GETUIGEN OPROEP Genieten in Scheveningen Met wie wil jij een kindje? TWEAKERS .NET GETEST EN EENTJE IS ER GLOEIEND BIJ Hfranrt t tegen beloning! €599, €499,-f** reiskatern.nl BHflHHHSHI Lutago, Zuid-Tirol Exclusieve Lezersreizen Toscane: Florence, Pisa en Elba Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Exclusieve lezersreis Nü extra voordelig! De wereld is Kras Badhotel Scheveningen f Boek vóór 28 juli op Kras.nl/LR83030 planneder lai Graag zouden wij in contact komen met mogelijke getuigen van de aanrijding op 3-7-2017 omstreeks 13.40 uur op de Vroonweg te Renesse. Het ging om een aan rijding tussen een rode vrachtwagen en een chalet op een platte wagen. Getuigen kunnen zich melden bij: Zijderlaan B.V. te Stolwijk Tel: 0182-34 66 00 Of via E-mail: fred.boom@zijderlaan.nl 25,- korting op uw boeking 12 dagen 12-daagse busrei 'yerblijft m een fterren Vanaf 10-daagse busreis 10 dagen 25,- korting op uw boeking 2 dagen nü vanaf 59 Hotel op toplocatie 1 x hoofdgerecht Inclusief ontbijtbuffet Klantbeoordeling 8,5: prima verzorgd Wandelen over de boulevard, luieren op het strand, een rondje in het reuzenrad op de Pier... in Scheveningen hoeft u zich niet te vervelen! Met dit extra voordelige arrangement verblijft u in een comfortabel hotel, op nog geen 150 meter van de boulevard. Binnen enkele minuten vindt u vele strandtenten en cafés, de bioscoop en een casino. De veelzijdige stad Den Haag is ook goed te bereiken. Het hotel ligt nabij het strand en beschikt over een lift, bar en restaurant. Tijdens uw verblijf kunt u genieten van een hoofdgerecht in het restaurant van het hotel. U verblijft in een comfortabele kamer met airco, een televisie, telefoon, kluisje en badkamer. Het hotel beschikt over gratis wifi. Parkeren is tegen betaling. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83030 Inbegrepen: 2 of 3 dagen (1 of 2 nachten) verblijf Vertrek: van 15 juli t/m 30 november 2017. in Badhotel Scheveningen, dagelijkst ontbijtbuffet, 1 x hoofdgerecht in het restaurant en gebruik wifi. Lezersprijs 2 dagen vanaf 59,- Niet inbegrepen: zie onze website. 3 dagen vanaf 95,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 28 juli 2017. Ga naar Kras.nl/LR83030 of bel 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83030 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten I Boek met actiecode LUT25 Deze prachtige Bolderman excursiereis brengt ons naar Zuid-Tirol en wel naar het dal waar Oostenrijk en Italië elkaar ontmoeten, het 'Valle Aurina', in de Duitse taal het Ahrntal. In Zuid-Tirol spreekt de be volking Italiaans en Duits. Veel staat er dan ook in twee talen aangegeven. Het Ahrntal wordt van het Oostenrijkse Zillertal gescheiden door het enorme bergmassief van de Zillertaler Alpen. We verblijven in het leuke plaatsje Lutago, op 970 meter hoogte. Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 21 augustus 699.- Maandag 4 september 699,- Maandag 18 september 679,- Maandag 2 oktober 599,- Lutago oftewel Luttach ligt temidden van bossen, weiden en bergen en kenmerkt zich door prachtige vergezichten. Voor deze busreis verblijven we in hotel Post, aan de rand van Lutago. De eigenaresse zal er alles aan doen om uw verblijf hier zo aan genaam mogelijk te maken. Vanuit hotel Post gaan we schitterende excursies maken, waaronder een prachtige Dolomietentocht. Verder gaan we naar het Gardameer, bezoeken we de subtropische plaats Merano en besteden we uitgebreid aandacht aan de directe omgeving van Lutago en het Ahrntal. Bij de prijs inbegrepen 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 9 overnachtingen in het 3-sterrren Post Hotel Dagelijks een goed ontbijtbuffet en 3-gangen keuzemenu met saladebuffet lxTiroler specialiteitenavond met muziek Wifi in het Post Hotel gratis Excursies, exclusief entreegelden Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden «jij i Vertrek: 21 augustus t/m 2 oktober 2017 9 overnachtingen in het 3-sterrren Post I KB Hotel Ül /i lxTiroler specialiteitenavond met muziek Wifi in het Post Hotel gratis Vertrek: 21 augustus t/m 23 oktober 2017 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel du Parket Regina 1 x per week Toscaans diner met muziek Op deze prachtige excursiereis laten wij u kennis maken met het wereldberoemde Toscane, beroemd om zijn kunstgeschiedenis en het prachtige land schap. Ook op cultureel gebied heeft Toscane het nodige te bieden, met name in Florence. Het uitzicht over de kunststad Florence vanaf het Piazzale Mi chelangelo doet uw hart sneller kloppen. Toscane is een totaal andere omgeving. Deze regio biedt o.a. een uitbundige vegetatie, marmergroeven, tuinderijen en mooie stranden. De glooiende heuvels, afwisselend bedekt met zonnebloemen, graan en cipressen, Vertrekdata en prijs per Prijzen 2017 persoon Maandag 21,28 augustus €569,- Maandag 11,18 september €569,- Maandag 25 september 569,- Maandag 2 oktober 549,- Maandag 23 oktober €499,- Fouten en prijswijzigingen voorbehouden. Meer informatie en boeken: Ga voor Lutago naar onze website reiskatern.nl/pzc/B0L1747 en voor Toscane naar reiskatern.nl/pzc/B0L1748 of bel met Bolderman.nl 0318-580958 of mail naar info@bolderman.nl 3^1 ^{.(0 "Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 23 juli 2017 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Boek met actiecode TFPE25 vormer het decor voor karakteristieke stadjes. We verblijven in Montecatini Terme, één van de meest chi que kuuroorden in Toscane, een 'zeer elegante plaats', met een mild klimaat, schitterend geometrisch aan gelegde tuinen en parken en de architectuur van de gebouwen bepalen het gezicht van deze plaats. Mon tecatini heeft naast haar bloeiende cultuur ook een gezellig uitgaansleven. Tot laat in de avond zijn de winkels en cafés met terrassen geopend. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland 7 overnachtingen in het 4-sterren Grand Hotel du Park et Regina Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en een 3-gangen diner 1 x per week Toscaans diner met muziek Wifi in het Grand Hotel du Park et Regina gratis (in de openbare ruimtes) Genoemde excursies, exclusief entreegelden (behalve de excursies genoemd in het Bolderman Pluspakket) Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/ reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeergelden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26