ÜvarJailen COLOFON Familieberichten t FAMILIEBERICHTEN 15 O Catharina Stephania Vernimmen-van Eetveldt Cornelis Spanhaak Kees Spanhaak O ITIensen inq.nl Annie Fikke-Vermeire - Toke - weduwe van Johan Vemimmen Kees Reynier de Muynck Wees Welkom Reynier donderdag 29 juni 2017 kijk ook op Bedroefd, maar in dankbare herinnering aan wat zij voor ons heeft betekend, delen wij mee dat vrij onverwachts is overleden, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Annie weduwe van Michiel Fikke Aardenburg, 12 januari 1940 t Brugge, 27 juni 2017 Lunteren Martin en Katrien Matt hijs Thomas Hoofddorp Nicole en Eric Martijn Julia Sluiskil Stephan en Nicole Martijn, in liefdevolle herinnering Jasmijn Merlijn De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 1 juli 2017 om 10.30 uur in de R.K. kerk Heilige Maria Hemelvaart, Weststraat 80 te Aardenburg. Gelegenheid tot condoleren in de kerk, na de uitvaartdienst. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wij verontschuldigen ons bij hen die bij vergetelheid geen rouwbericht ontvingen. Gelieve dit bericht als dusdanig te aanvaarden. Correspondentieadres: Martin Fikke Scharrenburgersteeg33,6741 LS Lunteren Na 65 jaar huwelijk mei Johan en na 2 jaar alleen in 't Verlaet/Het Polderke, is ze vannacht plotseling overleden. Tot de laatste dag optimistisch, vrolijk, lief zorgzaam. "Bijna 92 jaar. 't Is niet te geleuvn", zoals ze zelf altijd zei. Wij zijn dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn. 12-10-1925 Roosendaal en Nispen 27-6-2017 Westdoipe Piet Vernimmen en Marijke Reuvers Lia en Gerard Radius - Vernimmen Evelien, Marcel, Sem Marjolein, Herman, Florens Correspondentieadres: Ernest Claesstraat 10, 4561 NW Hulst l.radius@hotmail.compiet@pietvemimmen.nl De afscheidsdienst voor Toke is op zaterdag 1 juli om 10.00 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Aansluitend is er in De Baeckermat, Bernardstraat 80 te Westdorpe, gelegenheid tot condoleren. Zij zal in stilte gecremeerd worden. Toke ligt ook opgebaard in "De Geslootene Boom", waar u op vrijdag 30 juni om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Wij zijn het team van Het Polderke in het 't Verlaet erg dankbaar voor al hun goede zorgen. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Veilig in Jezus' armen... Vol verdriet, maar dankbaar voor alle fijne herin neringen, moeten wij plotseling afscheid nemen van mijn lieve man, onze pa, schoonvader, opa en mijn overgrootvader echtgenoot van Thea van Mourik Zwolle, 31 december 1936 Terneuzen, 26 juni 2017 Oostburg: Thea Spanhaak Breskens: Alex en Karin Spanhaak-Steenbergen Lars, Maren Colin en Julia Groede: Pieteren llona Leenhouts-Spanhaak Jop Wibe Correspondentieadres: Jupiter 40, 4501 EW Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 3 juli om 14.00 uur in crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onverwacht is oom er niet meer. Broer van onze moeder en omi, Alie Beekman-Spanhaak. Er zijn veel mooie herinneringen. Heieen van Dijk-Beekman Allard van Dijk Anneloes Lotte tw,i Aum Sri Agni Surya Jaya Ram Middelburg 01-03-1952 Goes 27-06-2017 Reynier is teruggekeerd in de baarmoeder van de Eeuwige. Zoveel Liefde, zoveel Vreugde, zoveel Schoonheid gedeeld. Hij blijft een prachtige toon in de symfonie van de schepping en zal blijven doorklinken in de harten van zijn geliefden. Moge de vlam van liefde hem begeleiden op zijn reis Goes: Ditte de Muynck - Iversen Rotterdam: Gayan de Muynck Londen: Myrza de Muynck Amsterdam: Leyla de Muynck Verbonden in Licht Liefde Vrede Vrijheid en Vreugde Afscheidsceremonie wordt gehouden Ma- 03-07-2017 om 12:00 uur op het terrein van de Bunder. Panhoeveweg 4458, te 's-Heer Arendskerke. Gelieve auto's parkeren in het dorp. Aanbevolen met de fiets. Correspondentieadres: 's-Heer Hendrinkskinderendijk 19,4461 DT Goes Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen, hebben we afscheid genomen van Reynier. Dankbaar voor zijn liefde, humor en zijn inspirerende levenswijze zullen we aan hem terug denken. Ida en Malou Jacky en Freek Detlef en Eelje Kevin en Barbara Lesley en Joanne Niek en Willeke Sven en Ramon Wij wensen Ditje, Myrza, Leyla en Gayan veel sterkte toe met het verwerken van het verdriet. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69