0» €109, 21 Exclusieve Lezersreis Zon, zee, strand: Terschelling! de Kuip. foto robin Toen Ziggo Dome in beeld kwam, dacht ik: dat is te groot. Niet dus meedoen. Bandjes. Allerlei showelementen. De Kuip, ja, daar gaan zij ook slagen." Toch lukt niet alles. De cabaretvoorstelling die Eric van Sauers, Sanne Wallis de Vries, Mike Boddé en Howard Komproe wilden geven in de Arena - niet voor 50.000 maar 600 bezoekers - werd afgelast vanwege tegenvallende kaartver koop. Het idee was afgekeken van de Nederlandse comedian Bas Birker, die in het Antwerpse Sportpaleis voor 200 mensen speelde. „Comedy komt het best tot z'n recht in een intieme set ting", zei Komproe. „Als het té groot wordt, schiet het z'n doel voorbij en neigt het meer en tertainment te worden." Verdrinken Patrick Laureij stond vorige maand in het voor programma van Anouk. De Rotterdamse cabare tier die met Dekking Hoog een pareltje afleverde in de theaters, had in de Ziggo Dome moeite het publiek tot het einde te boeien. „Je kunt verdrin ken in zo'n grote zaal", zegt Spijkerman. „Men sen komen voor Anouk, een ander publiek dus", stelt Beckand. „Dan is het alsof je met leverworst rondgaat op een haringparty." Niet erg, zegt Spij kerman. „Het hoeft niet allemaal te slagen." Voor Asporaat blijft het dan ook spannend, ook omdat de Kuip nog niet uitverkocht is. „Het oude Luxor was een geweldig visitekaartje, kon ik bou wen aan een volgende stap. Dat werd Ahoy, maar wederom moest ik lobbyen, ben ik op een kar de wijken ingegaan met zo'n speaker 'Jandino komt optreden in Ahoy, komt allen!' En nu met de Kuip ook. Mensen die denken: oh, die gast is rete- populair, die Kuip is zo vol, hebben het mis. Je moet hard werken voor elk kaartje. Want je doet iets wat nog niet is gedaan." Hij wordt gedreven door ambitie. „Het is ook vaak een hit of mis. Kijk, in het theater kun je nog een en ander vlot trekken als het niet zo loopt. En als 700 mensen niet zo'n geweldige avond heb ben gehad, dan valt dat nog te overzien. Maar bij 11.000 of 40.000 is de impact groter. Aan de an dere kant: als het lukt, is het ook heel vet." 3dagen vanaf Heerlijke stranden, bossen en gezellige dorpjes WestCord Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl vrijdag 30 juni 2017 Roué Verveer, Guido Weijers, Philippe Geu- bels en Jandino Asporaat (vlnr) zetten de Ziggo Dome op stel ten met Gab bers. FOTO ANP A Jandino en Najib Amhali staan morgen in UTRECHT —Jack Spijkerman Verblijf is mogelijk tot 13 oktober 2017 3 dagen Terschelling 2 dagen fietshuur Inclusief lunchpakket Geniet van een paar heerlijke zomerse dagen op Terschelling! Samen met uw partner of het hele gezin vakantie vieren in een appartement met alle gemakken van thuis. Wandel over de prachtige stranden en ontdek het eiland per fiets. WestCord ApartHotel Boschrijck ApartHotel Boschrijck bevindt zich in het bos vlakbij het dorp West- Terschelling en biedt twee- tot zespersoons appartementen. De appartementen zijn ingericht met een keuken, aparte slaapkamers, een ruime woonkamer en balkon of terras. Naastgelegen vindt u het zwemparadijs waar u gratis gebruik van kunt maken. Het hotel beschikt ook over een sauna, Turks stoombad, solarium en fitness ruimte. Inde vakantieperiodes is er een speciaal Kids Teens programma. Inclusief 2 x overnachting in een ruim appartement 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 dagen fietshuur Fiets wandelroutes 1x lunchpakket voor onderweg 3 dagen Terschelling 2 personen vanaf: €159,-p.p. 3 personen vanaf: €129,-p.p. 4 personen vanaf: €109,-p.p. 5 personen vanaf: €124,-p.p.* 6 personen vanaf: €114,-p.p. Verblijf is mogelijk t/m 13 oktober 2017, op basis van beschikbaarheid. Toeslagen in weekenden en schoolvakanties. Excl. eindschoonmaak. incl. XL-toeslag HOTELS Meer informatie en boeken: Ga voor 'Zon, zee, strand: Terschelling' naar onze website reiskatern.nl/pzc/WEST1715 of bel met WestCord ApartHotel Boschrijck0562 - 44 3311 o.v.v. 'Zon, zee, strand: Terschelling'.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 21