J? ^lf 14 FAMILIEBERICHTEN V A O Mensen inq.nl Neeltje Hamelink-de Ruijter Jenny Weeda-van de Wege f Hendrik Roelse Hans Katsman Vera Crombeen Elizabeth Franclce - Huij ssoon -Neeltje- weduwe van Janus Jacobus Hamelink Adriaan Weeda Henk weduwnaar van Ineke Roelse - Meeusen Henk Roelse Vera Wilhelmina Blondina Maria Gerard van Rattingen kijk ook op donderdag 20 juli 2017 "De liefde vergaat nimmermeer. 1 Corintiërs 13:8 Op 18 juli 2017 is op 91-jarige leeftijd overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Wij herinneren haar als een lieve, zorgzame en sterke vrouw. Zij stond positief in het leven en was er altijd voor ons. Krijn Hamelink en Coby Hamelink-Wondergem Michiel en Anca Josef Rafaël, Anna Martine en Marko Jacco, Patrick, Nathan, Carlijn Renske en James Naomi, Esther, Elisabeth, Margaretha, Adama Ko Hamelink en Liesbeth Hamelink-Weug Rozemarijn en Dennis Lena, Jonas Coen en Annemiek Onze dank gaat uit naar iedereen die heeft bijgedragen aan de liefdevolle verzorging in "Nieuw Bachtenpoorte Correspondentieadres: Familie Hamelink Burchtstraat 53 4388 JK Oost-Souburg De dankdienst voor het leven zal worden gehouden op dinsdag 25 juli om 12.30 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Aansluitend lopen we samen naar de algemene begraaf plaats in Oost-Souburg waar de begrafenis plaats zal vinden. Na de begrafenis bent u van harte welkom in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). 'f Laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden! Wel voor hen die zij achterlaat "Vaarwel" en "Rust in vrede". Intens verdrietig om haar heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Groede, 6 mei 1936 t Oostburg, 18 juli 2017 Annemie Pollet-Weeda Jacques Pollet Nico Weeda Jeannine Weeda-De Busscher Alex Weeda Sandra van den Broeke Klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Raadsherenlaan 34/0102, 8310 St-Kruis Brugge De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 24 juli om 14:00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffieruimte van het crematorium. "Gestorven aan een gebroken hart" Geschokt en sprakeloos zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa en dit twee dagen na het overlijden van zijn geliefde echtgenote Westkapelle, 31 augustus 1940 Middelburg: Terneuzen: Oostburg, 18 juli 2017 Edith en Adri Tange - Roelse Bodine Justine Edwin Roelse en Jacqueline de Vos Correspondentieadres: Laan van Nieuwenhove 14 4333 AG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Henk en Ineke op vrijdag 21 juli van 19.30 uur tot 20.30 uur, in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst van Henk en Ineke zal plaatsvinden op zaterdag 22 juli om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De eerder aangekondigde afscheidsdienst van Ineke voor donderdag 20 juli om 14.00 uur komt hierdoor te vervallen. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Slechts twee dagen na het overlijden van zijn vrouw Ineke Roelse-Meeusen. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Lou in herinneringen Jo Huib en Jo in herinnering Jos en Jo Ko en Jan in herinnering Mientje en Ad in herinnering Kees en Leun Neven en nichten Westkapelle, 18 juli 2017 "Bij de eeuwige God zijn jullie veilig, hij draagt jullie in zijn armen. (Deut. 33,27a uit: Bijbel in gewone taai) Tot ons grote verdriet is overleden onze lieve broer, zwager en oom Wolphaartsdijk, 7 december 1945 Ede, 18 juIi 2017 man van Betsy Katsman-Bierman vader van Yvette en Jelle Piet Katsman Jan en Rie Katsman-Kloosterman David en Ineke Katsman-Schalk Kees en Minke Katsman-Hoekstra Hannie en Niek Oele-Katsman en kinderen Correspondentieadres: D. Katsman Spuikom 1 4484 AZ Kortgene Als het leven niet meer gaat zoals je had gehoopt, als je zo veel wordt ontnomen en het leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat je er in berust, dat het einde gekomen is. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze ma en onze oma weduwe van Zij overleed op 19 juli 2017 in de leeftijd van 73 jaar. Raoul en Miranda Maaike, Kim Brenda en Martijn Yasmijn, Juliet Correspondentieadres: t.a.v. familie van Rattingen Coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102-b 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Vera in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Mael stedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 21 juli van 19.45 tot 20.15 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 22 juli om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. A' Een leven kwam tot rust in de palm van Gods hand. Na een lang en voltooid leven is van ons heen gegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 25 juli 2010 weduwe van Izaak Leijn Francke 5 september 1921 f 18 juli 2017 Zij ontving in de lange tijd van achteruitgang een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Reede" Bram en Anneke Anneke en Evert Ko en Annie Jannie en Piet Els en Rob klein- en achterkleinkinderen C orre spondentieadres A.J. Francke Wilgenlaan 1 4353 AM Serooskerke (W) De begrafenis vindt plaats in besloten kring. Uitsluitend schriftelijke condoleance.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42