JjUVlsrriüriEirri familieberichten I FAMILIEBERICHTEN 15 üi/a/Jaila/i Jozias Ver straten Jo COLOFON Familieberichten [flensen ng.nl Anna Jacomina de Bokx Jo Verstraten Chloc We missen je zo, zoveel.. Chloé Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. familieberichtenonline.n BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN familieberichten donderdag 6 juli 2017 Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Na een rijk, veelzijdig en welbesteed leven, waarin hij er altijd voor iedereen was, is overleden mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Terneuzen: Vogelwaarde: Axel: Philippine: Axel: Anna Verstraten-de Bokx Anita en Jos Eva, Vera. Brenda Marian en Philip Nick, Veerle Frank Joop en Hanneke 3 juli 2017 Wagnerhof 18, 4536 BR Temeuzcn U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op vrijdag 7 juli van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 8 juli om 11.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Een woord van dank aan de medewerkers van ziekenhuis ZorgSaam, afd. B2, Ter Schorre, afd. Revalidatie en de Thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging en begeleiding. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Anna en de kinderen veel sterkte toe. Jan en Lena de Bokx Jan Willem en Ans Michiel en Sandy Ronald en Helen 06 juli 2008 06 juli 2017 Pap, Mam, Simone en Familie In liefdevolle herinnering Ome Johan en Tante Marian Jeff, Bianca en Veerle Edwin, Judith en Fréderique Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43