r Disney's The Lion King 43," 21 Jr Koning der Musicals v\ beetje. Zag die gasten laatst optreden voor 80.000 mensen in Oostenrijk. Dit hier in Maastricht voelt voor mij hetzelfde. Wow!" Drie maanden geleden stapte de Amerikaan zomaar binnen bij Gau- chos, het Argentijnse restaurant aan het Vrijthof. David Hasselhoff ging zitten voor een schotel spareribs. „Ons personeel, dat wat jonger is, herkende hem niet, maar ik meteen. Ik ben van de generatie Knight Rider en Baywatch", glimlacht Roel Schoenmaeckers, de algemeen ma nager van Gauchos. „Ook al zat hij rustig in de hoek, toch gaat het hard als hij eenmaal gesignaleerd is. Toen hij om kwart over negen wegging, stonden ze buiten klaar voor foto's en selfies." Elvis Veel gehoord geluid op het Maas trichtse plein: oh? Kan-ie ook zin gen? „Nou, zo slecht heeft Looking for freedom het toch niet gedaan?", vraagt de acteur/zanger zich hardop af. Natuurlijk zingt de gast die 'hit', om daarna una Paloma Blanca ('grap pig nummer') even te lenen van Ge orge Baker en ook Elvis nog even te coveren met Love Me Tender. „Zenu wen? Nou, nee hoor. Als je bang bent voor het podium vreet dat je op." Tien avonden verzorgt hij een gast optreden, komende maandag wordt hij 65 jaar. Het is de Amerikaan - petje achterstevoren op het hoofd, af getraind, in strak wit T-shirt en jeans - amper aan te zien. „65, het is maar een getal. Of we het groots gaan vie ren? Niet over nagedacht eigenlijk. Mijn ene dochter zit in Londen, mis schien komt zij over, maar ik moet me sowieso focussen op deze shows." Hasselhoff wil nog niets van een pensioen weten. Voor volgend jaar staat een tour gepland. „Eerst waren dat tien optredens, nu zijn het er al 28. In Duitsland, Oostenrijk en Zwit serland en misschien komen er nog landen bij", aldus de onvermoeibare Amerikaan, die ook plannen heeft voor een nieuw album. „We zijn met demo's bezig. Wellicht iets samen met André." Opzienbarend Maastricht schrikt even als 's mid dags rond drieën donkere wolken sa menkomen boven het Vrijthof. Het onweert, stormt en plenst. Hasselhof haalt nonchalant de schouders op. „Lekker joh. In Californië, waar ik woon, kennen we dat amper, regen. Ik hou sowieso van Holland, van Amsterdam en van Maastricht, dat is Disneyland en Beverly Hills in één." Rieu heeft het weer voor elkaar: een opzienbarende gastartiest. „An dré slaagt daar elk jaar in", grijnst Bastiaan Rouwendal, uitbater van Grand Café De Perroen. „Het geeft zijn concerten iets extra's. Grote na men zijn al voorbij gekomen. Het ge rucht gaat dat Andrea Bocelli ook een keer komt. Laten we dat hopen." Zet al uw zintuigen op scherp voor Disney's The Lion King, de Koning der Musicals in het AFAS Circustheater Scheveningen. Laat u meevoeren naar de Afrikaanse savanne en Leef mee met het verhaal van Simba, de toekomstige leeuwenkoning. Reserveer nu tickets voor het grote succes van dit moment en beleef een theaterspektakel dat al uw verwachtingen overtreft! Ga naar pzc.nl/lionking vrijdag 7 juli 2017 MA De verplette rende entree van David Hassel hoff en zijn KITT. FOTO'S ANNEMIEK MOMMERS Joop van den Ende en Albert Verlinde presenteren de Stage Entertainment productie |t the |,ion King "Prijzen zijn exclusief servicekosten. u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21