familieberichten OysrJsdöu J? FAMILIEBERICHTEN 15 A Anita Janneke Adriana Meijler familieberichten O [flensen inq.nl Norma Oscarine Victorine Meij Jacoba Pieternella Martha Wissel N. Boer (Niek) Niek Boer COLOFON Familieberichten BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. woensdag 12 juli 2017 kijk ook op Na een strijdbaar leven heeft rust gevonden onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Norma weduwe van Jacobus Korsman Heijst, 13 juni 1920 t Sluis, 9 juli 2017 Norma t en Wim t de Jong - Korsman Martijn en Eveline de Jong - van Os Tim, Noortje, Bram Roeland en Imre de Jong - van Eijl Madelief en Lena Marina Korsman Barbara en Rocco Pul - van der Made Lisa en Thijmen Paul van der Made en Karin Lastdrager Alexander, Casper Anna en Junior van Akker - van der Made David van der Made Suzan en Sander de Putter - Korsman Bert de Putter en Anne-Marie Leenen Thomas de Putter Arthur de Putter en Marion Visser Correspondentieadres: Erasmusweg 9 4506 AA Cadzand Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Norma op vrijdag 14 juli van 13.00 tot 13.20 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg, Pastoor van Genklaan 6. De afscheidsdienst zal plaatsvinden vrijdag 14 juli om 14.00 uur in de Dorpskerk te Nieuwvliet, Dorpsstraat 25. Aansluitend zullen wij Norma begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Nieuwvliet. Hierna krijgt u allen de gelegenheid de familie te condoleren in de Stadsherberg, Dorpsstraat 18 te Nieuwvliet. Indien u geen persoonlijk bericht heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid en bezorgdheid is plotseling van ons heengegaan mijn zus, schoonzus en onze tante Oostburg, 20 september 1954 t Oostburg, 10 juli 2017 Aardenburg: Rudi en Carolien Meijler - van Parijs Marieke en Izaak Lotte, Jip Agnetha en Richard Tygo, Levi John en Tessa Lola, Tjeu Correspondentieadres: Weststraat 8-021 4527 BT Aardenburg Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bent. Als je mensen ziet, maar ze niet echt meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen we dat je nu de rust is gegeven. Bedroefd, maar oprecht dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat onze moeder en oma op 92-jarige leeftijd van ons is heengegaan. sinds 2 oktober 1991 weduwe van Jacobus Johannes Verstraten 16-10-1924 Zaamslag t 6-7-2017 Lenie en Walter de Moor-Verstraten Guido en Samantha Anne-Marie en Jan Bernaert-Verstraten Renée en Maikel Carmen en Bogan Correspondentieadressen: St. Katrijnstraat 5, 4574 PZ Zuiddorpe Kanaalkade 124,4571 CM Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'De Molenhof', afd. de Rietmus, voorde liefdevolle verzorging. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 10 juli 2017 When my days are over. Lord be by my side' Geheel onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van Niek was 45 jaar lang een trouw en betrokken lid van ons Scheldeloodsenkoor. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Voorzitter: J. Pop Secretaris: J. Katsman Vlissingen, 10 juli 2017 E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43