10
Heel wat Zeeuwse
leerlingen zijn in
het tweede
tijdvak geslaagd
voor hun examen.
dinsdag 4 juli 2017
Ook zij zijn geslaagd!
EDUDELTA COLLEGE, GOES
Vmbo bl, Sector landbouw en natuurlijke
omgeving
Romy Bauer, 's-Heerenhoek; Priscillia Simos-
kie, Goes.
Vmbo kl, Sector landbouw en natuurlijke
omgeving
Floriënne de Koster, Biervliet; Ruben Mari-
nissen, Biggekerke; Manon Moerdijk, Bors-
sele; Mark Vermue, 's-Heer Abtskerke.
OSTREA LYCEUM, GOES
Vmbo Basisberoepsgerichte Leerweg,
ISDC
Anouk de Jonge, Kapelle; Shadé Winter,
Goes
Vmbo Kaderberoepsgericht Leerweg,
ISDC
Emma Hoogstrate, Hansweert; Tessa de
Koeijer, Yerseke; Rémon Rijn, Goes; Remko
Snijders, Goes; Elroy Verberg, Heinkenszand
Mavo, sector Economie
Naomi Houtzager, Zierikzee
Mavo, sector Economie, Landbouw en
Zorg en Welzijn
Riley Amperse, Kwadendamme; Hanna
Kreeft, Kloetinge
Mavo, sector Landbouw, Techniek en Eco
nomie
Nico Hoondert, Hoedekenskerke
Mavo, sector Zorg en Welzijn en Land
bouw
Esther Sander, Heinkenszand
Mavo, sector Zorg en Welzijn, Landbouw
en Techniek
Roos Nieuwlands, Zierikzee
Havo, profiel Economie en Maatschappij
Tom Antonisse, 's-Heer Arendskerke; Floor-
tje Buijsrogge, 's-Gravenpolder; Stijn Dries-
sen, Kapelle; Arthur Krijger, Kloetinge; Me
lissa Maas, Goes; Brendan Meijsen, Zierik
zee; Niek Meulenberg, 's-Heer Abtskerke;
Robert van Peene, Goes; Joeri Polderdijk,
Kapelle; Erik Rouw, 's-Heer Abtskerke; Kri
stel van 't Westeinde, Kapelle; Albert West-
strate, Wolphaartsdijk; Jean-Paul Zwolle,
Goes
Havo, profiel Natuur en Gezondheid
Han-Byul Dieleman, Krabbendijke; Miqèl
Timmerman, Goes
Havo, sector Natuur en Techniek
Fu de Jonge, Lewedorp
Atheneum, profiel Natuur en Gezondheid
Romy Traas, Ovezande;Sophie Wolbers,
Goes
Atheneum, profiel Natuur en Techniek/-
Natuur en Gezondheid
Agnes Hermans, Heinkenszand
MOLLERLYCEUM, BERGEN OP ZOOM
Havo
Jeroen Lindhoud, Poortvliet
Atheneum
Juliette Bout, Tholen
ZOOMMAVO, BERGEN OP ZOOM
Mavo
Sven Kolk, Oud vossemeer; Kim Louwerse,
Rilland; Indy Vasseur, Rilland
'T RAVELIJN, STEENBERGEN
Kaderberoepsgerichte leerweg
Rowena Geene, Tholen
SCALDA COLLEGE, MIDDELBURG
Havo, profiel cultuur en maatschappij
Melissa Mesie, Zoutelande; Tonya van Tol,
Zierikzee
Havo, profiel economie en maatschappij
Emmeiy Commerell, Burgh-Haamstede; Da
nielle Coster, Oost-Souburg; Marjetta Lou
werse, Goes; Max Makel, Burgh-Haamstede;
Lars Voskamp, Middelburg
Havo, profiel natuur en gezondheid
Densley Sanchez, Middelburg
Vwo, atheneum, profiel cultuur en maat
schappij
Aidan van der Linden, Vlissingen
SCALDA COLLEGE, TERNEUZEN
Havo, profiel economie en maatschappij
cultuur en maatschappij
Pauline de Croocq, Terneuzen
NEHALENNIA, MIDDELBURG LOCATIE
KRUISWEG
Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg,
Dienstverlening en Producten
Abdullah Kurtoglu, Vlissingen
Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Ho
reca, Bakkerij en Recreatie
Gianluca Atzeni, Vlissingen
Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg, Pro
duceren, Installeren en Energie
Thomas Kallemein, Veere; Casper Pellegrino,
Middelburg
Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg,
Zorg en Welzijn
Wiktoria Kozlowska, Vlissingen; Niama El
Majjaoui, Vlissingen
Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg,
Dienstverlening en Producten
Thijs Gellman, Middelburg; Cedric de
Waardt, Middelburg
Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg, In
tersectoraal Dienstverlening en Commer
cie
Geena Frederik, Oost-Souburg
Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg,
Produceren, Installeren en Energie
Justin Potter, Oost-Souburg
Mavo
Lana Barzendji, Middelburg; Fleur Bax, Mid
delburg; Tessa Bendt, Middelburg; Fleur
Bordui, Burgh-Haamstede; Lisa Brantenaar,
Middelburg; Damon Erwich, Middelburg;
Vera Hazelaar, Oostkapelle; Maaike van
Liere, Vrouwenpolder; Aleyna Nezirov, Mid
delburg; Ashani van den Nieuwenhuizen, 's-
Gravenpolder; Ruby Stroo, Oost-Souburg;
Thomas Valk, Middelburg; Lisa Varvne,
Oost-Souburg;
Cédric van Veldhoven, Vlissingen
NEHALENNIA, MIDDELBURG LOCATIE
BREEWEG
Atheneum, profiel Cultuur en Maatschap
pij
Joost Verschuur, Zoutelande
Havo, profiel Cultuur en Maatschappij
Dante Brom, Middelburg; Rosa Jongebreur,
Middelburg; Marise de Noot, Middelburg; Iris
de Vries, Middelburg
Havo, profiel Economie en Maatschappij
Nina Daalhuizen, Middelburg; Alexander Fay-
ruzov, Middelburg
Havo, profiel Natuur en Gezondheid
Luc van der Male, Middelburg; Touba Rawan,
Middelburg
Havo, profiel Natuur en Techniek
Bradley Eijke, Middelburg
Havo, profiel Natuur en Gezondheid en Na
tuur en Techniek
Linde Best, Middelburg; Emilie Cijsouw,
Westkapelle; Okan Yilmaz, Middelburg
'T RIJKS, BERGEN OP ZOOM
Vmbo TL, sector Economie
Fleur van Velzen, Tholen
Vmbo TL, sector Zorg en Welzijn
Fleur van Velzen, Tholen
Vmbo TL, sector Landbouw
Fleur van Velzen, Tholen
Havo, profiel Natuur en Gezondheid
Kevin Manneke, Tholen
Havo, profiel Natuur en Techniek
Kevin Manneke, Tholen
Vwo atheneum, profiel economie en maat
schappij
Romy Piek, Tholen
Vwo gymnasium, profiel Natuur en Ge
zondheid
Giulió Morelli, Sint-Maartensdijk
PRAKTIJKSCHOOL DE SPRONG, TER-
NEUZEN
Bedieningsassistent
Silvana Bauwens, Terneuzen; Ayca Aktas,
Axel
Houtbewerken Certificaat
Matthijs Compiet,Sluiskil; Joey Doenbeek,
Axel; Ömer Kilic, Terneuzen; Björn Ritter, Ter
neuzen; Samet Saglam, Terneuzen; Wietse
Veerman,Terneuzen; Yannick van de Velde,
Hoek; Damian Bijvank, Terneuzen; Thijmen
Dieleman, Hoek; Pedro Harte, Terneuzen;
Lorenzo van Hoeve, Terneuzen; Einar Snor-
reson, Terneuzen; Justin Visser, Phillipine
Keukenassistent diploma SVA
Günes Aktas, Axel; Delano Geelhoed,Ter
neuzen; Emy de Vries, Terneuzen
MAG lassen
Joey Doenbeek, Axel
Vorkheftruck
Billal Boubaker, Breskens; Matthijs Compiet,
Sluiskil; Michel de Dobbelaere, Biervliet;
Jordy Doorns, Terneuzen; Serkan Karademir,
Axel; Jamaico Lafertin, Sas van Gent; Raul
van Leeuwen, Sluiskil; Mike Oosterman, Ter
neuzen; Björn Ritter, Terneuzen; Samet Sa
glam, Terneuzen; Jelle Teeuws, Breskens;
Wietse Veerman, Terneuzen; Sezer Yilmaz,
Sas van Gent
Werken in de keuken
Miryam Chaara, Oostburg; Marileine Dees,
Schoondijke; Raul van Leeuwen, Sluiskil; Pe-
nina Mahoro, Terneuzen; Samet Saglam,
Terneuzen; Melanie van Steen, Biervliet
CALVIJN COLLEGE, MIDDELBURG
Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn
Noor van Es, Middelburg; Lisa Janse, Middel
burg
Vmbo, theoretische leerweg+, economie
Harm-Jan van der Ree, Oostkapelle
Vmbo, theoretische leerweg+, zorg en wel
zijn
Esmee de Ridder, Arnemuiden
CALVIJN COLLEGE, GOES
Vmbo, theoretische leerweg techniek
Chico van Koeveringe, Borssele; Geert Kris-
talijn, Zierikzee
Vmbo, theoretische leerweg zorg en
welzijn
Truida de Boed, Goes; Plonie Otte, Ooster-
land
Havo, cultuur en maatschappij
Julia Beeke, Kapelle; Corianne Verweij, Kloe
tinge; Tamara van der Wekken, Noordgouwe
Havo, economie en maatschappij
Elizabeth van den Berge, Tholen; Cathérine
van Damme, Nisse; Marloes Koppejan, Goes;
Jacqueline van der Maas, Wissenkerke; Col
lin van Stee, Yerseke; Marline Wagenaar, 's-
Gravenpolder
Havo, natuur en gezondheid
Mathilde den Boer, Ouwerkerk; Richard de
Visser, Meliskerke; Anouk Voshol, Yerseke;
Annemarie Zandijk, Waarde
Havo, natuur en techniek
Lawrence de Bart, 's-Gravenpolder; Jan Don,
Kruiningen
Vwo, natuur en techniek
Erik Verheul, Tholen
CALVIJN COLLEGE, KRABBENDIJKE LO
CATIE APPELSTRAAT
Vmbo, Gemengde leerweg, Economie
Lisanne Neeskens, Kruiningen; Eva Zandee,
Krabbendijke
Vmbo, Theoretische leerweg+, Economie
Huibert Eversdijk, Kruiningen; Sharon Hart-
hoorn, Oostdijk
Vmbo, Theoretische leerweg+, Zorg en
Welzijn
Laura Hamelink, Oostdijk
CALVIJN COLLEGE, KRABBENDIJKE LO
CATIE KERKPOLDER
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, me
taaltechniek
Niels Poortvliet, Kortgene
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg,
zorg welzijn
Adriënne van Duijn, Goes
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg leer
werktraject, bouwen, wonen interieur
Tonian van der Vlies, Tholen
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg leer
werktraject, instalektro
Marcel den Braber, Yerseke
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
handel verkoop
Anneleen Buijs, Hoek; Marita Harthoorn,
Kruiningen; Harold Jobse, 's-Gravenpolder;
Jelte Poppe, Meliskerke
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg, in
stalektro
Daniël Fokke, Aagtekerke; Rick Pdoppe,
Vrouwenpolder
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
zorg welzijn
Elise Jobse, Middelburg
CALVIJN COLLEGE, THOLEN
Vmbo, gemengde leerweg, economie
Lars Roggeveen, Sint Phillipsland
Vmbo, gemengde leerweg, zorg
Willemijn Kleppe, Scherpenisse; Annelie van
de Merbel, Tholen; Rianda Quist, Scherpe
nisse
Vmbo, theoretische leerweg+, economie
Jelle Verloop, Sint Annaland
RONCALLI, BERGEN OP ZOOM
Havo, economie en maatschappij
Noa Baron, Tholen
PONTES PIETER ZEEMAN, ZIERIKZEE
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg,
consumptief-breed
Esther van Vliet, Zierikzee
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg,
bouwen, wonen en interieur
Dennis Bij de Vaate, Nieuwerkerk; Fabian
Boekholt, Zierikzee; Jarno Bolle, Oosterland;
Gaby Ferreira, Zierikzee; Ivan Passchier, Zie
rikzee
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg,
zorg welzijn-breed
Isa Smits, Dreischor
Mavo
Joey Botbijl, Oosterland; Nikola Jurkowska,
Zierikzee; Thomas Neele, Dreischor; Levi
Schuurbiers, Kerkwerve
Havo, profiel economie en maatschappij
Jelle van Sluis, Zierikzee; Esther Titselaar,
Zierikzee
Vwo, profiel economie en maatschappij
Max Meuwsen, Bruinisse
Vwo, profiel economie en
maatschappij/cultuur en maatschappij
Mees Drijgers, Zierikzee
ZWIN COLLEGE, OOSTBURG
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg, me
taaltechniek
Mike Verkruijsse, Groede
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
handel en administratie
Sjoerd Mathijssen, Breskens
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
metaaltechniek
Nathalie Jansen, Sluis; Ricardo Mariman,
Breskens; Tiffany Salt, Groede
Vmbo, theoretische leerweg
Amna Cedic, Groede; Marijn van Harrewijn,
IJzendijke; David Hovhannisyan, Oostburg;
Pieter Huigh, Breskens; Ferdy Leenhouts,
Nieuwvliet; Arjen De Meijer, Breskens; Romy
Verploeg, Sluis; Mikki Versprille, Breskens
Havo, profiel cultuur en maatschappij
Sjoerd Steurrijs, Schoondijke
Havo, profiel economie en maatschappij
Bas Dieleman, Schoondijke
Havo, profiel natuur en gezondheid
Lars Foks, Aardenburg; Mandy Robijn, Bres
kens
Atheneum, profiel cultuur en maatschap
pij
Romy Verplanke, Breskens
Atheneum, profiel economie en maat
schappij
Bente Deveneyns, Watervliet
Gymnasium, profiel natuur en gezondheid
en natuur en techniek
Serge Wittoeck, IJzendijke
SCHELDEMOND COLLEGE VLISSINGEN
Vmbo-Kaderberoepsgerichte Leerweg
Yassine Bouzambou, Oost-Souburg; Nadia
Louws, Oost-Souburg; Devin Vis, Middelburg
Vmbo-Theoretische Leerweg/mavo
Samir Azdoufal, Vlissingen; Yassine Azza-
gari, Goes; Jana de Cauwer, Vlissingen; Kelly
Feelders, Vlissingen; Gentian Gashi, Vlissin
gen; Dina Hajdukovic, Vlissingen; Corné
Hout, Oost-Souburg; Rachel van Nijf, Vlissin
gen; Chantell de Nooijer, Oost-Souburg; Injo
Ririhena, Middelburg
Havo, profiel Cultuur en Maatschappij
Laura van Eenennaam, Oost-Souburg; Stella
Jerkovic, Vlissingen; Nynke Vleugels, Oost
burg
Havo, profiel Economie en Maatschappij
Chahid Buzambu, Vlissingen; Brian Sardjoe-
missier, Vlissingen; Jelle Visser, Goes; Nynke
Vleugels, Oostburg
Havo, profiel Cultuur en
Maatschappij/Economie en Maatschappij
Nynke Vleugels, Oostburg
Atheneum, profiel Natuur en Techniek
Jason de Visser, Oost-Souburg
Atheneum, profiel Natuur en Gezondheid
Jason de Visser, Oost-Souburg
Gymnasium, profiel Natuur en Gezondheid
Feroza Mirzada, Vlissingen
PRINS MAURITS, MIDDELHARNIS
Praktijkonderwijs, Entree opleiding
Johan Buijs, Sint Philipsland; Hugo Geuze,
Nieuwerkerk; Ratal Owsiak, Ooltgensplaat;
Mare Zegers, Nieuwerkerk
Mavo
Marjolein Jordaan, Middelharnis; Eline Vlas
veld, Nieuwe-Tonge; Michael de Vos, Melis
sant
Havo, profiel natuur en gezondheid
Esmee Keizer, Goedereede; Thomas Witte,
Melissant
Havo, profiel economie en maatschappij
Esther Keijzer, Sommelsdijk; Bart Kieviet,
Bruinisse; Sophie van Strien, Dirksland; Alain
de Vrij, Middelharnis
Havo, profiel cultuur en maatschappij
Sasja de Niet, Sint Philipsland
Vwo, profiel natuur en gezondheid
Jacolien Braber, Stad aan 't Haringvliet
ISAAC BEECKMAN ACADEMIE, KAPELLE
Vwo, profielen: Natuur Techniek en Na
tuur Gezondheid
Jessica Kuurstra, Yerseke; Kim Lamper, We-
meldinge; Daan Pompies, Gapinge
Havo, profielen: Economie Maatschappij
en Cultuur Maatschappij
Richelle Franje, Krabbendijke
ZELDENRUST-STEELANTCOLLEGE,
TERNEUZEN
Vmbo BB: Handel en Administratie
Jesse van Rooijen, Zuiddorpe
Vmbo KB: Handel en Administratie
Anass El Bakali, Terneuzen; Aysun Karade
mir, Axel; Tygo van Rossem, Terneuzen
Vmbo KB: Zorg en Welzijn
Aaliyah van Haeften, Philippine; Tyra Michiel-
sen, Terneuzen
Vmbo GL
Ernst van Beek, Vogelwaarde
Havo
Lynn Buysse, Zaamslag; Haniefa El Razouki,
Terneuzen; Nikita Fiene, Vogelwaarde; Syl-
vana Lijbaart, Terneuzen; Ilse Matthijs, Ter
neuzen; Glenn Michielsen, Terneuzen; Sven
Pieters, Philippine; Lisa Seghers, Axel;
Maximo Tromp, Terneuzen; Tristan Willems,
Terneuzen
Vwo, atheneum
Laura Lust, Axel; Jesse Rietjens, Terneuzen
Vwo,gymnasium
Daniëlle van Goethem, Axel
PONTES GOESE LYCEUM, GOES
Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg,
Consumptief-Horeca
Mitchel Aschman, Heinkenszand
Vmbo, Kaderberoepsgerichte leerweg, In
tersectoraal, Theatertechniek
Jelle Groen, Goes
Vmbo TL, Sector Economie
Julie Flore, Goes; Noa de Jager, 's-Heer
Arendskerke; Abubakar Khalif, Goes; Romy
Schrier, Waarde; Kristijan Wagenaar, Goes
Vmbo TL, Sector Techniek
Joey van den Boogaard, Goes
Vmbo TL, Sector Zorg en Welzijn
Centina Dingemanse, Goes; Tamara Mar
kies, Rilland
Havo, Profiel Cultuur en Maatschappij
Brechje van Damme, Yerseke; Wisam Fellou-
chi, Goes
Havo, Profiel Economie en Maatschappij
Rick van den Bergen, Goes; Yoeri Hovius,
Kapelle; Julia Melio, Oudelande; Remco Zan
dee, Kloetinge
Havo, Profiel Natuur en Gezondheid
Jessica Boonman, Heinkenszand; Isabelle
van Sprundel, Wemeldinge
Havo, Profiel Natuur en Techniek
Elian Wisse, Yerseke
Atheneum, Profiel Cultuur en Maatschap
pij Economie en Maatschappij
Indra Reijnhout, Wemeldinge
Atheneum, Profiel Cultuur en Maatschap
pij
Annabel Reins, Goes
Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid
Natuur en Techniek
Judith Griep, Kloetinge; Ilse de Koster, Goes
Atheneum, Profiel Natuur en Gezondheid
Myrthe Maranus, Kortgene
Atheneum, Profiel Natuur en Techniek
Bonita Janse, Zierikzee
CSW TOOROP, MIDDELBURG
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg,
dienstverlening en producten
Jaëla Moeslan, Vlissingen
Vmbo, basisberoepsgerichte leerweg,
techniek breed
Brandon Siereveld, Arnemuiden
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
dienstverlening en producten
Esra van den Bosse, Grijpskerke; Juni Hen-
riquez, Vlissingen
Vmbo, kaderberoepsgerichte leerweg,
techniek breed
Deborah Bimmel, Biggekerke; Quinten De
Graer, Vrouwenpolder; Erik Polderman, Vlis
singen
CSW VAN DE PERRE, MIDDELBURG
Vmbo, gemengde leerweg, economie
Channah Manuhutu, Oost-Souburg; Melissa
Moerdijk, Grijpskerke
Vmbo, gemengde leerweg, zorg en welzijn
breed
Melanie Janse, Middelburg
Mavo
Marjon Duvekot, Meliskerke; Tom Hamelink,
Oost-Souburg; Zoë Janse, Nieuw- en St.
Joosland; Jens Meulmeester, Arnemuiden;
Lisa Mouthaan, Middelburg; Timo de Nooijer,
Arnemuiden; Lorenzo Poppe, Vlissingen;
Noah Schoolmeester, Middelburg
Havo, profiel cultuur en maatschappij
Elisha Mercelina, Oost-Souburg; Soraya
Stijns, Middelburg
Havo, profiel economie en maatschappij
Tygo Maljers, Serooskerke
Havo, profiel natuur en gezondheid
Eijse Bokma, Veere; Roza Bruggeman; Mid
delburg; Myra Francke, Serooskerke; Sanne
Haan, Middelburg; David Steenbeek, Arne
muiden; Kaycee Tjon Kon Fat, Middelburg
Vwo, Atheneum, profiel cultuur en maat
schappij
Ruby Bastiaanse, Domburg
Vwo, Atheneum, profiel natuur en gezond
heid
Hilda Karaganjan, Middelburg; Vivian van 't
Westende, Middelburg
CSW BESTEVAER, VLISSINGEN
Mavo
Jaygani Geselle, Koudekerke; Joey Vanghe-
luwe, Vlissingen
PRAKTIJKSCHOOL HET BOLWERK, MID
DELBURG
Mag lassen niveau 1
Brandon Cuppers, Middelburg; Frederik
Dekker, Grijpskerke; Peter van de Gein, Mid
delburg
Sociale Hygiëne (SVH)
Chyara Ritoe, Middelburg; Dylan Rotte, Me
liskerke
VCA Basisveiligheid
llja de Bree, Middelburg; Christopher Corba,
Middelburg; Justin Gans, Vlissingen; Marilla
Lilipaly, Middelburg; Randy Schuit, Oost-
Souburg; Dylan van der Weele, Middelburg
SSG DE REDE, TERNEUZEN
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sec
tor instalelektro
Niek Gelderland, Terneuzen
Vmbo basisberoepsgerichte leerweg, sec
tor voertuigtechniek
Ezra Hodge, Terneuzen; Hamza Badal Mah-
moud, Breskens
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg,
sector sport, dienstverlening en veiligheid
Kimberley Rouwit, Philippine, Esmée Vereg
gen, Hoek
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg,
sector instalelektro
Tristan Geelhoedt, Zaamslag; Daniel Ver
veer, Terneuzen; Youssef El Yadiri, Axel
Vmbo kaderberoepsgerichte leerweg,
sector voertuigtechniek
Michael Marinissen, Hoek
vmbo theoretische leerweg, sector econo
mie
Jesse Elzinga, Terneuzen
vmbo theoretische leerweg, sector zorg
en welzijn
Dzejla Fekovic, Terneuzen
LUZAC COLLEGE, GOES
Vmbo theoretische leerweg, profiel eco
nomie, zorg en welzijn, landbouw
Valerie Antheunis, Hulst
Havo, profiel Economie en Maatschappij
Jens Vervaet, Biervliet; Pieter Bax, Middel
burg
STEENSPIL, HALSTEREN
Vmbo KB
Rosalie Scheermeijer, Scherpenisse; Loubna
El-Jilali, Tholen
AURIS COLLEGE, GOES
Basisbeginselen voor dagelijks schoon
maakonderhoud (SVS standaard)
Jessica van Gastel, Poortvliet
Basis Veiligheid VCA
Boaz Gerssen, Middelburg; Rick van Halst,
Kamperland; Niek de Rijke, Hoek; Collin
Sparnaay, Oud-Vossemeer
Certificaat Assistent Logistiek(Kenniscen-
trum Handel
Thomas Weststrate, Goes; Raymon de Palm,
Rilland
Certificaat Winkelmedewerker (Kennis
centrum Handel)
Nikita Sinke, Kapelle
Niveau 1 MAG-lassen
Hobie Peeters, Middelburg
Niveau 2 MIG-MAG-lassen
Christian Roosberg, Middelburg
Schoonmaken in de groothuishouding
(SVS standaard)
Carlos Jiminez, Terneuzen; Romy van de
Linde, Kloetinge; Phat Phan, Kortgene; Nikita
Sinke, Kapelle; Thomas Weststrate, Goes;
Jon de Zeeuw, Vlissingen