Waarom de menopauze het leven van een vrouw zo verandert W elkom IN DIT NUMMER 06 Monica DOEN Toen ik nog geen kinderen had, gingen al mijn vrije dagen (en geld) op aan reizen. Zuid-Amerika, Noord-Afrika, Zuid- Oost Azië, Australië, ik ben er alle maal geweest. Met een rugzak trok ik rond en ik kwam met mooie her inneringen terug. En vol verlangen naar meer. Mijn vriend en ik fanta seerden over later, over dat we ook met kinderen zouden blijven reizen. Maar toen onze dochter er eenmaal was, zag ik het toch niet zitten met een baby in een rugdrager door de tropen te trekken. We dachten erover een camping te boeken. Ik heb goede herinneringen aan de camping in Zuid-Frankrijk waar ik 's ochtends stokbrood mocht halen en uren met vriendjes in het zwembad of achter de voetbaltafel doorbracht. Maar nee, de reislust was te groot. En toen vonden we dé oplossing: we gaan op vakantie met een camper. We komen op de mooiste plekken en toch slapen de kinderen elke avond in hetzelfde bed. We genieten van het leven buiten, het koken op twee gaspitjes en als het even kan de voetbaltafel. Het mooiste is: we maken geen plannen. We rijden rond en als we het ergens naar ons zin hebben, blijven we een paar dagen. Heerlijk vrij. Precies die vrijheid trekt ook foto graaf George Maas aan. In dit maga zine portretteert hij camperaars. Komende week stappen wij zelf weer in onze camper, voor een lange vakantie. Een fijne zomer gewenst! IN DE STEMMING DUNCAN STUTTERHEIM GUERNSEY magazine 3 04 Uitgeslapen 07 Zeven 08 Interview 15 Die van mij 19 Geld geluk 22 Overgangsperikelen 27 Pleegmoeder 30 Inge onder water 36 Camperaars 39 David Arjan 44 Guernsey 62 Oldskool 16 Lezen 20 Kijken luisteren 28 Weten 40 Eten drinken 43 Reizen 51 Fietsen 52 Tv-kijken en puzzelen Ingrid Sikking, Chef Magazine EE Reageren? magazine@ persgroep.nl Achter de overgang schijnt de zon 'Als jochie droomde ik niet van een groot feestimperium' Engeland op z'n Frans in het Kanaal &Magazine is een uitgave van de Persgroep Chef Ingrid Sikking, Anniek van den Brand (plv) Artdirection Natasjade Vries Redactie Ellen den Hollander, Florien van Rees, vl* Ruud Roodhorst Vormgeving Cher van den Ende, Sasja Ligtenbarg Beeldredactie Joost Hoving Aan dit nummer werkten mee Saskia Borst, Annemarie Kleywegt, I Amber Korver, Jolanda van der Ploeg, MariskaSchotman Sales salessupport@persgroep.nl, 088572 28 88 Marketing consumentenverkoop@persgroep.nl G/sirf COVERFOTO JACQUELINE DE HAAS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 92