m Breaking news Een strandtas is de beroerdste niet. Mik 'm gerust vol flessen zonnebrandcrème, zakken boterhammen en zand. Hij kijkt niet op een klodder, kruimel of korrel minder. Hieke Grootendorst geeft elke week klustipsén een inkijkje in haar leven als klusvrouw. Vandaag: behangen. |iJ ÜO i< BINNEN BUITEN DE KLUSVROUW Stuken, spuiten of behangen Behangen én schilderen lil 2. Ibiza 1. Marine 3. Groen vrijdag 30 juni 2017 GO H i V Met een korrel zand FOTO EN ILLUSTRATIES TJITSKE SLUIS ijn carrière als klusvrouw had een vliegende start. Daar moest ik na tuurlijk wel wat voor doen. Zo verstuurde ik een pers bericht, want een klus vrouw, dat is breaking news! Ik liet professio nele foto's van mezelf in kluskleren maken en stuurde die in hoge reso lutie mee. Nadat ik het persbericht naar redacties had verzonden, dacht ik nog wel even achterover te kunnen leunen. Maar daar is het nooit meer van gekomen. Als een olievlek ver spreidde het nieuws over mijn professionele be staan; eerst in het plaatse lijke krantje, toen volgde een grotere krant. Op een ochtend in mijn eerste week als klusvrouw werd ik om zeven uur 's och tends gebeld. Zo vroeg al een klant? Tja, dat zijn wel mijn nieuwe werktijden in de bouwHet bleek de presentator van een radio programma te zijn, ik zat live in de uitzending. Het hielp, al snel had ik het druk met klussen. Dus toen ik een week iets min der werk had, raakte ik in paniek. Ik ging klussen zoeken via internet en zo werd me een prachtige opdracht gegund: glas- vliesbehang in een gigan tisch nieuwbouwhuis aan brengen. Daarna heb ik nooit meer gezocht. Glasvlies- of glasweef- selbehang is het bouw- behang van vroeger. Met nieuwbouwmuren heb je maar een paar opties: stuken, spuiten of behangen. De kale muren kun je namelijk niet zomaar sauzen omdat je dan allemaal kleine gaatjes blijft zien. Glasvliesbehang koop je op rollen van een meter breed. Nadat je het op de muren hebt geplakt, schilder je er overheen. Inderdaad: dubbel werk, maar het wordt wel mooi. Glas vliesbehang is glad en dun, glasweefsel heeft een motief, bijvoorbeeld een ruit of wafel. 39,95, My Jewellery 16,50, Clayre Eef 59,95, More Than Hip

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45