ÜvarJailen M3ngslferijjhierj FAMILIEBERICHTEN 25 Hennie Goethals Broeder Vincent O ITIensen inq.nl Izaak Verhelst Ank Klijnsma-Modde Pieter Willem Pijpelink Izaak Verhelst Jaap Verijzer COLOFON Familieberichten maartdag 3 juli 2017 kijk ook op Verdrietig, maar dankbaar geef ik kennis van het overlijden van mijn man echtgenoot van Adriana Suzanna Verpoorte Hoek, 13 augustus 1930 f Terneuzen, 30 juni 2017 A.S. Verhelst-Verpoorte Boterbloemwei 12 4537 CJ Terneuzen Donderdag 6 juli is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aanvangt in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Tot onze diepe droefheid heeft de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Izaak Verhelst echtgenoot van Adriana Suzanna Verpoorte in de leeftijd van 86 jaar. Jaan (in liefdei'olle herinneringen Leen Deij Suus en Jaap Walhout Eva en Rinus Dieleman Neven en nichten We wensen Jaan heel veel sterkte toe. 30 juni 2017 Enige en algemene kennisgeving Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden, kan men dankbaar zijn, als God het komt bevrijden. Heden is overleden Sluis, 3 mei 1941 f Knokke-Heist, 30 juni 2017 Knokke-Heist; Jean-Pierre en Magdalena Olivier - Laura Correspondentieadres; Zuiddijkstraat 65 4524 AT Sluis De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 7 juli om 10.00 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. U bent in de gelegenheid om te condoleren van 09.30 tot 10.00 uur in voornoemde kerk. altijd net even anders in dankbare herinnering aan echtgenote van Bram Klijnsma Geboren te Oostburg 30 januari 1942 Gestorven te Roosendaal 29 juni 2017 Wij wensen Bram, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Broer en zussen Bassevelde (B): Emmy Modde en Wylie Monteny Watervliet (B): Marian en Frans Vervaet-Modde Sluis: Tonny en Elly D'Hoore-Kavelaars Waterlandkerkjej Frans en Rita Modde-Buyck Hulst: Jacqueline en Theo de Winter-Modde Oostburg: Lidwien en Paul Lips-Modde Neven en nichten Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij Verlangend naar het einde is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve vader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Anna van Drongelen in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen Jaap en Corrie Pijpelink-Bareman Anita en Onno - Jelmer, Jasmijn, Noor Richard en Eva - Pepijn, Ruben HoofdplaatTruus en Folkert Jonkman-Pijpelink Anne en Danny - Hidde, Wessel, Nicole Marilein en Frank - Fleur, Olivia Tibby en Wesley HoekDinie Jansen Hoek, 30 juni 2017 Correspondentieadres: Havenstraat iA 4513 AA Hoofdplaat Vrijdag 7 juli is er van 12.50 -13.20 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek, waarna om 13.30 uur de afscheidsdienst aanvangt in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Woensdag 5 juli is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en dienstbaarheid is van ons heengegaan Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. 27 juni 2017 Zandstraat 10, 4561 SC Hulst Op zijn verzoek hebben we in de kleine kring van zijn naaste familie en zijn confraters op de begraafplaats in Hulst afscheid van hem genomen op zaterdag 1 juli 2017. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom Izaak Verhelst We wensen tante Jane heel veel sterkte toe. Jaap en Lian Walhout Annie en Dick Zwemer Lia en Adrie Deij Anja en Krijn Pijpelink Ina Walhout Evelien en Willem Dekker kinderen en kleinkinderen De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezich t. Zachtjes is hij uit dit leven gevlogen onze lieve oom Jaap en Suzy Pladdet. Met veel verdriet in ons hart, maar dankbaar voor wat wij samen mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en zorgzame vader, lieve opa, oom, neef en bijna overgrootopa. Jakob Jasper Marinus Verijzer Graag willen wij iedereen die Jaap gekend heeft uitnodigen om de crematie met ons te delen. Na afloop is er de mogelijkheid om de familie persoonlijk te condoleren. 02-02-1935 Vlissingen Miriam Willem f 28-06-2017 Nijmegen Martin Renske Marianne Cock en de kleinkinderen. Woensdag 05 juli 2017 om 14:00 uur in het Crematorium van Beuningen E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging H. Jobse 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25