1* 1 fSMÏÏt 3 Natuurlijk werd ik verliefd op een gladde Italiaan met sixpack Terneuzen Nieuwegein Helmond donderdag 20 juli 2017 GO A Lefty (links) liet Jeremy links liggen. zoek te gaan naar een seks partner voor maagd Jeremy. Er werden twee potentiële minnaars gevonden: Lefty in Engeland en Tomeu op Mal- lorca. Beide slakken werden bij Jeremy geplaatst. Het had de mooiste dag van zijn leven moeten zijn. Maar nee. Lefty en Tomeu lieten Je remy links liggen en paarden met elkaar. Ze hebben al 140 baby's gemaakt, die allemaal een ordinair rechtsdraaiend huisje hebben. Voor Jeremy wordt verder gezocht. Heb jij niet toevallig een te gendraadse slak in je tuin? Coriijn Artiest: Salt-N-Pepa Songtitel: Let's Talk About Sex Jaartal: 1992 Mijn eerste vakantie zonder ouders was met vriendin Astrid. We waren 16. Mijn vader bracht ons naar cam ping Due Laghi in Italië, zo'n camping met res taurant, zwembad met badmeesters en bewa king. Wel even wat an ders dan ik gewend was: kamperen in Zwe den aan rustieke meer tjes of op kasteelcam pings in Frankrijk. Over dag lagen we bij het zwembad, we onder braken dat slechts voor het kopen van één pak spaghetti en één flesje tomatensaus. Hoe goedkoper de maaltijd, hoe meer geld we over hielden voor de frizzantino in de avond. Rond 22.00 uur ver trokken we naar de disco in het dorp. Let's Talk About Sex van Salt-N-Pepa schalde elke avond uit de spea kers. En ja, natuurlijk werd ik verliefd op een veel te gladde Italiaan met krulletjes en sixpack. Sergio. Na dagen wist ik zijn aandacht te trekken. We zoenden harts tochtelijk op dit num mer. Astrid trouwens later ook. Met Sergio. Sanne van der Kolk Eerst Almere Zien, FOTO JORDI HUISMAN ■ca Terneuzen - dat de naam heeft een grauwe werkstad te zijn - is het decor van een van de meest bijzondere, internatio nale beeldenexposities van Nederland. Ook deze zomer staan kunstwerken op de grens van land en water, aan een wandelroute tussen binnenstad en Westerschelde. Na af loop kun je een terrasje pakken in Oud-Terneuzen, tussen de steegjes met monumentale panden in het centrum, of naar het nabije Philippine rijden. Het mosselstadje telt acht gespecialiseerde restaurants, allemaal anders, maar stuk voor stuk met mosselen op 'Philippiense wijze' op de kaart: gekookte mosselen met kruiden, groente en witte wijn. Nieuwegein een troosteloze groei kern? De meningen zijn verdeeld. Je vindt hier in elk geval wél het grootste trampolinepark van Eu ropa: Jumpsquare. Goed voor 2.400 vierkante meter springple- zier. Van een stormbaan waar je van de ene naar de andere hinder nis kunt springen, tot een plek waarbij het om hoog, hoger, hoogst draait. En heb je het warm gekre gen, dan rijd je door naar het inter actieve zwembad Merwestein voor een paar uur dobberen in de gol ven. Na afloop eet je een ijsje in het moderne stadscentrum. Pardon, dat heet hier sinds kort City. Industrie, armoede, criminaliteit. De Helmonders kregen het leven niet cadeau. Het harde verleden wordt nu niet meer als ballast gezien, maar gekoesterd. Dat zorgt voor een unieke combinatie van oude fabrieken, een veertiende- eeuws kasteel en moderne architectuur. Ga vooral eens kij ken bij nieuwbouwwijk-in-oude-stijl Brandevoort en de ku buswoningen van Piet Blom. Maar bovenal moetje erheen voor museum Gaviolizaal met klassieke draaiorgels. Ga eens tijdens een speciale dansmiddag, waarop de straat- en ker- misorgels bezoekers over de dansvloer laten zwieren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 47