II 23 Kom op Appieü! PZC ONLINE Wel is de rolverdeling anders. Hein kookt meestal op de camping. „Terwijl ik thuis nooit kook." In Goirle verzorgt Toos altijd het avondeten. „Hij vindt het leuk om hier eten klaar te maken. En ik vind het lekker om niet te hoeven koken", stelt de Brabantse. Hein vertrekt na het weekend weer huiswaarts. Tini wordt komende week vergezeld door zijn kleinzoon van tien jaar oud. „Dan bezoeken we de kinder boerderij of het zwembad. Hij is hele maal zot van midgetgolf." Gewapend met een midgetgolfstick vergezelt Tini zijn kleinzoon. „Niet expres laten win nen hè", bijt Hein hem toe. Op regenachtige dagen gaat de fami lie meestal terug naar Goirle. „Als het hard regent kun je niet eens televisie kijken, vanwege het harde getik van de druppels", meent Tini. „Binnen ander half uur zijn we thuis. Dan draaien we een paar wasjes en twee dagen later ke ren we weer terug." Zodra het weerbericht positieve ver wachtingen brengt, vertrekt de familie naar Zeeland. De stadscamping is hun tweede huis inmiddels. „De winter Als het hard regent kun je niet eens televisie kijken, vanwege het getik van de druppels duurt altijd lang", stelt Hein. „In ja nuari begint het alweer te kriebelen. We kijken ieder jaar enorm uit naar de zomermaanden." Vooral de manier van leven bevalt het drietal. „Thuis ben je met van alles be zig", stelt Hein. „Hier moet niks, alles mag", gaat Tini verder. ,Je bouwt de boel op, en bent klaar. Daarna doen we waar we zin in hebben." A Hein Witters (I) kookt meestal op de camping. maandag 10 juli 2017 TOUR DE FRANCE Wil jij elke dag de Tour de France op de voet volgen? Dan zit je goed op onze website. Niet alleen hebben we elke dag een live-blog waar we van kilometer tot kilometer verslag doen van de etappe van die dag, maar daarnaast hebben we een speciale pagina voor je waar je nog veel meer Tour de France vindt. Denk aan: voorbeschouwingen, web- logs, nabeschouwingen, columns, interviews, en natuurlijk de laatste ins en outs van onze lezers tour... Geïnteresseerd? Ja toch?! Ga dan nu snel naar www.pzc.nl/tourdefrance! TWITTER Johnny Hoogerland @zeeuwseleeuw Abdelhak Nouri zakte in het oefenduel met Ajax tegen Werden Bremen in elkaar. De middenvelder werd gereanimeerd en ging met een traumahelikopter van het veld. Op social media kwamen de meele vende reacties al snel bin nen. En niet alleen van zijn voetbalcollega's... ONLINE TOP-5 Deze verhalen werden het best gelezen op onze website: 1. Enorme drukte bij af scheid van omgekomen Bressiaanders 2. Festival De Ballade kan niet meer stuk na gewel dige tweede dag 3. Felle autobrand na bot sing met tranformatorkast 4. Minstens twaalf mede werkers hadden seksuele relatie met tbs'er 5. 'Samen plezier hebben, samen drinken, samen schieten' Kijk op www.pzc.nl of @pzcredactie fj facebook.com/depzc fs) @pzcredactie A (Vlnr.) Hein, Tini en Toost genieten van de gebakken aardappels, kipfilet, beef lapjes en boerensalade, fotosmarcelledavidse - Tini

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 23