OyarJeilsri 14 FAMILIEBERICHTEN Maria Krina van de Wege - Ras O fT1ens9n.inq.nl Voor mijn liefste Iris. Een jong leven, Te kort op deze aarde, Maar van onschatbare waarde. De Tivoli verliest in Iris Hinneman een bijzondere talentvolle jonge vrouw. We wensen Luuk, Hermien, Sam, Jim en familie sterkte om dit grote verlies te dragen. Petrus en Marie-Louise, Jeannette, Isabel, Kevin, Bas en Mirjam, Marie-Louise, Arnold, Bonny en Oda, Mark en Sonja, Jan en Josephine, Marieke, Anita, Eddy en Eugenie, Ellen, Tijn, Olivier. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Iris Hinneman We Leerden Iris kennen als een creatieve, vrolijke en rustige meid. Ze liep vier maanden bij ons stage en draaide al volop mee. 'Kom nog een keer terug'.... zeiden we tegen je. We wensen familie en nabestaanden heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Pieters Media G roede Lieve Iris Wat ons zo heeft overvallen toen jij plotseling moest gaan is dat er zoveel emoties zijn waar geen woorden voor bestaan Rust zacht lieve Iris je collega's van Restaurant Schoneveld Jos, Marianne, Sam, Soraya, Brigitta Paul en kinderen, Roy, Marrit, Jeanin, Demi, Anne, Lotte Geschokt zijn wij door het overlijden van Iris Hinneman zus van onze teamleden Sam en Jim Wij wensen de familie Hinneman heel veel sterkte toe. Team Poeliers bedrijf Zeevla Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-leerlinge Iris Hinneman zus van onze leerlingen Jim (klas 4HA) en Sam (klas V4B) Wij wensen Jim en Sam en hun familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur. Maria Krina Ras Jolanda Martens-Vernimmen Jolanda gesloten Catharina Hamelink kijk ook op dinsdag 4 juli 2017 In alles waren wij één, ook in het noodlot wat ons trof. Momenteel vecht ik voor ons samen, in deze donkere tijd. In mijn hart en gedachten zal ik je altijd bij me houden, zolang ik de dag in de nacht zal zien vervagen. Mijn liefde voor jou zal nooit vervagen mijn lieve Iris. Ik hou zo veel van jou en mis je zo vreselijk veel. Slaap nu maar zacht mijn engeltje, ooit komen wij tweeën weer thuis, in een nooit dovend licht... Heel, heel erg veel liefs, jouw Corné xxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ook wij missen lieve Iris vreselijk veel: Jan en Greet, Eric en Farah, Wouter, Karsten en poesje Spinnie. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit samen voor je te mogen doen. Dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve ma, schoonmoeder en oma weduwe van Bram van de Wege Groede, 15 juni 1932 Terneuzen, 1 juli 2017 RetranchementSarie en Jacques Shiva en Tom Ragna en Paul Schoondijke Marika en Niek Quinten Correspondentieadres: Dorpsstraat 37A 4525 AG Retranchement U bent in de gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van ma op donderdag 6 juli om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Volgens ma haar wens vindt de crematie in besloten kring plaats. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze famieliekring is weggenomen onze dierbare zuster, schoonzuster en tante weduwe van Bram van de Wege Broers en Zusters Ras Je strijd is gestreden het leven was soms zwaar. Maar jouw liefde houdt ons allen bij elkaar. Na 8 weken vechten tegen een agressieve ziekte moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder echtgenote van Ronald Martens 3 september 1960 t 2 juli 2017 Ronald Martens Karin Martens Roland Martens Familie Vernimmen Familie Martens Nieuwstraat 93 4576 AJ Koewacht Donderdag 6 juli is er van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 7 juli om 10.30 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk te Koewacht waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de Buurtzorg Hulst en dr. Van Meirvenne voor alle zorg en aandacht. Alleen schriftelijke condoleance. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. In verband met de uitvaart van zijn wij vrijdag 7 juli de gehele dag Martens Brandstoffen, Nieuwstraat 99-101, Koewacht Groede, 01 juli 2017 De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering je vriendelijk gezicht. Na moeilijke jaren van lichamelijke achteruitgang hebben wij voorgoed afscheid genomen van onze lieve vriendin, zus en tante sinds 13 januari 1992 weduwe van Louis van der Hooft Zaamslag, 1-12-1943 t Terneuzen, 1-7-2017 Peter en Karina Ummenthum-Mahu Jose Ummenthum-de Bruijn t Hassan Suanaoui f Familie Hamelink Familie van der Hooft Correspondentieadres: Ex. test. - Peter Ummenthum Axelsestraat 133 4537 AG Terneuzen Donderdag 6 juli is er vanaf 14.30 uur gelegenheid afscheid te nemen van Katrien in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 15.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis 'Ter Schorre' voor de goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42