9 „Nou, ik mag het misschien niet zeggen, maar ik wil het eigenlijk nog grootser: een flink deel van het jaar doorbrengen op een jacht en dan langs mooie landen varen met mijn gezin of vrienden." Ik ben nog niet rijk. Ik ken er genoeg die rijker zijn. Er is nog wel wat te J doen dus A „Dat is hoe het is, ja. Maar in 2017 is het toch niet echt raar meer om elke dag uit eten te gaan? Ik be doel: even Italiaans doen bij Vapiano is toch ook buiten de deur eten? Het is wel bijzonder hoe ik het doe, denk ik. Ik pak elke dag het Okura of Iza- kaya. Met thuis eten is niets mis, hoor. Maar ik vind het veel fijner om mooi te zitten, bediend te worden en er lekkere wijn bij te drinken. Eten is voor mij een moment van rust. Net als slapen." „Ja man. Hoe vaker je daar aan denkt, hoe meer je ervan geniet. Ik weet nog dat ik als tiener 2,5 euro in mijn zak had en een voorgedraaide joint kocht. Voor iets te drinken erbij hadden we nooit geld." „Ja hoor. Ik ben wel blij dat ik dat heb meegemaakt. Ik weet nog dat mijn vader zijn eerste mobiele tele foon kreeg. Ik ben niet opgegroeid met iPads, maar met hutten bouwen en vies worden in de sloot. Er is in tien jaar enorm veel veranderd." „Op sommige vlakken wel, op andere niet. Via so ciale media is het contact veel makkelijker gewor den, da's het voordeel van de internettijd." „Het heeft me heel erg geholpen. Ik ben superblij dat ik in deze periode leef. Ik kan veel makkelijker mensen bereiken. Echt top. Ik kan de mooie din gen van mijn leven delen op Instagram. Dat is toch geweldig? Ook voor iedereen die kijkt. Ik zeg altijd: raak er door geïnspireerd, raak er jaloers of boos van. Maar je vindt er altijd iets van. En da's goed." „Ik bedoelde dat ik banger ben om een mooi leven te verliezen dan voor het moment dat je uiteinde lijk doodgaat. Want het leven is echt heel mooi." „Ik had kwaadaardige bloedkanker. Gelukkig weet ik er niets meer van, ik was r en 2 jaar oud. Daarna ben ik geopereerd en heb ik nog twee jaar in een korset gezeten. Ik geloof er heilig in dat die periode me onbewust heeft gemotiveerd om alles uit het leven te halen. Ik weet: je moet nooit bang zijn voor de dood. Je moet wel bang zijn om dood te gaan zonder dat je iets van je leven hebt gemaakt." „Nee. Nee. Als ik over tien of vijftien jaar terugkijk, weet ik zeker dat ik zeg: dat ik heb toen heel goed uitgestippeld en slim gedaan. Misschien weet ik later nog wel beter wat écht geluk is. Maar ik ga nooit denken dat ik in 2017 niets van de wereld snapte." „Ik treed veel op bij bar mitswa's. Dan praat ik ook met de ouders van die kinderen. Die mensen vin den het helemaal geweldig wat ik doe. 'Wat leuk met die champagne. Goed gedaan, jongen', zeggen ze. Had je niet gedacht, hè? Je verwachtte natuur lijk dat ze het niet vonden kunnen." „Daar kijk ik niet allemaal naar, hoor. Twitter bedoel ik. Instagram wel. Daar zie ik alleen kinderen die hartjes sturen. Dus dat gaat prima." zaterdag 8 juli 2017 GO Zo zie jij je oude dag ook voor je? jiVin In dezelfde tekst zeg je: Ik ga elke dag uit eten/heb al jaren niet gekookt. Is dat echt zo? We komen van de bodem, rap je. Denk je daar aan als je aan sushi zit? Kun je de tijd zonder sociale media herinneren? Is het er beter op geworden? Internet heeft jouw bekendheid gemaakt, toch? Je zei eerder: 'Ik ben banger voor het moment dat mijn succes stopt dan voor de dood.' Je bent in de jaren na je geboorte zo ziek ge weest dat er voor je leven werd gevreesd. Vaak zeggen mensen als ze ouder worden: 'Ach, in mijn jonge jaren wist ik eigenlijk nog niets van het leven.' Kan jou dat overkomen? Naam Lil' Kleine (Jorik Scholten) Geboren 15 oktober 1994 in Amsterdam. Verhuist na de scheiding op zijn 7de met zijn vader naar Am sterdam-Oost, 1 oudere broer. Car rière Hij valt op met een remake van het nummer Zo verdomd alleen. Drank Drugs (2015), in samenwerking met Ronnie Flex, betekent zijn grote doorbraak. Privé Heeft een vriendin, Jaimie Vaes In de videoclip van Vakantie zien we je op een jacht champagne spuiten. In die song rap je: le dereen mag zien hoe ik los ga/Hoe ik een jaar salaris zo op maak. Hoor je weieens wat de generaties boven jou daarvan vinden? Misschien wel. Ik lees dat soms op Twitter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 18