Kleine Tom snurkt overal lekker door Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Annika: „Ja! We hebben sowieso geen klagen omdat Tom - hij is nu vijf maanden - 's nachts altijd braaf doorslaapt. Je hoort vaak andere verhalen maar wij hebben ontzettende mazzel: we leggen hem 's avonds in bed en 's ochtends wordt-ie wakker. En Eric en ik slapen misschien wel extra lekker omdat de schoolvakantie net is begonnen. We geven allebei natuur- en scheikunde op een mid delbare school. Lesgeven is hartstikke leuk, maar het geeft ook stress. In de vakantie zijn we toch meer ontspannen." „Op de korte termijn is dat ons nieuwe huis in Stolwijk, waarvan de bouw hopelijk nog deze zomer begint. Het heeft lang geduurd voordat alle papieren rond waren. We slapen nu tijdelijk bij mijn ouders; het verklaart ook waarom het er hier nu allemaal wat krap uitziet, met al die boeken. Met mijn ouders onder één dak leven, loopt soepel; we kunnen goed met elkaar opschieten. Aan ons nieuwe huis laten we een vleugel bouwen, zodat mijn ouders bij ons kunnen wonen als hun gezondheid daarom vraagt. Gedoe met ver zorgingshuizen, dat wil ik mijn ouders niet aandoen." „We plannen in het weekend niet te veel, be halve stappen met vrien den. Eric heeft af en toe een optreden. Hij speelt euphonium, een soort tuba. Hij treedt op met vrienden met wie hij vroeger in een muziek kapel van Defensie speelde. Mooi om te zien hoe hij opleeft als hij euphonium speelt." —Leo van Marrewijk 09.00 uur Docenten Annika (30) en Eric (48) Campen worden wakker bij Annika's ouders in Delft. Het maakt de kleine Tom niet uit waar hij is: hij is een voorbeeldige baby. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl 41 zaterdag 8 juli 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 93