" Uitstapjes Als het weer iets minder mooi is, worden en uitstapjes gemaakt. Vaste prik is een tochtje met het fiets-voetveer naar Vlis- singen. William: „Dan halen we een ge bakken visje bij Visamy in Vlissingen." Echt uit eten gaan, doet de familie Hul zink eigenlijk alleen op de laatste vakan tiedag. Voor de rest van de dagen wordt gekookt en gegeten in het slaaphuisje. Met lokaal gekochte boodschappen. Wil liam: „Ik ben niet zo verschrikkelijk Hol lander dat ik alles al meeneem hoor. Zie je ons al drie uur in de auto zitten met een pond kaas? Dat wordt dan smeerkaas. Nee dankjewel." hadden we de vakantie eigenlijk moe ten ruilen, éérst in het chalet, daarna, als kers op de taart, naar het strand huis." Dit jaar blijven ze een week in huisje "Zand", het een na laatste in de rij. Dat is niet toevallig gekozen. William: „Ik heb een versleten knie, dus daarom willen we óf een van de eerste huisjes, óf een van de laatste. Die liggen het dichtste bij de verharde duinovergan gen en dan hoefik niet zo lang door het strandzand te ploegen, dat is heel zwaar als je niet zo makkelijk loopt." Zoons Jesse en Marco zijn ook mee en vermaken zich met een gehuurd stand up paddle board. Hoewel ze er de leef tijd voor hebben, peinsden ze niet over een vakantie zonder pa of ma. Linda: „Ze mochten kiezen, maar toen ze hoorden dat wij weer naar een slaap huisje gingen, hoefden ze geen mo ment na te denken." Jesse: „Dit is gewoon heel leuk. Als ze gewoon naar de camping waren gegaan, WIE SLAAPT ER DEZE WEEK? zaterdag 22 juli 2017 3D M De familie Hulzink met de voetjes in de branding. FOTO'S PETER NICOLAI O Kunstenfestival in Aardenburg. Deze zaterdag, zondag en maan dag te bezoeken van 11.00 uur tot 17.00 uur. Zater dagavond is er om 20.00 uur een concert van chan- sonnière Sarah D'hondt en Stijn Bettens; een in tiem optreden in de kerk aan de Weststraat 80. En tree 7,50 euro. Rommelmarkt in IJzendijke. Op en rond de Markt in IJzendijke wordt zaterdag de jaarlijkse rommel markt gehouden. Bezoekers kunnen een hele dag schatten zoeken tussen de overbo dige huisraad in Petit Paris. Jaarmarkt in Breskens. Maandag 25 juni staat Breskens in het teken van de Jaarmarkt. Het Spuiplein vult zich tussen 10.00 uur en 18.00 vol kraampjes. De resultaten van een paar minuutjes jutten op het strand. William (47) en Linda (53) Hulzink uit Aalten in de Achterhoek zijn kind aan huis in Groede. Al bijna twintig jaar vieren ze zo aan de kust hun vakantie. Het stel, hij sporthalbeheerder en zij kantine medewerkster, hebben hun zoons Jesse (17) en Marco (25) meege nomen. Die zijn volgens hun ouders twee handen op een buik en wilden een vakantie pal aan het strand niet laten schieten. Zolang hun ou ders een strandhuisje huren, gaan zij mee. (vlnr: William, Linda, Jesse, Marco).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 126