m. KAMPIOENEN! De charme van het Gardameer reiskatern.nl Het droomseizoen van Feyenoord Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3-22 dagen nazomeren in Italië V'QU Kampioenen! belicht Feyenoords droomseizoen 2016/2017 van voor en achter de schermen. Mikos Gouka, de enige dagelijkse Feyenoord-volger van Nederland, beschrijft op spannende wijze de tocht naar de landstitel. Het complete seizoen inclusief de huldiging Echte musthave voor elke Feyenoord fan Hardcover met 232 pagina's Bestel nu via pzc.nl/kampioenen of ga naar bruno fSfiBji l&JiMmWI vu-v-ént korting p.p Aankomst van 6 aug. t/m 30 dec. 2017 Exclusieve lezersreiskorting 20% korting op de Green Fee (18 holes) Gratis shuttleservice naar Peschiera Klantbeoordeling 8,0 Tijdens een vakantie in Peschiera del Garda ligt het Gardameer aan uw voeten. Peschiera del Garda heeft een prachtig historisch centrum met vele pleinen, terrasjes, romantische doorkijkjes en restaurantjes. Doordat deze Italiaanse stad ooit een belangrijke vestingstad was, vindt u hier vele bezienswaardighe den. Ontdek het prachtige uitzicht vanaf de vestingmuren of flaneer op het Piazza FerdinandodiSavoia. Aankomstdata en lezersprijs van voor 3 dagen €-99 69 5 dagen €489 €149 8 dagen €-319 €269 Meerdere reisduren mogelijk. Prijzen zijn per persoon op basis van 2 personen. Schilderachtige dorpjes, ruige bergen, azuurblauw water, eindeloze citroenboomgaarden en een uitstekende traditionele keuken... Vier uw vakantie nu extra voordelig in de heuvels van het Gardameer! Pare Hotel**** Het 4-sterren Pare Hotel heeft een rustige ligging en wordt omgeven door een golfbaan en imposante olijfbomen. Geniet van een verblijf met ontbijt, half- pension of o.b.v. All Inclusive. U verblijft in een comfortabele kamer met o.a. televisie, airco, kluisje en gratis wifi. Laat u verwennen in de wellness en trek eropuit voor een heerlijke wandeling of fietstocht langs het Gardameer. Inbegrepen: 2-21 nachten verblijf in het Pare Hotel Dagelijks ontbijtbuffet 20% korting op de Green Fee van de nabijgelegen Golf Club Paradiso (18 holes) Gratis shuttleservice van en naar Peschiera del Garda inde periode april tot oktober 2017 Kinderen t/m 11 jaar gratis 2 flessen water en een lekkernij Dagelijks'tea time' Niet inbegrepen: Reis-en annuleringsverzekering Reserveringskosten 19,50 en Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht) Toeristenbelasting ca. 1,50 per persoon per nacht Meer informatie en boeken: ga voor De charme van het Gardameer naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83215 of bel met Kras 088-0885 886 o.v.v. reisnummer LR83215. Deze aanbieding is geldig t/m 28 juli 2017. De wereld is Kras IS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14