t A I 4 Zachtjes schommelt de Waterlodge op de golven. Het knusse woonarkje in de Hansa jachthaven in het Goese Sas biedt verrassend veel comfort, tot in de kleinste hoekjes. Het is 75 meter lopen naar de babyblauw geschilderde Wa terlodge: over aan legsteigers, langs zeil- en motorbo ten. Ik ben in de Hansa jachthaven van de familie Van Opbergen in het Goese Sas. Dochter Ronel, die me welkom heette in het hoofdgebouw, opent de brede deuren. Ik ga er de nacht door brengen met mijn vriendinnen Els en Margaret. Het woonarkje heeft een eigen terras en omdat het heer lijke zonnig is, zetten Ronel en ik meteen een tafeltje en wat stoelen buiten. Binnen is de ruimte tot op de laat- We drinken thee, snoepen aarbeiden, kletsen en zwijgen ste vierkante centimeter benut en is aan alles gedacht. Er is (koud) stro mend water, een keukenblokje me t koelkast, servies, bestek, een kook- plaatje, een waterkoker en een koffie zetapparaat. Het woonarkje is van binnen betimmerd met grenenhout en oogt daardoor Scandinavisch. Op ingenieuze wijze zijn in de kraakheldere ruimte drie tweeper soonsbedden ingebouwd, waarvan één onder een dubbel luik in de vloer. Dekbedden en kussens zijn aanwezig, laken- en handdoekpak ketten naar keuze te bestellen. Voor nachtelijke plasjes is er een chemisch toilet in een ruime cabine. Voor overig toiletbezoek en overdag moet je naar het hoofdgebouw waar de toiletten zijn. Dat wordt nog een uitdaging als de nood hoog is, be denk ik me. Bodem Zittend op mijn privéterras kijk ik uit over het water, dat zo helder is dat ik de bodem kan zien. Scholen grote en kleine vissen zwemmen langs, even als een aalscholver en een fuut met kuikens op haar rug. Over het kanaal komt een groot binnenvaartschip aanvaren. De golfslag die het creëert, laat de Waterlodge korte tijd zachtjes deinen. EINDOORDEEL vrijdag 21 juli 2017 ,R2 Lekker dobberen in de N Paula Koster 44 —Paula Koster Locatie: jachthaven Plus: Goese Sas hartelijke ontvangst Open: hele jaar door uitstekende Prijs: per weekend, matrassen midweek of week, af zonnig privéterras hankelijk van het sei gratis wifi zoen, tussen de 149 en 399 euro. Plus ver Min: plichte schoonmaak steile trapjes a 39,50 euro. geen instructie chemisch toilet Comfort: afstand tot toilet Karakter: gebouw Ligging: Prijs/kwaliteit: logerenophet- water.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 48