€59,- kleintjesmarkt U Genieten in Duitsland reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Vier de zomer in Den Helder Texel! sli Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc 3/4 dagen uitwaaien in eigen land Inclusief overtocht M Vanaf Vertrekdata en prijs Si kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Onroerend Goed OG t.k gevraagd Wilt u uw woning verkopen? Werk Inkomen Huis Tuin Groot bereik? Inclusief: Boek vóór 10 juli op Kras.nl/LR54144 Vertrek van 7 juli t/m 31 oktober 2017 Hotel in een groene omgeving met ontbijtbuffet Mooie omgeving voor wandel- en fietslief hebbers Perfecte ligging voor een bezoek aan Schagen Gratis wifi en parkeren bij de accommodatie naar Texel! Combineer de gezelligheid van Den Helder met het wonderschoon natuurgebied en karakteristieke vissersdorpen op Texel. Een fietstocht rond de vuurtoren, zeehonden spotten vanaf de veerboot, of luieren in een strandtent: dit worden een paar lekkere dagen! Omgeving van Den Helder en Texel Bent u een liefhebber van zon én natuur in eigen land? Bezoek dan de Kop van Noord-Holland deze zomer. Langs het hotel lopen diverse routes die u al fietsend of wandelend kunt ontdekken. Het hotel heeft een ideale ligging voor bijzondere uitstapjes: struin een dagje door sfeervol Schagen of pak de boot naar Texel. Op dit welbekende Waddeneiland kunt u zonnen of wandelen op de brede zandstranden, fietsen door de duinen en de bossen en uitrusten op een terrasje in één van de 7 pittoreske dorpen op het eiland. Hotel Den Helder*** Dit leuke 3-sterrenhotel ligt nabij het centrum en op ca. 25 minuten wandelen van het strand en de duinen. Het beschikt over een receptie, restaurant met serre, bar, terras, bowlingbanen en gratis wifi. Uw kamer is voorzien van een telefoon, radio, televisie, kluisje, balkon en badkamer met douche en toilet. Inbegrepen: Verblijf in Hotel Den Helder Dagelijks ontbijtbuffet 1 x dagticket p.p. voor de overtocht naar Texel v.v. (voor passagieren fiets op een dag naar keuze) Parkeren bij de accommodatie Gebruik wifi Niet inbegrepen: zie website 3 dagen 4 dagen Lezersprijs nu vanaf €59 nü vanaf €90 Prijzen zijn per persoon op basis van 2 personen. r 1 -• Meer informatie en boeken: ga voor Vier de zomer in Den Helder Texel naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR53913 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR53913. Deze aanbieding is geldig t/m 21 juli 2017. De wereld is Kras si U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaatsing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best Ik koop sinds 1971 direct woningen en appartementen aan, ongeacht waar gelegen in Zeeuws Vlaanderen, Walcheren, Tholen en Noord- en Zuid Beveland. Als geboren en getogen Zeeuw met bijna 50 jaar ervaring in het aankopen van woningen kunt u van mij 100% verkoopzekerheid krijgen, een hoge nettoprijs, geen rompslomp en tevens bespaart u makelaarskosten. De opleveringsdatum kunt u zelf bepalen. Eventueel achterstallig onderhoud is geen enkel bezwaar. Heeft u verkoopplannen? www.delooffmakelaardij.nl 0118-628834 of 0115-823897 Logistiek Transport Bel de Vakman Op zoek naar een leuke baan? Word RIJ-INSTRUC- TEUR/RIJ SCHOOLHOUDER M/V. Nu met baangarantie! Bel De VerkeersAcademie 0499-477540 voor gratis studiegids of kijk op deverkeersacademie.nl. SCHILDER-, Stukadoor- en Renovatiewerken 15,- p/u GSM: 8 06-45 92 21 93 adverteren onder een rubriek fvtr- Ontbijtbuffet 3-gangendiner Wifi en parkeren 1 uur bowlen Wandelkaart Nordic Walking stokken Ontdek het gemoedelijke plaatsje Limbach, in de deelstaat Baden-Württemberg. Omgeven door het Odenwald is dit dé ideale locatie voor een mooie fiets- of wandeltocht door het prachtige landschap en langs pittoreske dorpjes. Dit sfeervolle hotel is rustiggelegen nabij het centrum van Limbach en in Natuurpark Neckartal-Odenwald. Direct vanuit het hotel kunt u mooie wandel- of fietstochten maken door de bosrijke omgeving. Het hotel beschikt over een receptie, lounge, bar, (ontbijt) restaurant, gratis wifi en gezellige kegelbaan. U verblijft in een comfortabele kamer met een televisie, telefoon, zitje en badkamer. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR54144 Inbegrepen: verblijf in Hotel Limbacher Hof, Vertrek: van 3 juli t/m 14 december 2017. dagelijks ontbijtbuffet en 3-gangendiner, 1 uur Lezersprijs bowlen, wandelkaart, gebruik Nordic Walking 4 dagen vanaf 99,- stokken, gratis wifi en parkeren. 5 dagen vanaf 134,- Niet inbegrepen: zie onze website. 8 dagen vanaf 226,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 10 juli 2017. Ca naar Kras.nl/LR54144 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR54144 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26