L J? 7'""'/ Tonny de Nekker mm? attós 3a; cfiiari COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 27 üi/s/Jadafi A V S"N V Jacob Nijsse Heieen Vink-de Braai O IHensen inq.nl Ellen Ton - Dogterom 'eütupoudt i'tui f(/en G.M. Felius É5TV Neeltje Adriana Risseeuw - Leenhouts - Oma Risseeuw - Neeltje Koster-van Hoeve George Bogaert Jaap Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 8 juli 2017 kijk ook op Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega en lid van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit (Gerard) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit X.H.J. Janssen, voorzitter M. Merrelaar, secretaris Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J. A. Kuipers, voorzitter B.F.R. Bijvank, secretaris Vlissingen, 7 juli 2017 De grote belangstelling en deelneming na het overlijden van hebben ons diep getroffen. Wij zijn iedereen dankbaar voor alle steun en troost die wij mochten ontvangen. Pieter Johan Ton Monique en Emile Tournois, Joeri/, Martijn. Ester Ton en Karl Huyghelier, Loek, Jelle Juli 2017. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Marina en Jan Luteijn - Reijngoudt Jorrit Albert-Wim Reijngoudt Tim Zuiddorpe, 8 juli 2017 Zoveel Bloemen Zoveel kaarten, Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling Zoveel troost Hartelijke dank voor uw blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en vriend Het heeft ons goed gedaan, dat hij bij zovelen geliefd was. Elly de Nekker - de Bakker Sandra en Renaat Leo en Jeannine en kleinkinderen Heikant, juli 2017 Het is ons niet mogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling, het medeleven, de troost en de warmte die u heeft getoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Wij willen dit graag langs deze weg doen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, juli 2017 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Joke en Jan Wim en Sankie Peter en Liesbeth Suzanne Axel, juli 2017 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn dierbare man, onze zorgzame vader en trotse opa De vele kaarten en brieven die we ontvingen en uw aan wezigheid bij de crematieplechtigheid heeft ons goed gedaan. C.F. Bogaert-de Rooij kinderen en kleinkinderen Terneuzen, juli 2017 Getroffen door de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader en opa betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. De vele blijken van belangstelling hebben ons goed gedaan. J.C. Nijsse-Murre Kinderen en (achter)kleinkinderen Goes, juli 2017 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (01181 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 6331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl We vonden het hartverwarmend dat zo velen ons bij het afscheid van onze lieve zorgzame vrouw, moeder, dochter, zus, schoonzus en tante bijstonden met hun steun, vriendschap en liefde, bloemen en kaarten. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Paul, Ella, Rianne en Evert-Jan Familie De Braai Familie Vink Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 88