AU Inclusive corendon Grand Park Bodrum 21 Ah nee, boer Mare uit Zambia en zijn bush girl Annekim hebben een punt gezet achter hun relatie. Na acht maanden bleek de liefde toch niet sterk genoeg. „Ik had steeds minder behoefte om bij Mare te zijn. Hier schijnt de zon volop! corendon nl 023 75106 06 Als er een stel was uit de af gelopen reeks van Boer zoekt Vrouw Internationaal dat voor elkaar gemaakt leek, waren het Mare en Annekim wel. Allebei natuurmensen die hun hand niet omdraaien voor een nachtje in een tent tussen de wilde bees ten, gek op Afrika en lekker praktisch in gesteld. En vier miljoen BzV-kijkers konden afgelopen voorjaar zien dat ze elkaar qua karakter ook nog eens perfect aanvulden. Als Mare een beetje schuchter deed, nam Annekim het voortouw. En als de tilapia- kweker in zijn onhandigheid met vrou wen een foute grap maakte, kon de bush- dierenarts daar juist om grinniken of pa reerde ze die met een snedige opmer king. Hun eerste zoen onder de mango boom, terwijl andere logee Anke niets vermoedend lag te slapen, was onbe twist hét romantische hoogtepunt van het afgelopen seizoen. Maar nu, acht maanden na die kus, is het sprookje helaas uit, maakten ze giste ren bekend. Allebei willen ze niet per soonlijk reageren op de breuk en houden ze het bij een statement via omroep KRO-NCRV. Dat maakt duidelijk dat twijfel bij Annekim over hun liefde de doorslag heeft gegeven. „Ik merkte de laatste tijd dat ik me steeds meer en meer op mijn werk stortte en minder de be hoefte had om bij Mare te zijn. Dat heeft me aan het denken gezet. Mare en ik heb ben daarover gepraat en toen naar elkaar uitgesproken dat het beter zou zijn als we uit elkaar gingen." Een speurtocht op internet leert dat de stoere Annekim uit het Twentse Mark- velde onlangs op meer vlakken het roer heeft omgegooid. Werkte ze tijdens de opnames van Boer zoekt Vrouw Internatio naal nog als wildlifedierenarts met wees olifantjes en woonde ze in een tent, sinds kort is ze kampmanager in een pa radijselijk safarikamp voor toeristen in Zambia. Verdrietig Visboer Marc, die intens gelukkig leek met Annekim en tijdens de laatste uit zending zelfs al hardop over kinderen fantaseerde, reageert aangeslagen. „Ik heb met Annekim een geweldige tijd ge had. Ik ben het programma heel dank baar dat ze op mijn pad is gekomen. He laas is onze liefde niet voor altijd geble ken en dat is natuurlijk een verdrietige conclusie." Voor alle dames in Nederland zit er aan deze liefdesbreuk toch een pluspunt: de populairste boer uit Boer zoekt Vrouw Internationaal, die 829 brieven kreeg, is weer vrijgezel. Turkije Egeïsche kust Bodrum vrijdag 14 juli 2017 GO Angela de Jong Annekims twijfel over de liefde tussen de twee gaf de doorslag, fotokro-ncrv vertrek 27 augustus vertrek 29 31 aug. vertrek september De weersverwachting voor Bodrum voor de komende 14 dagen Do vr Za Zo Ma Di Wo Do Vr Za S3 Jul 14 jul ISjul 16 jul 17 jul 1SJUI 19 jul 20jul 21 Jul 22 Jul MJ„ J-C) 22- 26- 25" 24- 23" 22- 23" 23- 24- 24- Max CC) 35» 36» 34» 32» 29» 29» 31» 32* 32» 32» Bron: www.weeronline.nl Rustig gelegen direct aan het strand 3 zwembaden 2 waterglijbanen Gratis wifi in de openbare ruimtes Buffet- en a-la-carterestaurant Miniclub voor de kinderen Nederlandssprekende kinderanimator Prachtig Spa Center Beoordeeld met een 8.0 Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten per boeking. Druk- en zetfouten voorbehouden. De €50 zomerkorting is per boeking en niet verwerkt in de genoemde prijzen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21