Boonman beste van
de dag, Kramer breidt
voorsprong verder uit
Twitter
Crypto-coureur
26
TOUR WIELERSPEL
Dagklassement maandag
SPEL
Algemeen klassement top 100
PC
Philippe Gilbert maakte het ver
schil voor Boonman ten opzichte
van nummer twee Jeanine Fran
coijs uit Oudelande (360 punten).
De Belgische klepper scoorde giste
ren acht punten in het dagklasse
ment, terwijl Francoijs deze pun
ten miste. Zij scoorde wel extra
punten met Simon Yates en Sonny
Colbrelli (elk 2 punten).
In het algemeen klassement
breiddde André Kramer uit Yerseke
zijn leidende positie verder uit. Hij
scoorde in het dagklassement 284
punten (plaats 370) en tilde zijn to
taal daarmee naar 862 punten. Hij
heeft een marge van 31 punten op
gebouwd op de Middelburgse
nummer twee Ostherthun.
Met drie deelnemers bij de eerste
tien in het algemeen klassement
ontpopt Kamperland zich de eerste
dagen van de Tour de Frannce tot
het Zeeuwse Tourdorp. Thurry
Neve verdedigt momenteel in zijn
eentje de Zeeuws-Vlaamse eer bij
de eerste tien.
@Lezerstour mooie slag geslagen vandaag,
voor de buurman is Parijs nog ver maar voor mij
komt ie elke dag dichterbij, wilhelminabeker
@eelcoeerenberg een Wethouder die
langszaam van een eerste postitie aan het
afglijden is... moet ik mij zorgen maken?
@Lezerstour #zetmop
Top 2500 @Lezerstour bereikt. Zoals elke berg
rustig beginnen. Aan het einde toeslaan.
#parijsisnogver
dinsdag 4 juli 2017
Patrick Boonman uit Heinkens-
zand was gisteren de Peter
Sagan in het PZC Wielerspel. De
Bevelandse kenner scoorde 364
punten, waarmee hij dagwinnaar
werd in deze Zeeuwse Tourpool,
waaraan meer dan 2600 men
sen meedoen.
Rudy Boogert
Vlissingen
Philippe Gilbert, fotophotonews
-Willem uit Enschede (@Wimku2)
- Chantal Westerhoff (ChantalWJ,
deelnemer Prominententour:
- Bart Ensink uit Enschede (@Burgemeester)
Elke dag zit
een renner uit
het Tourpelo
ton verscholen
in de tekst en
de foto van de
cryptocoureur.
Het antwoord
staat morgen
in de PZC.
Vraag 1:
Franse naam
genoot.
1
Patrick Boonman
Heinkenszand
364
54
Annet Murre
Vrouwenpolder
318
2
Jeanine Francoijs
Oudelande
360
55
Remi Mesu
Middelburg
318
3
Edward de Slager
Westkapelle
351
56
Johan Rijnberg
Oost-Souburg
318
4
Jelle Baumgarte
Axel
342
57
Ben Ongenae
Axel
318
5
Noé Koole
Goes
341
58
G. Rutten
Middelburg
317
6
Jan-Kees Verschuure
Yerseke
339
59
Stefan Schrier
Vlissingen
317
7
Annie Rentmeester
Nieuw- en St. Joosland
338
60
Rob Belzen
Arnemuiden
317
8
Roelof Siereveld
Vlissingen
338
61
Paul Wolfert
Middelburg
317
g
Jan Hoeve
Oostburg
338
62
Erik Meij
Burgh-Haamstede
317
10
Erwin Francke
Axel
338
63
Marco Jansen
's-Heer Arendskerke
317
11
Menno Kole
Kapelle
338
64
Bert Boonman
's-Heerenhoek
317
12
Remon Rijk
Goes
338
65
Stefan Moes
Middelburg
317
13
Erik Adriaenssens
Goes
338
66
Danny Gilde
Middelburg
317
14
Jasper Lindenbergh
Goes
334
67
Jan Bakker
Axel
317
15
Ko Vrieze
Goes
333
68
R.J.L. Jacobs
Middelburg
317
16
W. Bruine
Kloetinge
332
69
Hennie Rouw
Terneuzen
316
17
Timothy Kolmus
Serooskerke (W)
332
70
Michael Grguric
Axel
316
18
Randy Bloks
Vlissingen
331
71
Bertil Burgers
Vlissingen
316
19
Rudi Stawny
Middelburg
331
72
Ko Eversdijk
Kapelle
316
20
Sven Voorbach
Goes
330
73
Rens Vermeer
Oost-Souburg
316
21
Ivo Besuijen
Middelburg
330
74
Linda Siebons
Arnemuiden
316
22
Willem Souren
Retranchement
329
75
Sjoerd Philipse
Heinkenszand
316
23
Leon Belzen
Arnemuiden
329
76
Daan Dijker
Vlissingen
316
24
Cees Wissel
Zaamslag
328
77
Corrie Bosschaart
Wilhelminadorp
316
25
Ralph Traas
Kapelle
327
78
Leo Messi
Oud-Vossemeer
315
26
Gijsbert Elstgeest
's-Heerenhoek
327
79
Mieke Koole
Goes
315
27
Bert Bosschaart
Wilhelminadorp
327
80
Gerard Luijk
Terneuzen
315
28
Bart Peene
Westkapelle
327
81
Mads Koole
Goes
315
29
Tom Rijke
Veere
326
82
Bart Faasse
Vlissingen
315
30
Jan-Kees Boonman
Oudelande
326
83
Martine Huige
's-Heerenhoek
315
31
Wesley de Bruine
Kloetinge
325
84
Jeannot Wolf
Vlissingen
315
32
Stefan Moes
Middelburg
325
85
Rob Koole
Goes
315
33
Henny Hogeweg
Oostkapelle
325
86
Koen Bliek
Breskens
315
34
Frans Dekker
Waterlandkerkje
324
87
Adrie Paauwe
Krabbendijke
315
35
Lars Schroevers
Arnemuiden
324
88
Arie Delmotte
Middelburg
315
36
Jonathan Koets
Westkapelle
324
89
W.Gdk
Terneuzen
314
37
Ramon Vleugel
Goes
323
90
Gré Belzen
Arnemuiden
314
38
H. Bruine
Kloetinge
322
91
Kaj Cevaai
Kamperland
314
39
Ruben Sluijs
Westkapelle
322
92
Corrado Francke
Oostkapelle
314
40
Sander Vader
Arnemuiden
322
93
Lentin Goodijk
Renesse
314
41
Erik Versluis
Kamperland
321
94
Pieke Kalfsvel
Sas van Gent
314
42
Stephan Trippert
Hoek
321
95
Eddy Kalfsvel
Sas van Gent
314
43
Pim Hurkens
's-Heer Arendskerke
321
96
Tim Schinkel
Oost-Souburg
314
44
Tom Joziasse
Vlissingen
321
97
Leon Jonker
Penrith
313
45
Reinder Hogendorf
Kapelle
321
98
Liliane Francke
Zoutelande
313
46
Marcel Boven
Oost-souburg
321
99
Jan Linde
Oostburg
313
47
Wendy T.
Oost-souburg
321
100lngmar Vos
Oostkapelle
313
48
Adrie Janse
Nieuw- en St. Joosland
320
49
Peter Minderhoud
Wilhelminadorp
320
50
Kees Schieman
Axel
320
51
Wim Steketee
Middelburg
319
52
Jochem Roels
Kloosterzande
319
53
Carlo Vermeulen
Kwadendamme
319
1
Andre Kramer
Yerseke
862
52
Ron Steijn
Heinkenszand
735
2
Osterthun
Middelburg
831
53
Daan Dijker
Vlissingen
733
3
Thurry Neve
Philippine
830
54
Carlo Vermeulen
Kwadendamme
733
4
Jip Kreeke
Kamperland
824
55
Rene Cevaai
Kamperland
733
5
Patrick Kraak
Kapelle
820
56
Ben Ongenae
Axel
733
6
Matthias Kreeke
Kamperland
816
57
S. Verschraegen
Terneuzen
731
7
Corne Veerkol
Wemeldinge
814
58
Mieke Koole
Goes
729
8
Oma Trijntje
Gapinge
813
59
Erik Geschiere
Biggekerke
729
9
Jo Lödde
Kamperland
809
60
Gerrit Vliet
Kamperland
729
10
Dj Wieno
Goes
800
61
Meerten Dallinga
Sluiskil
729
11
Daan Oosten
Kapelle
798
62
Joey Aertssen
Goes
729
12
Reinder Hogendorf
Kapelle
797
63
Mads Koole
Goes
729
13
Rudi Clement
Kamperland
797
64
Ad Minnaar
Burgh-Haamstede
729
14
Frans Steijaert
Middelburg
794
65
Helma Van stel
Rilland
728
15
Remko Steijaert
Sas van gent
792
66
Eric Oostdijk
's-Heer Arendskerke
727
16
Michel Broeckaert
Breskens
783
67
Liliane Francke
Zoutelande
727
17
Emiel Goudzwaard
Kloetinge
781
68
Kees Schieman
Axel
727
18
Jochum Terpstra
Vlissingen
778
69
Cobie Terpstra
Vlissingen
726
19
Willem Keij
Tholen
772
70
Jeroen Gilde
Axel
725
20
John Verbeke
Terneuzen
772
71
Randy Bloks
Vlissingen
723
21
Jur Janse
Zoutelande
768
72
Jaco Smit
Middelburg
723
22
Johan Berg
Domburg
767
73
Lilian Pieters
Terneuzen
723
23
Ronald Kwekkeboom
Nieuw- en St. joosland
766
74
J. Bree
Grijpskerke
722
24
Jurgen Maerman
Hulst
766
75
Rob Belzen
Arnemuiden
721
25
Sjaak Hertum
's-Heer Hendrikskinderen
765
76
Marco de Gardeijn
Breskens
721
26
Rens Janisse
Westkapelle
765
77
Ab Cijsouw
Goes
720
27
Edwin Verschuur
Goes
764
78
Eric Eijkeren
Wilhelminadorp
720
28
Paul Buteijn
Vlissingen
762
79
Gijs Kreeke
Kamperland
719
29
Vincent Neve
Philippine
762
80
P.F. Polderman
Burgh-Haamstede
718
30
Kees Paauwe
Schore
759
81
Pim Alem
Axel
718
31
Mare Jansen
Kruiningen
758
82
Johan Berrevoets
Goes
717
32
Jelle Baumgarte
Axel
757
83
Johnny Maljers
Veere
716
33
Michiel ten Hacken
Goes
755
84
Christian Maas
Vlissingen
716
34
Marcel Rooze
Lewedorp
754
85
Gré Belzen
Arnemuiden
713
35
Senn Dijker
Vlissingen
753
86
Marco de Braai
Zierikzee
713
36
Sjoerd Grauw
Goes
751
87
Adrie Dingemanse
Zoutelande
713
37
Thijs Terlouw
Middelburg
751
88
Stefan Proos
Colijnsplaat
713
38
Ingmar Vos
Oostkapelle
750
89
Noé Koole
Goes
711
39
Johan Haak
Axel
748
90
Annet Murre
Vrouwenpolder
711
40
Gerald Meulmeester
Vlissingen
748
91
Tonny Cappetijn
Kats
710
41
Gerard Luijk
Terneuzen
748
92
Pim Kroese
Gapinge
710
42
Anneleen Verbeke
Terneuzen
747
93
Jp Katsman
Middelburg
706
43
Peter Minderhoud
Wilhelminadorp
746
94
Tim Joosse
Goes
706
44
John Harthoorn
Goes
744
95
Gerard Vogel
Zierikzee
705
45
Sonja Luijk
Terneuzen
742
96
Danker Jonge
's-Heerenhoek
705
46
Mireille Rademaker
Heinkenszand
742
97
Corrie Bosschaart
Wilhelminadorp
705
47
Cees Jellema
Vlissingen
740
98
Marcel Zuidam
Zaamslag
704
48
Erik Meij
Burgh-Haamstede
738
99
Ard Eversdijk
Heinkenszand
703
49
Alex Verhulst
Westkapelle
738
lOOSven Voorbach
Goes
702
50
Michel Labee
Vlissingen
737
51
Gerard Kortenhof
Oost-Souburg
735