3 dgn Brabant 4 G20 DEMONSTRATIES Hamburg vreest 10.000 geweld dadige betogers tijdens de G20. Winkeliers hebben ramen en deuren dichtgetimmerd, het leger staat paraat. www.Zoweg.nl/dagblad of 0900-2359693 70cPg De politie denkt dat in totaal zeker 100.000 demonstranten tijdens de tweedaagse top in de Noord-Duitse havenstad de straat op gaan. De meesten willen vreedzaam demon streren voor een beter milieu of eerlijkere verdeling van de rijkdom in de wereld. Maar volgens de vei ligheidsdiensten zijn zeker 10.000 mannen en vrouwen uit op ge weld. Tijdens de G20 worden politieke en economische onderwerpen be sproken door de leiders van de ne gentien belangrijkste industrielan den en de Europese Unie. Ongeveer 20.000 politieagenten uit het hele land zijn opgetrom meld om de staatshoofden en rege ringsleiders in Hamburg te beveili gen. Onder anderen de Ameri kaanse president Donald Trump en zijn Turkse en Russische ambt genoten Recep Tayyip Erdogan en Vladimir Poetin komen naar Ham burg. Verspreid over de havenstad zijn de afgelopen dagen al opstootjes ge weest. De politie moest ingrijpen omdat betogers de straten blok keerden en illegale tentenkampjes opzetten. De demonstranten droe- vergunning aangevraagd. Ze wor den georganiseerd onder namen als 'Protest Golf G20', 'Welkom in de hel' en 'G20 rot op'. Volgens de autoriteiten komen gen borden mee met slogans als 'Vecht tegen armoede', 'Stop steen kool', 'Planeet aarde eerst' en 'Tegen de belastingparadijzen voor de rij ken'. Voor 30 demonstraties is een 3 dagen Groningen Villapark Bad Bentheim donderdag 6 juli 2017 A Kunstenaars en andere demonstranten dossen zich uit als zombies van klei tijdens een protestactie tegen de G20. fotoepa Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reserveringskosten en toeristenbelasting 190 rechters paraat om relschoppers te straffen Gerben van 't Hof Hamburg -4A Politie kwam al in actie bij demonstraties; de cellenblok ken staan klaar, fotoafp/reuters Voor maar: Ontdek natuurgebied de Maashorst, of bezoek Nijmegen en Den Bosch! 2 nachten incl. ontbijt in 4* Hotel Udens Duyn (8,3) Gratis wifi en korting op de Wellnessboot Verblijf 4 dagen voor slechts 65,- p.p. Aankomsten t/m september. Betaal pas bij aankomst! 3* Hampshire - Groningen Centre (8,2) Weekend, midweek of week 2 nachten incl. uitgebreid ontbijt o.a. sauna 2 badkamers in de villa Incl. bittergarnituur wifi 4- of 6-persoons luxe villa m Betaal pas bij aankomst! 3Prijs is per 4-pers. villa IZ#«-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 4